Ponieważ umowa Carlosa Correi z Metsami jest w zawieszeniu, Bliźniacy przyspieszają rozmowy

Możliwe jest szokujące ponowne spotkanie Carlosa Correi i The Bliźnięta źródła zespołu powiedział w poniedziałek wieczorem.

z Stan mega transakcji I zgodził się Mets z Nowego Jorku Nierozstrzygnięci w zeszłym miesiącu Bliźniacy nagle wracają do miksu dla wolnego agenta. Dwa klubowe źródła poinformowały w poniedziałek, że rozmowy między Twins i Correą zaczęły przyspieszać. Oddzielne źródło z pierwszej ligi również potwierdziło ten rozwój.

Rozmowy toczą się płynnie, a Metsowie niekoniecznie rezygnują z licytacji. Ale minęło 19 dni, odkąd Mets osiągnęli porozumienie z Correą w sprawie 12-letniej umowy o wartości 315 milionów dolarów. Metsowie, jak Giganci z San Francisco przed nimi, W związku z zaistniałą sytuacją narastały obawy Prawa kostka Correi podczas przeglądu klinicznego. Podczas gdy strony nadal negocjowały język umowy, agent Correi, Scott Boras, skontaktował się z innymi zespołami, w tym Bliźniakami.

W listopadzie Correa zrezygnował z kontraktu o wartości 105,3 miliona dolarów, który podpisał z Bliźniakami do marca 2022 roku. Mimo to klub nie wahał się zatrzymać Correi, który uderzył 0,291/0,366/0,467. 22 biegi u siebie, 64 RBI i średnia zdobytych runów 4,9 w zeszłym sezonie.


Carlos Correa został przedstawiony przez Twins w marcu 2022 roku wraz z prezesem Baseball Operations Derekiem Falveyem. (Brace Hemmelkorn/Getty Images)

Oryginalne starania Minnesoty, które obejmowały 10-letnią ofertę o wartości 285 milionów dolarów, nie powiodły się, gdy Correa zgodził się na 13-letni kontrakt z Giants o wartości 350 milionów dolarów 14 grudnia. Tydzień po podpisaniu kontraktu z San Francisco umowa upadła. Niezgoda co do badania fizykalnego w Korei. Umowa Metsów została szybko rozwiązana z tego samego powodu.

Pomimo tych obaw, Boras i Mets próbowali znaleźć sposób na przewiezienie dwukrotnego shortstopu All-Star do Nowego Jorku. Correa był początkowo zachwycony, gdy usłyszał, że Mets podpisali z nim kontrakt w zeszłym miesiącu Zmierzył się z Borasem W hotelowym łóżku podczas uroczystości.

READ  Ankieta Elona Muska na Twitterze na temat zawieszania dziennikarzy: Oto wyniki

Jednak Bliźniacy pozostają w kontakcie z Borasem, jak podają źródła, tworząc potencjalne miejsce lądowania, jeśli umowa Correi z Metsami nie powiedzie się.

Przez cały czas Twins oczekiwali, że Correa i Mets sfinalizują umowę, ale prezes Twins ds. Operacji baseballowych, Derek Falvey, trzymał swój klub w gotowości.

Podczas gdy źródła podają, że Bliźniacy zawsze wiedzieli, że klub z dużego rynku może „wysadzić ich z wody” w przypadku dużej transakcji, zespół jasno dał do zrozumienia, że ​​są bardzo zainteresowani sprowadzeniem Correi z powrotem i chcą być kreatywni z możliwością Wyjście. i inne zabezpieczenia w umowie.

W marcu zeszłego roku Boras pochwalił front office Bliźniaków za kreatywność, kiedy obie strony się dogadały. Pierwotna umowa dla Korei W odstępach 14 godzinnych. The Twins dodali doświadczenie siedem lat później, dodając kontrakty motywacyjne po zakończeniu przedłużenia o 100 milionów dolarów dla często kontuzjowanego środkowego obrońcy. Byrona Buxtona Umowa obejmuje roczną premię za wyniki w wysokości do 10 milionów dolarów na podstawie pozostania na boisku do grudnia 2021 roku.

Podczas gdy Bliźniacy z pewnością będą chcieli przeprowadzić własne testy fizyczne z Correą, zespół ma już wyczucie jego ogólnego stanu po przeprowadzeniu dokładnego badania w marcu ubiegłego roku.

Chociaż Bliźniacy przeprowadzili egzaminy końcowe w Korei w październiku, były one w dużej mierze ograniczone do obszarów budzących obawy, które pojawiają się podczas wizyt gracza w pokoju trenera w sezonie regularnym. Oprócz jednego incydentu w maju, kiedy Correa myślał, że złamał palec, źródła zespołu mówią, że stoper nigdy nie postawił stopy w kabinie trenera, nawet po ciężkim upadku na drugą bazę i wiciu się z bólu na podłodze w meczu 20 września. W Kansas City.

Po tym meczu Correa przyznał, że miał włożoną metalową płytkę w prawą nogę, co było wynikiem kontuzji, której doznał w 2014 roku podczas występów w niższych ligach.

READ  Kolejny pożar w hucie niklu w Sulawesi w Indonezji, bez ofiar - 2024-01-19

„Uderzył w mój talerz” – powiedział Correa, odnosząc się do sprzętu na jego nodze. „Miałem operację, a on go uderzył. Coś w rodzaju odrętwienia. Wibracje. Więc czekałem, aż się uspokoi. To było trochę przerażające, ale kiedy się poruszyłem, wiedziałem, że wszystko jest w porządku.

Oprócz palca, który kosztował go 12 meczów i walki z Covid-19 pod koniec maja, w wyniku której opuścił osiem meczów, Korea Twins są bardziej wytrzymali. Wystąpił w 136 z pozostałych 142 meczów i był stałym elementem składu drużyny Twins nękanej kontuzją po kontuzji przez cały sezon.

Bliźnięta Podobało im się to, co przyniosła im Korea W ciągu jednego sezonu połączenie dumy i pasji do baseballu. Teraz, w kolejnym szokującym zwrocie akcji, zataczają koło z powrotem do Minnesoty.

(Górne zdjęcie: Carmen Mantado/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *