Punkty Eagles vs. Jaguary: Miles Sanders pomaga Filadelfii pozostać niepokonanym przez Jacksonville

FILADELFIA – Orły przyszły na drogę wcześnie w starciu z Jacksonville Jaguarami, ale Filadelfia zastosowała solidny wysiłek defensywny, aby wygrać 29-21 w deszczowe i wietrzne niedzielne popołudnie na Lincoln Financial Field. Miles Sanders rzucił się na 134 jardy i dwa przyłożenia, aby poprowadzić pośpieszny atak Orłów, który zyskał 213 jardów na ziemi w idealnych warunkach. The Eagles (4:0) pozostają jedyną niepokonaną drużyną NFL.

Po raz pierwszy w tym sezonie tracąc dwucyfrowy wynik, Philadelphia odzyskała kontrolę nad meczem po przegranej 14-0, zdobywając 29 punktów bez odpowiedzi. Jalen Hurts otworzył wynik z przyłożeniem na 3 jardy na czwartej i trzeciej z linii 3 jardów, co dało wynik 14-7. Orły podążyły za tą jazdą i zmusiły się do trzykrotnego wypadnięcia. W następnej serii Sanders zdobył przyłożenie na 10 jardów, aby zremisować grę na 14-14. Kenny Cainwell strzelił gola z 10 jardów, aby wystawić Orły na 20-14 przed połową.

Orły zdobyły 20 punktów w drugiej kwarcie i łącznie 85 punktów w drugiej kwarcie w czterech meczach, najwięcej w historii NFL. Dominująca druga kwarta zbudowała przewagę, której nigdy nie zrezygnowali.

Jake Elliott na początku czwartej kwarty objął prowadzenie, strzelając z rzutu 28 jardów, a Sanders pokonał Filadelfię 29-14 po przyziemieniu z 5 jardów – jego drugi tego popołudnia. Sanders miał kluczową trzecią przebieżkę, która poszła siedem jardów na trzecią i piątą w ostatnich minutach, co pomogło mu przeżuć kilka minut z zegara pod koniec meczu.

Andre Sisco z Jacksonville dał Jaguarom prowadzenie 7-0 z 59-jardowym przechwyceniem. Jamal Agnew również miał dwa jardy przyłożenia, dzięki czemu Jacksonville zyskał 14 punktów w pierwszej kwarcie. Podczas gdy Agnew zakończył tego dnia dwoma przyłożeniami, Jaguary zanotowały pięć strat i rozegrały 13 meczów na 27 jardów, gdy Filadelfia odrobiła stratę z dwóch przyłożeń i objęła prowadzenie.

READ  24 godziny ciszy i bezczynności upamiętniają balijski Nowy Rok

Pozostało 1:48 na 29-21, Hassan Reddick przypieczętował zwycięstwo, strzelając z pasa na Trevora Lawrence’a (jego drugi mecz). Orły wymusiły pięć wynosów i miały trzy worki tego dnia.

Wkrótce pojawią się dania na wynos z tego deszczowego popołudnia, ale pełne podsumowanie gry można znaleźć na poniższym blogu na żywo!