Lady Gaga przebiera się za Harley Quinn na zdjęciach z planu „Jokera 2”.

Co jest zabawniejsze od klauna? A dwa? Joker Joaquina Phoenixa będzie miał jakieś kryminalne przedsięwzięcie w kontynuacji Lady Gagi „Folly à Deux” za rolę złoczyńcy Batmana, Harleya Quinna. Pojawiły się nowe zdjęcia z produkcji, na których widać strój i makijaż Gagi do filmu.

Zdjęcia pokazują scenę dużego tłumu, gdy policjanci z Gotham eskortują postać Gagi do budynku rządowego. Protestujący zebrali się wokół gwiazdy przebrani za protestujących trzymających transparenty z napisami takimi jak „Uwolnij Jokera”, „Joker Sprawiedliwość 4”, „Joker Wyjdź za mnie” i „Nie ma sprawiedliwości, nie jest winny, nie żartuje”. Tłum ma kolorowe peruki i maski klaunów.

Kostium Gagi, autorstwa nominowanej do Oscara Arianne Phillips, podcina wyostrzoną wrażliwość materiału źródłowego komiksu i szorstką estetykę pierwszego filmu „Joker”. Chociaż wciąż nie zostało oficjalnie potwierdzone, że Gaga zagra Harley Quinn, szkarłatna kurtka i bluzka w romby z pewnością zasugerują romans wśród krytyków, nie wspominając o makijażu klauna na twarzy Gagi.

Zdjęcia Gotham/GC

To nie pierwszy rzut oka na Gagę z planu „Joker: Folie à Deux”. W Walentynki reżyser Todd Phillips udostępnił zdjęcie Gagi i Phoenixa w romantycznym uścisku. Chociaż te nowe zdjęcia przedstawiają inny wygląd postaci Gagi, oficjalne zdjęcie było ciasnym zbliżeniem.

Oryginalny „Joker” Phillipsa był komercyjnym przebojem, najbardziej kasowym filmem z kategorią R wszechczasów. Na rozdaniu Oscarów 2020 film zdobył dwa zwycięstwa – Phoenix dla najlepszego aktora i Hildur Gunadottir za najlepszą oryginalną ścieżkę dźwiękową – z 11 nominacji. Szybko pojawiły się spekulacje na temat kontynuacji.

Podczas gdy krajobraz DC Comics zmienił się dramatycznie w ostatnich miesiącach, „Joker 2” pozostaje w dużej mierze nietknięty przez nowo utworzone DC Studios i jego współprzewodniczących Jamesa Gunna i Petera Safrana. Sequel „Jokera” nie będzie odgrywał roli w ciągłości fabularnej innych nadchodzących filmów DC.

READ  Można oczekiwać, że Polri rozładuje napięcie podczas wyborów: oficjalnie

Warner Bros. wypuści „Joker: Folly Dukes” w kinach 9 października 2024 roku.

Obrazy GC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *