Jonathan Majors aresztowany w Nowym Jorku za napaść, mówi rzecznik NYPD – The Hollywood Reporter

Jonathan Majors, oskarżony o napaść na kobietę podczas kłótni domowej, został aresztowany w sobotę, poinformował Departament Policji Nowego Jorku w oświadczeniu.

Przedstawiciel ds Credo III powiedział aktor Reporter z Hollywood, „Nie zrobił nic złego. Nie możemy się doczekać oczyszczenia jego imienia i wyjaśnienia tej sprawy.

Policja powiedziała, że ​​odpowiedzieli na telefon 911 w kompleksie apartamentów w Chelsea, gdzie 33-letni mężczyzna był zamieszany w spór domowy z 30-letnią kobietą.

„Ofiara poinformowała policję, że została napadnięta. „Funkcjonariusze zatrzymali 33-letniego mężczyznę bez żadnych incydentów”, zgodnie z raportem, który zidentyfikował mężczyznę jako majora. Policja poinformowała, że ​​kobieta odniosła lekkie obrażenia głowy i szyi i została przyjęta do szpitala.

Jak poinformował rzecznik, aktor został zatrzymany pod zarzutem uduszenia, napaści i znęcania się. Nie przebywa już w policyjnym areszcie. Jego związek z kobietą został opisany jedynie jako „domowy”.

Majors jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych aktorów. Miał długoterminowe plany z Marvel Studios, aby zagrać Konga jako złoczyńcę w centrum nadchodzącej fazy studia. Avengers: Dynastia KongZ dnia 2 maja 2025 r. Niedawno pojawił się jako Kang In Ant-Man i Osa: Mania kwantowa i podobno ma pojawić się w drugim sezonie LokiSpodziewany później w tym roku.

Na początku tego tygodnia Searchlight ustalił datę sezonu nagród za swój dramat Sundance sny magazynowe, W tym gra kulturystę. Jego poprzednie dokonania obejmują dramat HBO Kraj Lovecrafta, Zachód Trudno im upaść i funkcja koreańskiego myśliwca Poświęcenie.

Jeszcze wiele przed nami…

Aaron Koch przyczynił się do powstania tej historii.

READ  Jak długo Nintendo może opóźnić „Switch 2”, ponieważ sprzedaż sprzętu Switch jest niska?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *