Nie wiem, co zrobić z home runem Aarona Judge za 2 miliony dolarów | Jankesi z nowego yorku

Na boisku w Globe Life Field, przybijając piątkę z fanami i otoczony morzem kamer, wyglądał, jakby Corey Youmans uderzył w ogromny home run. Zamiast tego trafił w dziesiątkę.

Youmans dokonał życiowego połowu we wtorek wieczorem, łapiąc piłkę rzuconą przez nowojorskiego jankesa, Aarona Judge’a. Za swój rekord w American League 62. homer.

Historyczna pamiątka pojawiła się w pierwszym rzędzie 31. dywizji na lewym polu, a sędzia strzelił gola prowadząc do drugiego meczu dziennego dwugłowego meczu przeciwko Texas Rangers. Youmans złapał to w locie.

Youmans z Dallas pracuje w finansach. Ken Goldin, prezes wykonawczy Goldin Auctions, powiedział New York Times Wierzy, że piłka Judge’a wyniesie od 750 000 do 1,25 miliona dolarów, jeśli zostanie wystawiona na sprzedaż. Jednak JP Cohen, prezes witryny pamięci Memory Lane, Powiedział, że da 2 miliony dolarów Podziękowania za bal i występ na stadionie Yankee w środę. Powiedział, że oferta wciąż jest na stole.

„Jeśli chce go sprzedać, uważam, że oferta jest uczciwa” – powiedział Cohen w wywiadzie telefonicznym.

The Najdroższy domowy baseball wszech czasów Otrzymano 3 miliony dolarów, w tym prowizję w 1999 roku. To była piłka, którą Mark McGwire uderzył w swoim rekordowym 70. home runie w 1998 roku.

Zapytano Youmansa, co zamierza zrobić z nagrodą, gdy niósł piłkę o uznanie w otoczeniu pracowników ochrony.

– Dobre pytanie. Nie pomyślałem o tym – powiedział.

Po tym, jak Yankees przegrali 3-2, sędzia powiedział, że nie ma piłki domowej.

– Nie wiem, gdzie to jest – powiedział. „Zobaczymy, co się z tym stanie. Byłoby miło go odzyskać, ale to pamiątka dla fana. Zrobił tam świetny haczyk i mają do tego pełne prawo.

Wkrótce po tym, jak lokalna stacja telewizyjna wyemitowała na chodniku krótki wywiad z Youmans, Brie Amaranthus napisała na Twitterze: „To jest mój mąż”. Amaranthus jest reporterem, który relacjonuje Dallas Cowboys i był kiedyś uczestnikiem The Bachelor.

READ  Urzędnik PDIP zdementował pogłoski o rozłamie w partii

Youmans był w tłumie 38 832 osób, który był największym oglądającym mecz baseballowy w Globe Life Field w swojej trzyletniej historii.

Wielu fanów na stadionie Rangers nosiło czapki i koszulki Yankees. Niewielu przyszło zobaczyć, jak sędzia tworzy historię. Niektórzy przyszli po historię. Niektórzy podróżowali na duże odległości.

W dwóch ostatnich kategoriach jest Jimmy Bennicaso z Norwalk w stanie Connecticut, fan rywalizujących na przełajowym mieście Yankees. „Naprawdę jestem fanem Mets” – powiedział Bennicaso. „Fan Cowboy and Met to trudna kombinacja”.

Bennicaso był w domu w Connecticut w poniedziałek wieczorem i widział przegraną w pierwszym z czterech meczów przeciwko Rangersom w ciągu trzech dni. Przedstawił swojej dziewczynie pomysł, co by było, gdyby pojechała do Teksasu, by być świadkiem pościgu sędziego?

„Powiedziała:„ Tak, idź na to ”- powiedział.

Bennicaso złapał poranny lot do Teksasu. Powiedział, że pomogło samozatrudnienie w inwestycjach w nieruchomości. Bennicaso ustawił się w dolnej podstawie trybun na prawym polu, mając nadzieję na złapanie homera z przeciwnego pola.

Zamiast tego Judge uderzył w home run, który pobił rekord AL ustanowiony przez Rogera Morrisa w 1961 roku. Z pustymi rękami Bennicaso planował wrócić do domu w środę rano.

– Warto – powiedział. „Dałem z siebie wszystko, co w mojej mocy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *