Podsumowanie „New Amsterdam”: finał serialu – sezon 5, odcinek 13

Ostrzeżenie: Poniższe informacje zawierają duże spoilery dotyczące wtorku Nowy Amsterdam. Kontynuuj na własne ryzyko!

Nowy AmsterdamOstatni rozdział rozpoczął się zaskakującym ogłoszeniem: Max opuścił szpital, aby pracować dla Światowej Organizacji Zdrowia w Genewie w Szwajcarii. W końcowej scenie serialu nowy dyrektor medyczny Nowego Amsterdamu rozmawia ze swoim pracownikiem i wyjawia, że ​​jest Luną, co jest ważnym krokiem w jego planie spędzania większej ilości czasu z córką Luną. Naładowany, z Molly Griggs w roli głównej (Sługa, syn marnotrawny) w niedalekiej przyszłości!

W czasie teraźniejszym decyzja Maxa o podjęciu nowej pracy nagle kończy jego związek z Elizabeth Wilder. Ale Max był zdeterminowany, by uczynić Lunę centrum swojego życia, nawet jeśli oznaczałoby to porzucenie wszystkiego, co kochała, powiedział Elizabeth. Uspokaja ją, wręczając jej klucze do Nowego Amsterdamu zrobi Wracaj, nie dotrze do szpitala. Ale technicznie jest Jest Jesteś singlem, więc licz na #Sharpwin? (Więcej na ten temat poniżej).

W innym miejscu serii Iggy i Martin ponownie pobierają się podczas ceremonii, podczas której tylko mała rodzina może świętować; Vanessa skontaktowała się z Lauren w tłumie NA; A Floyd w końcu przekonał kobietę, która chciała zostać w Nowym Jorku.

Poniżej showrunner/producent wykonawczy David Schulner i EB/reżyser Peter Horton opowiadają o zwrotach akcji Luny w finale i o tym, czy niejednoznaczna romantyczna decyzja Maxa otwiera drzwi do ponownego spotkania dla niego i Helen. Przewiń w dół, aby zobaczyć finał serii!

READ  Jedność żywotna w pluralistycznej Indonezji: minister obrony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *