Zwycięska drużyna Prabowo-Kibron: „Gibron Rakabuming powściągliwy, ale chętny do słuchania”

Tempo.co, Djakarta – Afriansya Noor, wiceprezes zwycięskiej drużyny Prabowo-Kibran, wyjaśniła powód, dla którego Gibran Rakabuming najwyraźniej nie brał udziału w wielu wydarzeniach związanych z debatą publiczną podczas niedawnej debaty wiceprezydenta.

Według mężczyzny o pseudonimie Feri Gibran był wyrzutkiem. Jednak jest skłonny słuchać. Zadzwoniony we wtorek powiedział: „To numer, który wybrałem jako kandydat na wiceprezydenta”.

Feri powiedział, że Gibran odmówił wygłoszenia przemówień wstępnych na wydarzeniach, na których dwukrotnie uczestniczył sam z burmistrzem, gdy był wiceministrem zasobów ludzkich.

Ferry wierzył, że niechęć pokazała Gibranowi, jakim jest przywódcą. Zdaniem Ferry’ego, pomimo milczenia, Gibran jest otwarty na krytykę i sugestie. „Doceniam to” – dodał.

Wcześniej INDEF opublikował analizę debaty wiceprezydenckiej, która odbyła się w ubiegły piątek, 22 grudnia, przed Państwową Komisją Wyborczą (KPU). INDEF przeanalizował interakcje w mediach społecznościowych dotyczące wyników trzech kandydatów na wiceprezydenta.

„Ocenę internautów można podsumować jednym słowem: Mahfud MT jest doświadczony, Gibran jest świetny, a Kak Imin (Muhaimin) jest omylny” – napisał INDEF. Tempo Sobota, 23 grudnia 2023 r.

W raporcie INDEF stwierdził, że zastosował podejście oparte na dużych zbiorach danych, twierdząc, że jego dane były wolne od brzęczyków. W analizie zbadano trzy aspekty ekspresji konwersacyjnej, nastrojów i tematów konwersacji.

Dane pokazały, że Gibran Rakabuming miał najwyższe pozytywne nastroje na platformie mediów społecznościowych X (77%), podczas gdy Mahfud Md zdominował YouTube z 71%.

Okres gromadzenia danych rozpoczął się 22 grudnia 2023 r. o godzinie 19:00–21:50 czasu lokalnego. W badaniu zebrano 23 424 rozmowy z 17 125 kont X. INDEF podał, że szczyt dialogu osiągnął około godziny 20:00 czasu lokalnego.

Szanowny Revanda Putra

Wybór nauczyciela: Policja Papui zapewnia maksymalne bezpieczeństwo przybycia ciała Lucasa Enembe

Kliknij tutaj dostać Najnowsze aktualności Tempo w Google News

READ  Sam Bankman-Fried nie przyznaje się do zarzutów oszustwa w Nowym Jorku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *