Pięciu kowbojów nazwanych na liście Pro Bowl 2021

FRISCO, Teksas – Po wycofaniu się z akcji w zeszłym roku, Dallas Cowboys powracają na listę Pro Bowl na dużą skalę w 2021 roku.

NFL ogłosiło swoje początkowe listy na coroczny mecz All-Star, a Cowboys mieli do wyboru pięć osób: Treven Dix, Micah Parsons, Jack Martin, Tyrone Smith i Brian Anchor.

Nie jest niespodzianką, że w tym sezonie widać odrodzenie. W końcu Cowboys 10-4, siedzący na szczycie NFC Eastern Championship, obecnie zajmują drugie miejsce w NFL, a tylko Green Bay Packers mają najwięcej zwycięstw.

Nowością jest makijaż linii Pro Bowl.

Przez większość ostatniej dekady kręgle Cowboys Pro atakowali graczy głównie ze względu na siłę i poziom umiejętności ich ofensywnego składu.

Jednak w tym roku są dumni z dwóch najbardziej imponujących defensywnych rozgrywających w NFL, ponieważ zarówno Dix, jak i Parsons zostali nominowani do swojego pierwszego Pro Bowl po pierwszych sezonach.

Dix obecnie prowadzi ligę w przejęciach, a 10 wyborów, jakich dokonał w ciągu sezonu, pomogło Cowboys w zdobyciu łącznie 31 punktów na wynos – najlepszych w NFL.

12 wymówek Parsonsa W tym sezonie zajął siódme miejsce w lidze w tej kategorii, chociaż zagrał mniej snoopów jako goniący za podaniem niż którykolwiek z jego kolegów z drużyny.

Nazwany najnowszym graczem w historii Pro Bowl w historii Cowboys, jest 12. nowicjuszem, który dołączył do takich graczy jak Mel Renfro, Bob Hayes, Emmit Smith, Zach Martin i Ezekiel Elliott.

Zapytany o możliwość bycia nominowanym do Pro Bowl w środę, Parsons powiedział: „To byłby poważny zaszczyt”. „To jedna z nieoczekiwanych rzeczy; to coś, na co zarabiasz”.

Oczywiście w 2021 r. niektóre rzeczy pozostały takie same. Po tym, jak w zeszłym roku po raz pierwszy w swojej karierze opuścił Pro Bowl, Jack Martin powrócił do swojego siódmego występu. Martin przegapił początek sezonu z Covit-19, ale grał we wszystkich innych meczach, nadal spełniając własne standardy jako jeden z najlepszych obrońców w piłce nożnej.

Smith pojawia się po raz ósmy w Pro Bowl po tym, jak opuścił większość zeszłego sezonu z powodu kontuzji. 11-latek opuścił cztery mecze w drugiej połowie sezonu z powodu przewlekłej kontuzji kostki, ale był jednym z najbardziej dominujących graczy w lidze, kiedy był dostępny.

Z tej piątki Smith jest jedynym kowbojem, który nie jest starterem w składzie Pro Bowl.

Ponieważ w umyśle są wysokie aspiracje, jest oczywista nadzieja, że ​​żadna z nich nie będzie w stanie w nim działać. Ale gdy Cowboys zbliża się do końca niezapomnianego sezonu, jest to zasłużony zaszczyt dla całej piątki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *