Jankesi kontra Strażnicy: kanał telewizyjny, czas, miotacze, prognozy, transmisja na żywo z gry ALDS 5, kursy po deszczu

Runda LDS pobłogosławiła nas piątą grą „zwycięzca bierze wszystko” po sezonie 2022 MLB. Yankees i Guardians pierwotnie mieli spotkać się w meczu 5 w poniedziałkowy wieczór, ale deszcz zepchnął decyzję do wtorkowego popołudnia – tego samego dnia, w którym rozpocznie się NLCS i dzień przed tym, jak jedna z tych dwóch drużyn zmierzy się z Astros w ALCS.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełny harmonogram sezonuI Oto drabinka play-off 2022. Przejdźmy teraz do ważnych rzeczy w grze 5.

Jak zobaczyć

Data: wtorek, 18 października | Czas: 16:07 ET
Miejsce: Yankee Stadium (Bronx, Nowy Jork)
Częstotliwość telewizyjna: TBS, MLB Network (transmisja hiszpańska) | Transmisja na żywo: Aplikacja TBS, fuboTV (Spróbuj za darmo)
Sprzeczności: CLE+143; Nowy Jork-170; O/U: 7 (przez Caesars Sportsbook)
Przystawki: NYY: Nestor Cortes (12-4, 2,44 ERA), CLE: Aaron Chivale (5-6, 4,92 ERA)

Zapowiedź

Najpierw zwróćmy uwagę, jak dobrze rozegrane i konkurencyjne były te gry. Yankees zdobyli 15 punktów do 13. Strażników. Jedna gra poszła na dodatkowe rundy. Największą różnicą była wygrana Yankees w trzech rundach pierwszego meczu, a nie porażka. Spodziewaj się tutaj więcej dramatów, późnych rund i ewentualnie dodatków.

Gdyby mecz 5 zakończył się zgodnie z planem w poniedziałek wieczorem, Yankees rozpoczęliby Jamesona Taillona. Teraz, gdy został przesunięty o jeden dzień, zwrócą się do Nestora Cortesa. Cortez rozpoczął grę 2 serii i pozwolił na dwa przejazdy z trzema skreśleniami i trzema spacerami w ciągu pięciu rund pracy. W sezonie zasadniczym leworęczny All-Star dwukrotnie zmierzył się ze Strażnikami i wygrał z 2.19 ERA i .393 OPS.

Clay Holmes rzucił w Game 4, aw poniedziałkowy wieczór padał deszcz, więc będzie miał dzień na odpoczynek. Ponadto Vandy Peralta grał we wszystkich czterech grach z tej serii. Jonathan Loisica i Lucas Lutz mogą być czynnikami.

Strażnicy pierwotnie planowali przeciwstawić się Aaronowi Sivale’owi i wydaje się, że Terry Francona może trzymać się tego planu nawet w świetle odroczenia. Powiedział, że może zmienić talent i dać asowi Shane’owi Bieberowi (który rozpoczął mecz 2 w piątek przeciwko Cortezowi) skinienie głową. Sivale po raz pierwszy w tym roku miał przeciwstawne składy .200/.244/.394. Następnie Strażnicy są wyposażeni w trzech najlepszych ludzi w konfiguracji — Trevora Stephena, Sama Hentgesa i Jamesa Karinchaka — wszyscy dobrze wypoczęci. Żaden z nich nie rozbił się w grze 4, a tylko Hentges poszedł w grze 3. Bliżej Emmanuel Klaas zaliczył 2 1/3 inningów w drugim meczu i potem nie rzucał. Jeśli starter przejdzie trzy rundy, jest całkiem możliwe, że wszyscy czterej miotacze zdołają ukończyć grę.

READ  Prabowo-Kibran spotkał się z Jokowi za zamkniętymi drzwiami po ogłoszeniu go prezydentem i wyborze wiceprezydenta.

Prognoza

Obrońcy są całkiem dobrze przygotowani do miotaczy i nie ufam miotaczom Yankees. Kolejna miażdżąca duszę strata dla Yankees w późnych rundach.

Wybór: Strażnicy 5, Jankesi 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *