NFL zatwierdza plan ewentualnej neutralnej gry o tytuł AFC

Właściciele NFL zatwierdzili plan otwarcia możliwości gry o mistrzostwo AFC w neutralnym miejscu, a gra o dziką kartę między Cincinnati Bengals i Baltimore Ravens może zostać rozstrzygnięta przez rzut monetą.

Po odwołaniu poniedziałkowego meczu Bills-Bengals następujące scenariusze są dozwolone w oparciu o wyniki z 18. tygodnia w celu zorganizowania meczu tytułowego w neutralnym miejscu:

• Jeśli Buffalo (12-3) i Kansas City (13-3) wygrają lub zremisują, mecz o mistrzostwo Bills-Chiefs odbędzie się na neutralnym terenie.

• Jeśli zarówno Buffalo, jak i Kansas City przegrają, a Baltimore wygra lub zremisuje, mecz o mistrzostwo Bills-Chiefs odbędzie się na neutralnym miejscu.

• Jeśli zarówno Buffalo, jak i Kansas City przegrają, a Cincinnati (11-4) wygra, mecz o mistrzostwo Bills or Bengals vs. Chiefs odbędzie się na neutralnym miejscu.

Jeśli Ravens pokonają Bengals w niedzielę i przejdą do gry AFC Wild Card przeciwko Cincinnati, to miejsce zostanie określone przez rzut monetą. Jeśli Cincinnati wygra lub jeśli obie drużyny nie dopasują się po możliwej wygranej Ravens, zastosowane zostaną regularne procedury planowania.

Potrzebna jest większość trzech czwartych (24 z 32) w piątek, aby zatwierdzić zmiany, które będą obowiązywały tylko przez cały sezon 2022, powiedział NFL w rezolucji.

Potencjalnie neutralne miejsca nie zostały określone. Nasiona utrzymają się przez całe play-offy. Jeśli Buffalo i Kansas City wygrają w ten weekend, Chiefs pożegnają się z rundą dywizji. Jeśli Buffalo wygra, a Kansas City przegra, Bills zajmą pierwsze miejsce i pożegnają się, bez neutralnych baz w akcji.

Planowane zmiany zostały wprowadzone w piątek z powodu wyraźnego sprzeciwu Bengalów, a trener Jack Taylor powiedział, że jego zespół czuje się pokrzywdzony przez plan.

„Ważne jest, aby zespół o tym wiedział, ponieważ musisz mieć kogoś, kto będzie o ciebie walczył. To wyraźnie nie pochodzi z ligi” – powiedział Taylor w piątek. „Miło jest, gdy nasza franczyza i front office wspierają graczy. To dla nas ważne”.

READ  Minister turystyki Sandiaka Uno mówi o indonezyjskiej turystyce po pandemii podczas Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju Zgromadzenia Ogólnego ONZ

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Buffalo i Cincinnati został zawieszony mniej niż sześć minut po rozpoczęciu pierwszej kwarty, a Bengals prowadzili 7:3, gdy Bills był bezpieczny. Tamara Hamlin Po wykonaniu bloku doszło do zatrzymania akcji serca. Jego tętno zostało przywrócone na boisku, zanim został zabrany do University of Cincinnati Medical Center.

Ogłaszając decyzję o odwołaniu meczu w czwartek, NFL przytoczyło trzy kluczowe czynniki: nie miałoby to wpływu na to, które drużyny zakwalifikowały się do postseason; Rozegranie meczu zmieniłoby harmonogram play-off dla pozostałych drużyn; A brak rozegrania meczu pozwoli wszystkim klubom dowiedzieć się, jaki jest prawdopodobny sezon przed rozpoczęciem 18. tygodnia.

Wiceprezes Bengals, Katie Blackburn, zasiada w komisji konkursowej, która w czwartek zatwierdziła zdjęcia. W notatce otrzymanej przez Setha Wickershama z ESPN Blackburn wezwał zespoły do ​​głosowania przeciwko wyświetlaczom. Jego rozumowanie wynika z czasu zmiany zasad w tej sytuacji z dala od standardu procentów wygranych.

„Właściwa procedura zmiany reguły jest poza sezonem” – napisał Blackburn. „Głosując bezpośrednio przed play-offami, nie jest właściwe nakłanianie drużyn do głosowania na jedną drużynę na rzecz innej drużyny lub na coś, co mogłoby wpłynąć na ich własną sytuację”.

Taylor powtórzył w piątek potrzebę przestrzegania obecnych zasad.

„W tym sezonie było wiele przypadków, kiedy kluby zostały ukarane grzywną lub ludzie w naszym budynku zostali ukarani grzywną i nakazano im przestrzegać zasad, to jest czarno-białe, jest to w regulaminie” – powiedział Taylor. „Więc teraz, kiedy wskazujemy na zasady i słyszysz:„ Zamierzamy to zmienić ”, wydaje się… Nie chcę słyszeć o uczciwości i równości, kiedy tak jest”.

Komisarz NFL Roger Goodell przyznał w czwartkowym oświadczeniu, że „nie ma idealnego rozwiązania”.

„Gdy rozważamy harmonogram piłkarski, naszą polityką jest ograniczenie zakłóceń i zminimalizowanie nierównowagi konkurencyjnej w całej lidze” – powiedział.

READ  Adani wraca z chińskiego Nowego Roku, CSI 300, handlu w Nowej Zelandii

The Bills ogłosili w piątek, że Hamlin został usunięty z rurki do oddychania i zaczął rozmawiać ze swoim zespołem opiekuńczym, rodziną i kolegami z drużyny.

Przyczynił się do tego raportu Ben Baby z ESPN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *