Przetarg – Kontrakt EPC dla elektrowni geotermalnej Paduha Unit 2, Indonezja


Elektrownia geotermalna Paduha, Bandung, Indonezja (źródło: ESMAP)

Firma PT Geo Dipa ogłosiła przetarg na kontrakt EPC dla elektrowni geotermalnej Paduha Unit 2 na Jawie Środkowej w Indonezji.

PT JIO Deepa Energy (Persero) ogłosiła przetarg na kontrakt w zakresie inżynierii, zaopatrzenia i budowy (EPC) dla elektrowni geotermalnej Paduha Unit 2 na Jawie Środkowej w Indonezji. Termin składania ofert upływa 13 lutego 2024, 14:00 czasu zachodnioindonezyjskiego.

Jio Dipa otrzymała dofinansowanie z Azjatyckiego Banku Rozwoju (ADB) na pokrycie kosztów projektu. Część finansowania zostanie przeznaczona na dokonanie płatności wynikających z umowy, która będzie współfinansowana przez Japoński Fundusz na rzecz Wspólnego Mechanizmu Kredytowego. Dlatego też proces przetargowy będzie podlegał zasadom i procedurom kwalifikacyjnym ATP.

W aukcji mogą brać udział wyłącznie kwalifikujący się oferenci, którzy posiadają następujące niezbędne kwalifikacje:

  • Minimalny średni roczny obrót w zbadanym sprawozdaniu finansowym w wysokości 107,9 mln USD w ciągu ostatnich pięciu lat;
  • Udział jako wykonawca, partner joint venture lub podwykonawca w co najmniej dwóch projektach EPC, podobnych do pomyślnie zrealizowanego i proponowanego kontraktu w ciągu ostatnich piętnastu lat, wartość każdego kontraktu wynosi co najmniej 86,32 mln USD;
  • Podobne kontrakty będą opierać się na następującym opisie: Elektrownia geotermalna typu flash lub elektrownia cieplna z turbiną parową o mocy nie mniejszej niż 55 MW (500 MW na jednostkę).

Zainteresowanych oferentów zachęca się do skontaktowania się z firmą Geo ​​Dipa (adres poniżej) w celu uzyskania dalszych informacji i sprawdzenia dokumentów przetargowych. Zapytania o zakup dokumentów przetargowych można również składać pisemnie na ten sam adres.

Wizyta w terenie zostanie przeprowadzona w dniach 8-10 stycznia 2024 r. na terenie Padwy w związku z przetargiem.

P.T. Energia Jio Diba (Persero)

UWAGA: Przewodniczący Komisji Aukcyjnej p. Prom Iskandar

2n.d Piętro, budynek Altevco Octagon, J.L.

Varung Jati Parad Raya nr. 75, Kalipada, Bangoran

Południowa Dżakarta 12740, Indonezja.

Telefon: +62 21-7982925

Faks: +62 21-7982930

E-mail: [email protected] (dokument do:[email protected])

READ  Minister dokonuje przeglądu planów rozwoju w Bangkoku w środkowej Papui

Do końca 2021 r. Jio Dipa ogłosiła, że ​​rozpocznie kampanię wiertniczą w celu zwiększenia mocy elektrowni geotermalnych w Dieng i Paduha. Budowa bloku nr 1 w Paduha o mocy 60 MW została ukończona w 2014 roku.

Źródło: PT JIO Deepa Energy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *