Jonathan Majors aresztowany w Nowym Jorku za napaść, mówi rzecznik NYPD – The Hollywood Reporter

Jonathan Majors, oskarżony o napaść na kobietę podczas kłótni domowej, został aresztowany w sobotę, poinformował Departament Policji Nowego Jorku w oświadczeniu.

Przedstawiciel ds Credo III powiedział aktor Reporter z Hollywood, „Nie zrobił nic złego. Nie możemy się doczekać oczyszczenia jego imienia i wyjaśnienia tej sprawy.

Policja powiedziała, że ​​odpowiedzieli na telefon 911 w kompleksie apartamentów w Chelsea, gdzie 33-letni mężczyzna był zamieszany w spór domowy z 30-letnią kobietą.

„Ofiara poinformowała policję, że została napadnięta. „Funkcjonariusze zatrzymali 33-letniego mężczyznę bez żadnych incydentów”, zgodnie z raportem, który zidentyfikował mężczyznę jako majora. Policja poinformowała, że ​​kobieta odniosła lekkie obrażenia głowy i szyi i została przyjęta do szpitala.

Jak poinformował rzecznik, aktor został zatrzymany pod zarzutem uduszenia, napaści i znęcania się. Nie przebywa już w policyjnym areszcie. Jego związek z kobietą został opisany jedynie jako „domowy”.

Majors jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych aktorów. Miał długoterminowe plany z Marvel Studios, aby zagrać Konga jako złoczyńcę w centrum nadchodzącej fazy studia. Avengers: Dynastia KongZ dnia 2 maja 2025 r. Niedawno pojawił się jako Kang In Ant-Man i Osa: Mania kwantowa i podobno ma pojawić się w drugim sezonie LokiSpodziewany później w tym roku.

Na początku tego tygodnia Searchlight ustalił datę sezonu nagród za swój dramat Sundance sny magazynowe, W tym gra kulturystę. Jego poprzednie dokonania obejmują dramat HBO Kraj Lovecrafta, Zachód Trudno im upaść i funkcja koreańskiego myśliwca Poświęcenie.

Jeszcze wiele przed nami…

Aaron Koch przyczynił się do powstania tej historii.

READ  Bali obiecuje przeszkolić wielu przewodników turystycznych, aby zwiększyć przyjemność z turystyki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *