Okres koncesji Ryana Daya w Ohio State dobiegnie końca po drugim formalnym strajku ze strony Michigan

Zegar oficjalnie zaczął tykać w dzień Ryana. Ciepło zaczęło się rozprzestrzeniać w jego siedzeniu. Tak się dzieje stan Ohio Kilka godzin po tym, jak fani i administratorzy zdobyli mistrzostwo Wielkiej Dziesiątki i miejsce w College Football Playoff, jednej z najbardziej znanych rywalizacji futbolu uniwersyteckiego, No. 2 Zobacz, jak Buckeyes zostają wyeliminowani po raz drugi z rzędu. Gorące mecze sezonu regularnego.

Tak dzieje się w numerze 3 Michigan Opóźnia cię w każdej fazie gry, jednocześnie poważnie ogrywając cię w tym procesie. Buckeyes przegrali z znienawidzoną drużyną 45-23Utrata prowadzenia 20:17 po pierwszej połowie była pierwszą od 2000 roku przegraną meczu w Columbus w stanie Ohio.

Kiedy Day zdecydował się uderzyć puntą na czwarte i szóste miejsce na terytorium plus, Jim Harbaugh i Wolverines przyjęli wyzwanie rzucone przez Buckeyes, którzy odważyli się rzucić piłkę. Kiedy opadł kurz, rozgrywający z Michigan J.J. McCarthy rzucił podania przyziemienia na 45, 69 i 75 jardów. On ma nadzieję na Heisman Trophy z Ohio State, C.J. Stroud został pokonany, a Wolverines w jakiś sposób wyprzedzili Buckeyes 252-143, pomimo pokonania własnego rywala Heismana w biegu z powrotem Blake Corum.

To pierwszy raz, kiedy stan Ohio przegrał mecz jeden po drugim z Michigan od przełomu wieków (1999-2000). Buckeyes nie zagrają nawet o tytuł Wielkiej Dziesiątki, nie mówiąc już o wygraniu go drugi sezon z rzędu.

Stan Ohio ma trzy główne cele: pokonać Michigan, wygrać Wielką Dziesiątkę i walczyć o mistrzostwo kraju.

Teraz fani Ohio State nie są nierozsądni. Przynajmniej nie są bardziej nierozsądni niż inni fani przyzwyczajeni do sukcesu. Jeśli Buckeyes nie zdobędą tytułu mistrza kraju w danym sezonie, nie jest to idealne, ale jest to zrozumiałe, o ile osiągają inne cele.

Dzień nie osiągnął żadnego z tych celów. Po ostatniej porażce z Michigan jest 1-2 przeciwko Wolverines w swojej karierze trenera Ohio State i nie wygrał Wielkiej Dziesiątki od sezonu 2020 COVID-19.

READ  Piżmo Tesli mówi, że recesja potrwa do 2024 r.

Dlatego Day wejdzie w sezon 2023 Narasta ciśnienie. Jego siedzenie może nie płonie, ale jakkolwiek chcesz to ująć, Day naprawdę jest na gorącym krześle.

Wydaje się szaleństwem myśleć, że trener 45-5 w ciągu czterech sezonów może mieć kłopoty – i miałbyś rację – ale mówimy o futbolu uniwersyteckim. To nie jest gra znana z używania logiki dźwiękowej i rozumu.

Futbol uniwersytecki to sport, który daje trenerowi duże przedłużenie po dobrym sezonie, tylko po to, by jego kadencja w następnym roku była krótka i nagle trzeba było zapłacić. To sport, w którym trener zdobywa tytuł mistrza kraju, tylko po to, by dwa lata później zastąpić tego samego trenera, gdy właściwi ludzie zdecydują, że już w niego nie wierzą.

Przegrana z Michigan 15 punktami w jednym sezonie i 22 punktami w następnym – kiedy ogólnie uważa się was za kompetentne zespoły w każdym meczu – jest rodzajem decyzji, która sprawia, że ​​właściwi ludzie decydują, że już w was nie wierzą.

Po porażkach z poprzedniego sezonu Oregon I Michigan, Day miał łatwego kozła ofiarnego. Koordynator obrony, Kerry Coombs, zapłacił cenę za plan gry, który uznano za zbyt przewidywalny i łatwy do wykorzystania. Został zwolniony, a stan Ohio wsparł Brinks Truck, by wymachiwać Jimowi Knowlesowi. Stan Oklahoma. Noles wprowadzili nową obronę, która wyróżniała się przez większość sezonu, pomimo pytań w drugorzędnych.

W sobotę Michigan ciągle zadawał te pytania Penn State I Maryland Tak było w poprzednich tygodniach. Nie oczekuj, że Knowles będzie kozłem ofiarnym, jak Coombs. Drastycznie poprawił obronę stanu Ohio. I to nie była obrona Nolesa, która pomimo użycia ataku obciążonego przyszłymi wyborami w pierwszej rundzie NFL, została utrzymana do trzech punktów w drugiej połowie.

A stan Ohio nie ma koordynatora ofensywy, który by w tym momencie wziął na siebie upadek.

READ  2022 MLB wyniki w dniu otwarcia, na wynos: Yankees, Tigers wygrywają w walk-offach; Padres przegrywa kolejną ofertę bez trafienia

Dlatego Day wejdzie w 2023 r. z odrobiną ciepła unoszącego się z jego siedzenia. Jego praca nie powinna być teraz zagrożona, ale trzecia z rzędu porażka z Michigan z pewnością byłaby dla Takera.

(Następny) mecz jest za 362 dni, a zegar tyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *