Proces narciarski Gwyneth Paltrow – NA ŻYWO: Aktor mówi sądowi, że najpierw pomyślał, że wypadek na nartach był „napaścią na tle seksualnym”

Shay Sanderson oskarża Gwyneth Paltrow o zaniedbanie ojca w wypadku na nartach

Gwyneth Paltrow mówi, że przez chwilę myślała, że ​​konfrontacja na nartach w 2016 roku była w rzeczywistości napaścią na tle seksualnym i „zamarła”, gdy zestaw nart nagle „rozsunął mi nogi”.

76-letni Terry Sanderson twierdzi, że hollywoodzki gwiazdor został potrącony przez stok narciarski w Deer Valley Resort w Park City w stanie Utah w lutym 2016 roku, powodując u niego „trwałe urazowe uszkodzenie mózgu, cztery złamane żebra, ból, cierpienie, utratę radości życia, emocjonalny niepokój i oszpecenie”.

W międzyczasie Paltrow mówi, że Sanderson wpadł na nią – a później powiedział jej córce, że jest „sławny”. Oczekuje się, że magnat zamachu stanu zostanie dziś wezwany na świadka przez prawników pana Sandersona.

W czwartek w sądzie prawnik pana Sanderone, Robert Sykes, zaatakował zespół prawników gwiazdy po tym, jak inna córka zapytała córkę o niewłaściwe postępowanie ich ojca.

Pan Sykes powiedział, że zespół Paltrowa poszedł tą drogą tylko dlatego, że aktor był „zaniepokojony sposobem, w jaki przebiega ta sprawa”.

„Nie można atakować czyjegoś charakteru, ponieważ jego klient martwi się o to, jak potoczy się ta sprawa” – powiedział.

Pan Sanderson domaga się od Paltrow 300 000 dolarów, jednocześnie domagając się symbolicznego 1 dolara odszkodowania i honorariów prawnych.

Adwokat Terry’ego Sandersona, Gwyneth Paltrow, powiedziała, że ​​jest „zaniepokojona” przebiegiem procesu.

1679738400

Adwokat Gwyneth Paltrow przeprasza za bycie „osiołkiem” wobec córki pana Sandersona

Adwokat Gwyneth Paltrow przeprosił za bycie „dupkiem” wobec córki lekarza, która pozwała aktorkę za wypadek na nartach w 2016 roku.

Twierdzi, że Paltrow zaatakował ją „atakiem całego ciała”, pozostawiając ją z „trwałym urazowym uszkodzeniem mózgu, czterema złamanymi żebrami, bólem, cierpieniem, utratą radości życia, udręką psychiczną i oszpeceniem”.

Sanderson domaga się 300 000 dolarów odszkodowania od zdobywcy Oscara, twierdząc, że doznał trwałego uszkodzenia mózgu po wypadku w Deer Valley Resort w Utah.

Pan Owens i pani Sanderson zaangażowali się w pełne napięcia przesłuchanie po tym, jak Grasham zeznał, że jej ojciec był zły i zdenerwowany po wypadku.

Andrei Blanco25 marca 2023 10:00

1679731200

Gwyneth Paltrow może być odpowiedzialna za kolizję z nartami, orzekł amerykański sąd

Gwyneth Paltrow zderzenie się z mężczyzną od tyłu na stoku narciarskim i upadek na niego to „jedyny scenariusz” wyjaśniający jej obrażenia, usłyszał amerykański sąd.

Jurorzy stwierdzili, że Terri Sanderson dała zdobywczyni Oscara „poduszkę” podczas incydentu w Deer Valley Resort w Utah w 2016 roku.

Emerytowany optometrysta pozywa panią Paltrow w związku z wypadkiem, w wyniku którego doznała licznych złamań żeber i ciężkiego wstrząsu mózgu.

Pani Paltrow zaprzeczyła roszczeniu i sprzeciwiła się Sanderson, twierdząc, że była odpowiedzialna za konfrontację.

Andrei Blanco25 marca 2023 08:00

1679724000

Ekspert zeznaje o Skit-and-Run

W czwartek ławnicy wysłuchali zeznań dr Richarda Bohana, który stwierdził, że urazy pana Sandersona mogły być spowodowane jedynie uderzeniem od tyłu.

„Został uderzony z boku iz tyłu i pamiętaj, że ta osoba na nim wylądowała. Ludzie, którzy upadają, nie doznają złamań żeber… potrzeba czegoś innego” – powiedział.

„Jeśli masz do wyboru, czy pan Sanderson uderzy panią Paltrow, czy pani Paltrow uderzy pana Sandersona, musisz wybrać, że pani Paltrow uderzy pana Sandersona od tyłu i przewróci się na niego, aby uwzględnić złamania żeber. „

„W istocie był jak poduszka, jeśli wolisz”.

Andrei Blanco25 marca 2023 06:00

1679716800

Dlaczego Gwyneth Paltrow jest na korcie?

Dzień aktorki Gwyneth Paltrow na stokach w Park City w stanie Utah został przerwany siedem lat temu, kiedy zderzyła się z inną osobą schodzącą ze wzgórza i musiała zrobić sobie przerwę.

Obecnie bierze udział w procesie cywilnym, który rozpoczął się we wtorek (21 marca).

26 lutego 2016 roku wspinała się na górę, kiedy inny narciarz uderzył w nią od tyłu. Odniosła lekkie obrażenia, za które mężczyzna natychmiast przeprosił. Jest „zszokowany i zdenerwowany”, dodaje w swoim zgłoszeniu prawnym.

Andrei Blanco25 marca 2023 04:00

1679713362

Dzieci Gwyneth Paltrow, Apple i Moses Skye, będą zeznawać w procesie zderzeniowym

Gwiazda Hollywood została pozwana o 300 000 dolarów przez emerytowanego lekarza po wypadku w Deer Valley w stanie Utah w 2016 roku.

Graeme Massey25 marca 2023 03:02

1679709600

Gwyneth Paltrow twierdzi, że rozmiar jej obrażeń został wyolbrzymiony

Pani Paltrow twierdzi w swoim zgłoszeniu, że obrażenia pana Sandersona były przesadzone, ponieważ jego lekarz przeprowadził badanie, które nie wykazało upośledzenia jego funkcji poznawczych, zgodnie z roszczeniem.

W dokumentacji aktora filmowego dokumentacja medyczna mówi, że zdiagnozowano u niego „łagodny” wstrząs mózgu i spędził „dłuższe okresy” na wakacjach za granicą po wypadku.

Ogólny widok podczas rund wstępnych podwójnych potentatów trzeciego dnia Międzynarodowego Pucharu Świata w Narciarstwie Intermountain Healthcare Freestyle w Deer Valley Resort, 4 lutego 2023 r., w Park City, Utah.

Roszczenie wzajemne twierdzi, że pan Sanderson ma 15 przewlekłych problemów zdrowotnych i rok temu powiedział swojemu lekarzowi, że jest ślepy na prawe oko i ma pogarszający się wzrok w lewym oku.

„Nie przewróciła go ani nie spowodowała wstrząśnienia mózgu, urazu mózgu ani złamanych żeber” – czytamy w aktach pani Paltrow.

1679706290

Gwyneth Paltrow kwestionuje przyjaźń z Taylor Swift podczas procesu o wypadek na nartach

Gwyneth Paltrow kwestionuje przyjaźń z Taylor Swift podczas procesu o wypadek na nartach

Graeme Massey25 marca 2023 01:04

1679702400

Emerytowany optometrysta usłyszał „oszalałe krzyki” przed zderzeniem

Pan Sanderson oskarżył panią Paltrow o to, że „wymknęła się spod kontroli” na zboczu otwierającym Bandana Run na Flagstaff Hill. Według Telewizji Sądowej.

Mówi, że został znokautowany, ponieważ uderzyła go tak mocno. Na konferencji prasowej w 2019 roku powiedział na chwilę przed zderzeniem: „Usłyszałem maniakalny krzyk, jakby to był King Kong w dżungli czy coś takiego”.

Terry Sanderson podczas konferencji prasowej w 2019 roku

Powiedział wtedy, że jego zdaniem prędkość, z jaką pani Paltrow rzekomo zbliżała się do niego, może wyjaśniać zakres jej obrażeń. „Mała kula może zrobić wielką dziurę” – powiedział Trybuna Salt Lake.

Na konferencji prasowej ogłaszającej sprawę Sanderson powiedział, że zauważył kilka dużych znaków „zwolnij” na trasie Bandana Run, więc zwolnił, ale dotrzymał kroku innym narciarzom schodzącym ze stoku.

W 2019 roku „stało się to niemal natychmiast” – powiedział. „Zostałem uderzony w plecy.… Czułem, że popycha mnie to do przodu.

Powiedział, że pamięta, że ​​nie był w stanie się kontrolować, kiedy upadł.

„A potem przypominam sobie, że w tym momencie – na zewnątrz” – powiedział.

Andrei Blanco25 marca 2023 00:00

1679700950

Gwyneth Paltrow kwestionuje przyjaźń z Taylor Swift podczas procesu o wypadek na nartach

„Nie powiedziałbym, że jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, jesteśmy przyjaciółmi” – zeznała Paltrow.

Graeme Massey24 marca 2023 23:35

1679699999

Weekend wolny dla sądu

Ława przysięgłych powróci na salę sądową w Park City w stanie Utah w poniedziałek rano o 9 MT.

(AP)

Graeme Massey24 marca 2023 23:19

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *