Phillies blank Padres w NLCS Game 1, rewelacyjny Zack Wheeler, potwór Kyle Schwarber za homerem

Dominująca wydajność asa? Sprawdzać. Prowadzisz dom ze swoimi wielkimi głupcami? Sprawdzać. The Filadelfia Filadelfia„Dream October jakoś poprawiło się we wtorek” Zack Wheeler Zaskoczony San Diego Padres w grze 1 NLCS. Wheeler zdobył ósemkę w siedmiu rundach wypolerowanej piłki jednym uderzeniem w wygranym 2:0 meczu.

Oba te przejazdy odbyły się na dwóch huśtawkach przy starterze Padres Yu Darvish. Pierwszy samolot wyleciał z nietoperza w powietrze Port Bryce Czwarty rzadko ląduje na lewych fotelach polowych. Pocisk z potężnego nietoperza drugiego mistrza NL home run Kyle Schwarber. Prędkość wyjściowa oszacowano na 119,7 mil na godzinę i 488 stóp, łamiąc wszelkiego rodzaju zapisy post-Statcast i mózg Harpera.

Poza tymi huśtawkami jest to sprawdzona bitwa miotaczy. Darvish pozwolił na tylko jedno trafienie w siedmiu rundach pracy, ale szkoda została wyrządzona.

Poza zwycięstwem, gospodarz Schwarbera powinien zwiększyć szanse Phillies na mistrzostwo. Do tej pory w play-offach w 2022 roku uderzał 0,050. Nikt nie obawia się, że nie poradzi sobie z postsezonowym sezonem – ma teraz 10 osób, które wracają do domu po sezonie – ale przedłużający się kryzys mógł zmusić Phillies do zmiany składu.

Być może najciekawszym momentem meczu był moment, w którym menedżer Phillies, Rob Thompson, postanowił zakończyć dominującą noc Wheelera po zaledwie 83 wyciągach. Miał bezbłędną ósmą rundę Serantani Dominguez, ale Jose Alvarado wpadł w kłopoty w dziewiątej rundzie. Leworęczny szedł Profesor Jurickson Jeden wypadł, a potem musiał obejść zły wybór pola z dwoma mężczyznami. Dostał to i uciekł Manny Machado Wyskoczył i zwolnił Josha Bella.

Phillies są teraz 1:0 i mają w księgach zwycięstwo drogowe. Wyślą to jutro po południu Aaron Nola Na wzgórze naprzeciwko San Diego Blake Snell Szukam przewagi 2-0.

[Full updated MLB playoff TV schedule]

READ  OIKN dąży do wzmocnienia powiązań inwestycyjnych z Francją

Chcesz poznać najważniejsze wątki z października? Jesteśmy z Tobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *