Billy Bush robi seksistowskie komentarze na temat Kendalla Jennera – ostateczny termin

Wiele lat później Jego niesławnie niezręczna rozmowa z Donaldem Trumpem dla Podejdź do Hollywood, Billy’ego Busha Został przyłapany na taśmie, gdy wypowiadał się o seksie Kendall Jenner Podczas niedawnego nagrywania .

Codzienna Bestia poinformował w piątek Audio dostępne od 31 października Dodatkowy Nagrywanie spotu, w którym Bush żartuje z pracownikami na temat Jennera Historia zabawek-Inspirowany kostium na Halloween. Po zapytaniu kogoś o imię swojej postaci i powiedzeniu jej, że jest przebrana za kowbojkę Jessie, mówi: „Kendall idzie jako Jessie i zaufaj mi, było dużo drzew”.

Komentarz nie trafił do segmentu emitowanego w Halloween. W tym samym czasie Dodatkowy Gospodarz skomentował strój Jennera w ostatnim segmencie, mówiąc: „Trudno będzie to oglądać Historia zabawek Znowu w ten sam sposób”.

W oświadczeniu dla Deadline, powiedział rzecznik Telepictures, działu produkcyjnego Warner Bros. Television. Dodatkowypowiedział: „Podobnie jak wiele form produkcji w branży rozrywkowej, proces twórczy serialu pozwala na elastyczność w wypróbowywaniu różnych żartów i gagów. Ostatecznie niektóre materiały trafiają na podłogę montażowni, w tym pomysły, które są zbyt prymitywne, aby można je było wyemitować w telewizji telewizja.”

To nie pierwszy raz, kiedy Push został przyłapany na taśmie w podobnej sytuacji. W tygodniach poprzedzających wybory prezydenckie w 2016 roku Bush był prezenterem w NBC Dziś, Brak dźwięku Z rozmowy Busha i Trumpa z 2005 r. – kandydata Partii Republikańskiej na prezydenta w czasie wycieku – o obmacywaniu kobiet.

W nagraniu Trump mówi: „Nie mogę się nawet doczekać. Kiedy jesteś gwiazdą, [women] Pozwól ci to zrobić. Możesz wszystko. Chwyć ich za pięści.” Busch, który pracował Podejdź do Hollywood Podczas rozmowy możesz usłyszeć, jak odpowiadasz: „Czego chcesz?”

Busha zawieszono Dziś Ostatecznie został usunięty po wycieku dźwięku. Przepraszając krótko po incydencie, powiedział: „Oczywiście, że jestem zakłopotany, zawstydzony. To nie jest wymówka, ale to było 11 lat temu – byłem młodszy, mniej dojrzały i zachowywałem się jak głupiec podczas zabawy. Bardzo mi przykro – dodał Dodatkowy w 2019 r.

READ  Indonezyjski wulkan Kawa Igen wypluwa elektryzującą błękitną lawę i płomienie w dół góry, oszałamiające powierzchnie wideo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *