Proces o morderstwo Alexa Murdocha, wyjaśnił: Co musisz wiedzieć

Ponad 20 miesięcy po tym, jak Maggie i Paul Murdoch zostali znalezieni martwi na rozległym ranczu myśliwskim ich rodziny w Południowej Karolinie, opinia publiczna została przyciągnięta do Alexa Murdocha i postawionych mu zarzutów morderstwa – męża, ojca i członka wielopokoleniowej dynastii prawniczej. Natknął się w bardzo publiczny sposób.

54-letni Murdoch, który od miesięcy znajduje się w centrum nagłówków światowych mediów, stanął w tym tygodniu, aby opowiedzieć o tym, co wydarzyło się 7 czerwca 2021 r., w dniu, w którym jego żona Maggie (52 l.) i syn Paul (22 l.) zabity. Jego obrońcy argumentowali podczas procesu o morderstwo, że nie powiązali Murdocha z miejscem zbrodni, a prokuratorzy spierali się o jego sytuację finansową, uzależnienie od opioidów, kłamstwa wobec władz i walki. Dla przypomnienia ważnych wydarzeń. Jeśli zostanie skazany, Murdock może zostać skazany na dożywocie.

Alex Murdock nie przyznaje się do winy w sprawie o morderstwo, która zapoczątkowała popularne filmy dokumentalne w Netflix i HBO Max; CNN i Court TV transmitowały proces na żywo, a media agresywnie relacjonowały go od rozpoczęcia 25 stycznia.

Ponieważ proces wygląda na zakończony w najbliższych dniach, oto tło i fakty dotyczące sprawy:

READ  Rzadkie hybrydowe zaćmienie Słońca pojawia się po raz pierwszy od dekady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *