Reklamy armii amerykańskiej „Be all you can be” Jonathana Majorsa wycofane po aresztowaniu – The Hollywood Reporter

Wojsko USA wycofało się Bądź wszystkim, czym możesz być Kampania reklamowa z udziałem Jonathana Majorsa następuje po aresztowaniu aktora w sobotę.

„Armia amerykańska jest świadoma aresztowania Jonathana Majorsa i jesteśmy głęboko zaniepokojeni zarzutami dotyczącymi jego aresztowania” – powiedziała w niedzielnym oświadczeniu Laura DeFrancisco, szefowa działu spraw publicznych w Army Enterprise Marketing Office. „Chociaż pan Majors jest niewinny, dopóki nie udowodni mu się winy, rozsądek nakazuje wycofać nasze reklamy do czasu zakończenia dochodzenia w sprawie tych zarzutów”.

Armia opublikowała już dwie reklamy Credo III Według lokalnych władz, aktor został aresztowany w sobotę w Nowym Jorku w związku z awanturą domową z 30-letnią kobietą.

W odpowiedzi na jego aresztowanie, The Ant-Man i Osa: Mania kwantowa powiedziała prawniczka aktora, Priya Chaudhary Reporter z Hollywood W niedzielnym oświadczeniu zatrzymanie Majorsa było wynikiem standardowej procedury związanej z zarzutami „i było jedynym powodem aresztowania pana Majorsa”. Jego zespół oczekuje wycofania zarzutów.

„Jonathan Majors był całkowicie niewinny i mógł paść ofiarą kłótni z kobietą, którą znał” – powiedział Chowdhury. „Wszystkie dowody dowodzą, że pan Majors jest całkowicie niewinny i nie zaatakował jej”.

W ramach kampanii reklamowej, starszy oficer ds. marketingu zorientował się w sytuacji powiedział Czasy armii Następna runda promocji była wcześniej planowana na sierpień. Armia podobno zainwestowała już miliony w zakup reklam na turniej koszykówki NCAA Men’s College 2023, z indywidualnymi wydarzeniami na finałową czwórkę turnieju.

Ten rok przyniósł wielki sukces Poświęcenie gwiazda, z uznanym przez krytyków występem mieć nadzieję I człowiek Mrówka Trzy kwarty. Jego występy jako Kong w pierwszym sezonie LokiBędzie można go zobaczyć na czele MCU Avengers: Dynastia Kong w 2025 roku, wraz z rzekomym pojawieniem się boga psot w drugim sezonie serialu Disney+.

Searchlight wyznaczyło niedawno datę premiery Kraj Lovecrafta I Trudno im upaść Nadchodzący film aktora Magazine Dreams, który spotkał się z uznaniem krytyków na Sundance, ukaże się 8 grudnia, w samą porę na sezon nagród.

READ  El Cajon: katastrofy lotnicze w pobliżu San Diego w Kalifornii, brak ocalałych, mówią urzędnicy

W sobotę NYPD odpowiedziała na telefon 911 w Chelsea około 11 rano, zanim Majors został aresztowany pod zarzutem uduszenia, napaści i nękania. Do sobotniego wieczoru nie przebywał w policyjnym areszcie. Rzeczniczka NYPD powiedziała, że ​​kobieta doznała niewielkich obrażeń głowy i szyi i została zabrana do szpitala.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *