Rams pokonał Bucks 30-27 w finale Toma Brady’ego – NBC Los Angeles

Los Angeles Rams wierzą, że historia się powtórzy.

W ciągu roku od momentu, gdy Tom Brady i Tampa Bay Buccaneers zostali pierwszą drużyną w historii NFL, która wygrała Super Bowl na własnej ziemi, Rams czeka podobny los w 2022 roku.

W pochmurny i gorzki zimowy dzień, Barany pokonały wspomnianych wyżej Buchananianów 30-27 w rundzie dywizji NFC, jednocześnie odmawiając im szansy na obronę tytułu podczas awansu do mistrzostw NFC w przyszłym tygodniu.

Zwycięstwo Rams wydawało się nieuniknione przez większość meczu, ale prawie nigdy nie było owocne po wściekłym powrocie Brady’ego i Bucksa w czwartej kwarcie. Z przewagą 27-3 Tampa Bay miała 24 punkty bez odpowiedzi i mniej niż minutę na wyrównanie meczu. D.Podziękowania dla potrójnego zielonego zwycięzcy NFL Cooper Kupp, maszerował na boisko w Los Angeles i był w stanie skopać bramkę z pola, która wygrała mecz, gdy skończył się czas.

Los Angeles pokonało Tampa Bay po raz drugi w tym sezonie, wysyłając Brady’ego i Bucksa do domu. Ostatni mecz siedmiokrotnego mistrza kariery NFL.

Mike Ermon

Tom Brady nr 12 z Tampa Bay Buccaneers odpowiedział po przegranej 30-27 z Los Angeles Rams w NFC Divisional Playoffs 23 stycznia 2022 r. na Raymond James Stadium w Tampa na Florydzie. (Zdjęcie: Mike Ehrman / Getty Images)

„Nie myślę o tym dużo. Będę to robił dzień po dniu i sprawdzał, gdzie jesteśmy” – powiedział Brady, zapytany, czy idzie na emeryturę. „Prawdziwi przyjaciele, myślę o tej grze, a nie myślę teraz o przyszłości”.

Było wiele pytań o przyszłość Brady’ego po meczu, więc było wiele pytań o rozgrywającego Ramsa, Matthew Stafforda, przed rozpoczęciem sezonu. Pomimo tego, że statystycznie zaliczany jest do Brady’ego wśród najlepszych rozgrywających swojego pokolenia, Stafford w swojej 13-letniej karierze w NFL jeszcze nie wygrał meczu play-off.

Jednak egzorcyzmuj niektóre z tych potworów The Rams pokonali Arizona Cardinals 34-11 w grze NFC Wild CardSceptycy Stafforda nie wierzą, że Brady może wygrać największego rozgrywającego wszech czasów.

Ale Stafford wygrał długo wyczekiwaną walkę rozgrywającego starzejących się graczy. 33-latek rzucił na 366 jardów i dwa przyłożenia, pędząc do bramki w walce z Bradym.

44-letni Brady strzelił 329 punktów i przyjął porażkę.

The Rams po raz trzeci w tym sezonie goszczą szóstego w rankingu San Francisco 49ers na stadionie SoFi w niedzielę. Rywalizujący 49ers pokonywali Barany sześć razy z rzędu. Ich ostatnia wygrana miała miejsce 30 grudnia 2018 roku.

„To duże wyzwanie” — powiedział Stafford w konfrontacji z Dziewiątkami. „Mam nadzieję, że to jeden z tych meczów, które są intensywnie niebiesko-żółte, a mamy dobrą głośną publiczność, która sprawia, że ​​jest im ciężko. Jestem podekscytowany tą szansą”.

The Rams skoczyli na wczesne 10-punktowe prowadzenie po tym, jak Stafford znalazł zapasowego zawodnika Kendall Bland w akcji na siedmiojardowe podanie za pierwszy wynik meczu.

Los Angeles przerwało grę na początku drugiej kwarty, kiedy Stafford Cooper znalazł szerokie pole do popisu po podaniu z 70 jardów przyziemienia, które uwydatniło Rams 17-3.

„Trener zadzwonił do nas w świetnej rozmowie. Udało nam się uzyskać relacje, jakich chcieliśmy” – powiedział Kup of Touch Down. „Mamy dwóch na jednego w obronie pierwszej linii. Matthew [Stafford] Udało się to dobrze i dało mi możliwość biegu po złowieniu. Poczułem, że to moja najlepsza szansa, aby ją odzyskać i udało mi się dotrzeć do strefy finałowej. Moje nogi były trochę ciężkie ”.

Rams utrzymywał Bucks z końcowej strefy w pierwszej połowie, ale stracił szansę na awans 27:3, gdy Cam Ackers potknął się o piłkę na linii jednego jarda, zabijając całe tempo wchodząc do szatni.

Ale Rams odzyskali piłkę, aby rozpocząć drugą połowę, i po sześciu zagraniach, 28-jardowym uderzeniem odbił się od podbicia QB i 27-3 dla wyniku.

Kiedy Atlanta Falcons prowadzili Brady’ego i New England Patriots 28-3, to prowadzenie przypominało Super Bowl LI. Brady zebrał się na największy powrót w historii Super Bowl, prawie powtarzając go w niedzielę.

Z przewagą 27-6 Gupta potknął się i w połowie trzeciej kwarty oddał piłkę Brady’emu i Bucksowi we własnym polu.

„To oczywiście trudne” – powiedział Kup o potknięciu. „Oczywiście próbujesz je ograniczać tak bardzo, jak możesz, a jednocześnie oczywiście czujesz, że opuszczasz swoją drużynę i stawiasz obronę w strasznym miejscu. Nigdy tego nie chciałeś. ten pęd, byliśmy jak „obrona piłki, obrona piłki”. To jest coś, czego nie mogę zrobić.”

Siedem gier później Leonard Fornett, aktywowany z IR przed meczem, wbił piłkę do ostatniej strefy i nagle Brady i Bucks przegrali 27-13.

„Wszedłem w przerwie i powiedziałem im:„ Byliśmy już w dół ”- powiedział Fornett z deficytu 27-3. „Szczególnie w tej grze musisz brać, co chcesz. Nic nie jest dane”.

Czwarty kwartał był pełen akcji. Na początku Brady po prostu potknął się o kawałek worka Van Millera.

Potem nad głową Stafforda przeleciał rozbity trzask i został odzyskany przez Bucksa.

Rams stał się pierwszą drużyną w historii NFL, która przegrała cztery mecze w meczu prowadząc z 20 lub więcej punktami, ale mimo to zdołała wygrać mecz. Drużyna wykonała cztery tury po raz pierwszy, kiedy była w stanie pokonać drużynę prowadzoną przez Toma Brady’ego.

Główny trener Rams, Sean McVeigh, powiedział: „Posiadanie czterech sprzedaży to coś, co absolutnie musimy uporządkować.” Ale moją najbardziej ulubioną częścią było pozostawanie razem z chłopakami. Nikt się nie poruszył, nikt nie mrugnął.”

Brady pokazał, dlaczego się huśta, kiedy dał Mike’owi Evansowi pensa za 55-jardowe podanie, które zmniejszyło grę do 27-20 zaledwie trzy minuty przed końcem meczu.

„Po uderzeniu w mikrofon [Evans] To dobre uczucie ”.

Bucks zakończyli powrót po drugim potknięciu się Ackerów w meczu, który oddał piłkę do Tampa Bay w ich własnym obszarze. Fornett pobiegł do rogu strefy finałowej i zremisował mecz 27-27. Bucks nie odpowiedział na 24 punkty w drugiej połowie.

„Próbowałem stworzyć sztukę, aby pomóc zespołowi” — powiedział Fornet Game-dying Touch Down. „Ten tydzień był dla mnie bardzo trudnym. Mój kuzyn zginął dwa dni przed meczem. Starałem się trzymać wszystko razem. Cieszę się, że miałem okazję tam pojechać i walczyć z nimi. Chłopaki”.

Mając 40 sekund do końca meczu, Bucks szykowali się do dogrywki, ale Rams mieli ostatnie słowo. Stafford wykonał dwa głębokie podania do pucharu, aby zmieścić się w zasięgu bramki. Profesjonalny kicker w kręgle Matt Kay, który został odcięty przez Buxa w 2019 roku, uderzył zwycięzcę gry, gdy skończył się czas.

Kampania 2021 nie trafiła dokładnie do Baranów. Początek sezonu 7:1, Rams Miller i odbiornik Odel Beckham Jr. zostali przejęci w drugiej połowie sezonu. Zamiast tego zrzucili trzy gry z rzędu do Titans, Niners i Packers. Ale potem odnieśli pięć kolejnych zwycięstw i naprawili statek.

Teraz, po dwóch wygranych z rzędu przeciwko zasłużonym przeciwnikom w ostatnim sezonie, Rams mają przyczółek na gazie i mogą stać się drugą z rzędu drużyną, która zagra w Super Bowl na własnym boisku z Super Bowl zaplanowanym na 13 lutego na stadionie SoFi.