Ponad 110 najlepszych ofert w cyberponiedziałek 2022: powiadomienia na żywo

Duży biały cyberponiedziałkowy tekst z elektroniką za nim

Zdjęcie: ZDNET

Cyber ​​​​poniedziałek jest tutaj i możesz uzyskać najlepsze oferty roku w technologii już teraz. Widzimy mnóstwo zniżek na Cyberponiedziałek w sieci telewizory, Laptopy, Tabletki, telefonyI również Produkty firmy Apple Jak na przykład AirPodsy I iPody. Wielu dużych sprzedawców internetowych – w tym Amazonka, WalmartI Najlepsza oferta — wszystkie zaznaczone poniżej Gorące urządzenia I Zabawki.

Dalej: Najlepsze oferty w Cyber ​​​​poniedziałek w 2022 roku poniżej 30 USD

Monitor redaktorów ZDNET Najlepsza sprzedaż w Cyberponiedziałek 2022 r, tutaj. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, dodaj tę stronę do zakładek i wracaj po aktualne rabaty. Powyżej zobaczysz ostatnie dwie godziny nowych ofert w Cyberponiedziałek, które udało nam się znaleźć. Zamiast skupiać się na najnowszych okazjach, u dołu strony podzieliliśmy najlepsze oferty na Cyberponiedziałek na kategorie.

Najnowsze oferty w Cyberponiedziałek

Sprawdź spis treści, aby uzyskać szybką nawigację i łatwy dostęp Odśwież stronę, aby zobaczyć najnowsze Aktualizacje.

5:00 czasu wschodniego

4:45 czasu wschodniego

4:30 czasu wschodniego

4:15 czasu wschodniego

4:00 czasu wschodniego

12:30 czasu wschodniego

12:15 czasu wschodniego

12:00 czasu wschodniego

23:45 czasu wschodniego

23:30 czasu wschodniego

23:15 czasu wschodniego

23:00 czasu wschodniego

22:45 czasu wschodniego

22:30 czasu wschodniego

Najlepsze oferty telewizyjne w Cyber ​​​​poniedziałek

Niezależnie od tego, czy kupujesz swój pierwszy telewizor, czy modernizujesz zestaw kina domowego, te niesamowite oferty z okazji Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku są bardziej przystępne niż kiedykolwiek. Marki takie jak Samsung, Sony, LG i TCL mają już atrakcyjne rabaty na niedrogie modele i wysokiej klasy telewizory dla klientów poszukujących funkcji premium, takich jak panele OLED i wirtualny dźwięk przestrzenny.

Dalej: Najlepsze oferty telewizyjne w Czarny piątek 2022 r

Najlepsze oferty telewizyjne w Czarny piątek

LG

Poniższe kontrakty są uporządkowane od najstarszych (na górze) do najnowszych (na dole):

Najlepsze oferty na laptopy w Cyberponiedziałek

Jest listopad i między innymi oferta Black Friday i Cyber ​​​​poniedziałek oraz rabaty na wszelkiego rodzaju laptopy od sprzedawców detalicznych i producentów laptopów. Czarny piątek zaczął się kilka tygodni temu, więc automat działa już od dłuższego czasu. Przez cały miesiąc jest kilka świetnych ofert. ZDNET podsumowuje najlepsze oferty na laptopy.

Dalej: Najlepsze oferty na laptopa w Czarny piątek 2022 r

Oferty na laptopy w Czarny piątek 2022 r

Najlepsza oferta

Poniższe kontrakty są uporządkowane od najstarszych (na górze) do najnowszych (na dole):

Najlepsze oferty na tablety w Cyber ​​​​poniedziałek

Czarny piątek i Cyber ​​​​poniedziałek to największe okresy zakupów w roku, kiedy tablety trafiają do sprzedaży za 100 USD lub 500 USD taniej. Podsumowaliśmy najlepsze oferty na tablety w Cyberponiedziałek od takich marek jak Apple i Samsung.

Dalej: Najlepsze oferty na tablety w Czarny piątek 2022 r

Najlepsze oferty na tablety w Czarny piątek

Zdjęcie: ZDNET

Poniższe kontrakty są uporządkowane od najstarszych (na górze) do najnowszych (na dole):

Najlepsze oferty gier w Cyber ​​​​poniedziałek

Wyprzedź swoją świąteczną listę dzięki tym niesamowitym ofertom na laptopy do gier, komputery PC, konsole i akcesoria. Sprzedawcy detaliczni, tacy jak Amazon, Best Buy i Target, mają ogromne zniżki na wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć najlepszą przestrzeń do gier w swoim domu.

Dalej: Najlepsze oferty gier w Czarny piątek 2022 r

Oferty gier na Czarny piątek 2022

Obraz: Best Buy

Poniższe kontrakty są uporządkowane od najstarszych (na górze) do najnowszych (na dole):

Najlepsze oferty domów w Cyber ​​​​poniedziałek

Znaleźliśmy największe zniżki na inteligentne technologie kuchenne, takie jak najwyżej oceniane inteligentne termostaty, dzwonki wideo, kamery bezpieczeństwa, odkurzacze automatyczne i garnki błyskawiczne. Będziesz chciał udekorować swój dom/biuro wszystkimi tymi gorącymi przedmiotami na sprzedaż.

Dalej: Najlepsze oferty Amazon w Czarny piątek 2022

Najlepsze oferty domowego biura w Czarny piątek

Amazonka

Poniższe kontrakty są uporządkowane od najstarszych (na górze) do najnowszych (na dole):

Najlepsze oferty przesyłania strumieniowego w Cyber ​​​​poniedziałek

Streaming oferuje wspaniałe opcje rozrywki, które można dostosować do własnych preferencji i budżetu. Poniższe oferty na Cyberponiedziałek obejmują subskrypcje transmisji strumieniowej do usług takich jak YouTube Premium i Apple TV, telewizory Smart TV z funkcją transmisji strumieniowej oraz urządzenia do transmisji strumieniowej, dzięki którym Twój telewizor jest zgodny z Twoimi ulubionymi usługami.

Dalej: Najlepsze oferty transmisji strumieniowych w Czarny piątek 2022

Roku Streaming Stick 4K+

Sherin Shibu

Poniższe kontrakty są uporządkowane od najstarszych (na górze) do najnowszych (na dole):

Najlepsze oferty na słuchawki w Cyber ​​​​poniedziałek

Jeśli lubisz spędzać wakacje z parą słuchawek do grania lub grania wesołych świątecznych piosenek, nie szukaj dalej. Chociaż słuchawki i wkładki douszne są niezbędnymi akcesoriami, ich koszt jest więcej niż praktyczny. W końcu nadszedł Cyber ​​​​poniedziałek, więc podsumowaliśmy listę najlepszych ofert na słuchawki, dzięki czemu możesz pokonać świąteczny pośpiech z założonymi pąkami.

Dalej: Najlepsze oferty na słuchawki w Czarny piątek 2022 r

Oferty na słuchawki w Czarny piątek 2022

Sony

Poniższe kontrakty są uporządkowane od najstarszych (na górze) do najnowszych (na dole):

Najlepsze oferty na smartfony w Cyber ​​​​poniedziałek

Jeśli odłożysz aktualizację swojego smartfona do sezonu świątecznych zakupów, Twoja cierpliwość w końcu zostanie nagrodzona. Oto najlepsze oferty w Czarny piątek, które pozwolą Ci zaoszczędzić setki na telefonach w czasie największej oglądalności. Przeszukaliśmy cyfrowe katalogi najpopularniejszych sprzedawców detalicznych, aby zebrać poniżej najlepsze oferty telefonów komórkowych. Przeczytaj i zacznij oszczędzać.

Dalej: Najlepsze oferty na smartfony w Czarny piątek 2022 r

Najlepsze oferty smartfonów w Czarny piątek

SAMSUNG

Poniższe kontrakty są uporządkowane od najstarszych (na górze) do najnowszych (na dole):

Najlepsze oferty na smartwatch w Cyberponiedziałek

Czasami poleganie na telefonie, aby zobaczyć, która jest godzina, ile zrobiłeś kroków i jaka będzie pogoda jutro, może być trochę irytujące. Ale dzięki smartwatchom masz dostęp do tych funkcji i nie tylko. Sprawdź te oferty na smartwatche w zaciszu własnego domu w tym okresie świątecznym.

Dalej: Najlepsze oferty na smartwatch w Czarny piątek 2022

Najlepsze oferty Smartwatch w Czarny piątek 2022

Jabłko

Poniższe kontrakty są uporządkowane od najstarszych (na górze) do najnowszych (na dole):

Najlepsze oferty głośników w Cyber ​​​​poniedziałek

Nie czekaj, aż zaczną się zakupy w indyku. Twoje wózki na zakupy mogą być pełne farszu i sosu żurawinowego, ale Czarny piątek i Cyberponiedziałek są tutaj — zrób miejsce na niektóre z naszych ulubionych ofert na głośniki, soundbary i subwoofery.

Dalej: Najlepsze oferty Costco w Czarny piątek w 2022 r

Google Nest Hub (2. generacji)

cel

Poniższe kontrakty są uporządkowane od najstarszych (na górze) do najnowszych (na dole):

Więcej ofert technicznych w Cyber ​​​​poniedziałek

Cóż, oto wszystkie inne losowe – ale wciąż fajne – technologie na wyprzedaży.

Dalej: Najlepsze oferty w Czarny piątek 2022

Oferty fitness na Czarny piątek 2022

Czerwiec Wan

Poniższe kontrakty są uporządkowane od najstarszych (na górze) do najnowszych (na dole):

Redaktorzy ZDNET mają doświadczenie w śledzeniu cen i polowaniu na okazje przez 365 dni w roku. Sprawdź nasze Centrum ofert — wiemy, jak znaleźć okazje. Nasz proces rozpoczyna się od zidentyfikowania najgorętszych i najpopularniejszych produktów roku, niezależnie od tego, czy są to słuchawki AirPods, czy najnowszy iPad, a następnie przechodzimy przez żmudny proces, który obejmuje sprawdzanie u głównych sprzedawców detalicznych i sklepów, o których nigdy nie słyszałeś (ale nadal ufasz). . )

Kiedy obserwujemy, gdzie dany artykuł jest dostępny i ile, używamy narzędzi do śledzenia cen, aby przeglądać historię cen każdego artykułu. Stamtąd możemy zmapować, czy jest to częsta wyprzedaż, czy najniższy poziom w historii. Wszystko, co nie jest tańsze o co najmniej 20%, nie przejdzie*i oczywiście nie zakładamy, że podwyżki cen w ostatnich tygodniach zostaną ograniczone tylko w Czarny piątek. Nie jesteśmy głupi.

Robiliśmy zakupy online tak samo jak Ty, ale specjalizujemy się w znajdowaniu ofert technologicznych, które warto kupić i które pozwolą Ci zaoszczędzić czas.


* Z wyjątkiem produktów Apple i innych urządzeń, które okazjonalnie trafiają do sprzedaży.

Czarny piątek odbywa się co roku dzień po Święcie Dziękczynienia. W tym roku Czarny piątek 2022 wypada w piątek, 25 listopada. Ale szczerze mówiąc, Czarny piątek nie jest już wydarzeniem 24-godzinnym. To przekształciło się w tygodnie wczesnych ofert, włamań do drzwi i wyprzedaży rozpoczynających się w październiku.

Czarny piątek i cyberponiedziałek to synonimy wielkich wyprzedaży, które rozpoczynają sezon przedświątecznych zakupów. Podczas gdy oferty w Czarny piątek rozpoczynają się w październiku tego roku i obejmują sklepy stacjonarne i sprzedawców internetowych, sprzedaż w Cyberponiedziałek będzie głównie online i może przedłużyć Czarny piątek o cały tydzień – ostatecznie stając się Cyber ​​​​Tygodniem. Cyberponiedziałek to zawsze poniedziałek po Święcie Dziękczynienia, dlatego w tym roku wypada 28 listopada.

ZDNET przeszukał wyprzedaże w Cyberponiedziałek, aby znaleźć najlepsze oferty roku:

Nasi eksperci podzielili najlepsze oferty według sprzedawcy, marki i kategorii, które można znaleźć poniżej.

Oferty w Cyber ​​​​poniedziałek według sprzedawców detalicznych

Oferty w Cyber ​​​​poniedziałek według marki

Oferty w Cyber ​​​​poniedziałek według kategorii

Oto niektóre z najtańszych ofert, jakie do tej pory znaleźliśmy:

Cyber ​​​​poniedziałek jest gospodarzem bloga na żywo

Na koniec, jeśli chcesz sprawdzić nowe oferty wczesnego Cyber ​​​​poniedziałku, gdy spadają:

READ  Regeneracja ziemi w celu generowania dochodu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *