Coles, Snap, Pelodon i wiele innych

Sprawdź niektóre z największych trio na wolnym rynku:

Coles (KSS) – Gol wzrósł o 27,3% w handlu przedrynkowym, ponieważ wzrosło zainteresowanie zakupami w detalistów. Acacia Research, wspierana przez Starford, oferuje 64 dolary za akcję na Colinie, co oznacza wzrost o 46,84 dolary za akcję w piątek. Znawcy sprawy twierdzą, że Sycamore Partners, firma private equity, osiągnęła potencjalną ofertę na poziomie co najmniej 65 USD za akcję.

Pstryknąć (SNAP) – Akcje Snap spadły o 5,3% na rynku przedrynkowym po obniżeniu oceny z „wydajności” do „neutralnej” w przypadku Wedbush, w którym różne interwencje wpływają na wzrost przychodów operatora sieci społecznościowej.

Phillips (PHG) – Philips spadł o 4,2% w aktywności przedrynkowej po tym, jak holenderska firma zajmująca się technologiami medycznymi ogłosiła, że ​​zyski spadły z powodu problemów z łańcuchem dostaw, które mają się utrzymywać w nadchodzących miesiącach. Phillips przewiduje silne ożywienie sprzedaży w drugiej połowie roku.

Pelodon (PTON) – Aktywny inwestor Blackwells Capital zwolnił swojego prezesa i wezwał Peloton do sprzedaży firmy. Ponieważ firma walczy z szybko zmieniającą się dynamiką podaży i popytu, udział producenta sprzętu do siłowni spadł o ponad 80% w porównaniu do całego czasu. Peleton spadł o 2% w handlu na wolnym rynku.

Halliburton (HAL) – Firma świadcząca usługi na polu naftowym wzrosła o 1,5% na rynku Halliburton Premarket po przebiciu górnego i dolnego ratingu za czwarty kwartał. Halliburton zarobił 36 centów na akcję i 2 centy na akcję powyżej ratingu. Wraz ze wzrostem cen ropy rósł popyt na usługi firmy. Halliburton podniósł również kwartalną dywidendę z 4,5 centa na akcję do 12 centów.

Unilever (UL) – Unilever wzrósł o 6,6% na rynku pierwotnym po doniesieniach partnerów Trian firmy Nelson Belts. Zbudował rolę W gigantycznych produktach konsumenckich. Drian powiedział, że nie można określić wielkości akcji i nie komentował plotek rynkowych, gdy skontaktował się z CNBC.

READ  Alibaba dąży do wejścia na giełdę w Hongkongu, wabiąc chińskich inwestorów po represjach

Fox Corp. (FOXA) – Fox dodał 1,6% do obrotu na wolnym rynku po podniesieniu swoich akcji z „neutralnych” do „kupuj”. UBS twierdził, że wśród tradycyjnych mediów Fox przoduje w nabieraniu rozpędu w zakładach sportowych, wskazując na silną pozycję Foxa wśród dostawców płatnej telewizji.

Znajdź fundusze (DFS) – uaktualniony z „neutralnego” do „przeważonego” w Discover Financial Piper Chandler, co odnosi się do wielu czynników, w tym oceny firmy świadczącej usługi finansowe. Discover zyskał 1,1% w handlu na wolnym rynku.

Baza monet (Moneta) – Akcje operatora giełdy kryptowalut spadły o 7,8% na rynku pierwotnym, odzwierciedlając ruch spadkowy kryptowalut w weekend i dziś rano, a Bitcoin osiągnął najniższy poziom od lipca. Strategia mikro (MSTR) – firma zajmująca się analizą biznesową, która posiada miliardy dolarów w bitcoinach – spadła o 12,2%.

Comcast (CMCSA) – NBCUniversal i spółka macierzysta CNBC zaktualizowały RBC Capital z „Sector Performance”, aby sądzić, że jest to raczej kwestia rozwoju abonenta. Comcast dodał 1,1% na wolnym rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *