Najnowsze wiadomości Trumpa dzisiaj: Były prezydent mówi, że Musk nie kupi „absurdalnej ceny” Twittera za wsparcie Benza Kembe

W swoim przemówieniu na temat ekonomii Biden kpił z Trumpa jako „najlepszego króla maca”

Podczas gdy kandydat Donalda Trumpa, David Bertu, stara się nabrać rozpędu w gubernialnych prawyborach w Gruzji, Mike Pence ogłasza, że ​​przybędzie do stanu, aby głosować na obecnego Briana Kempa – republikanina, który odmówił poddania się naleganiom pana Trumpa. Od Joe Bidena w 2020 roku.

Tymczasem komisja specjalna badająca atak z 6 stycznia na kapitał USA przyznała dodatkowe premie czterem prawodawcom GOP, którzy są bliskimi współpracownikami przywódcy House Minority Kevina McCarthy’ego i Donalda Trumpa: reprezentantom Ohio Jimowi Jordanowi, Scottowi Perry’emu z Pensylwanii i Andy’emu Buxowi. Wszystkim dano możliwość dobrowolnego złożenia zeznań.

I to Ministerstwo Sprawiedliwości Były prezydent jest obecnie objęty dochodzeniem atut Albo którykolwiek z jego współpracowników naruszył prawo federalne, niewłaściwie obchodząc się z tajnymi dokumentami, które pod koniec jego kadencji trafiły do ​​Mar-a-Lago zamiast do archiwów państwowych.

W piątek były prezydent podzielił się przemyśleniami na temat planu Elona Muska dotyczącego zakupu Twittera, mówiąc, że miliarder nie zapłaciłby „śmiesznej ceny” za platformę, ponieważ były to głównie „boty lub konta spamowe”.

1652464347

Śledczy z Filadelfii odmawia zatwierdzenia głównego kandydata do Senatu GOP PA

W redakcji Detektyw z Filadelfii Pensylwania odmówiła przyjęcia żadnego z kandydatów startujących w republikańskich prawyborach w nadchodzących wyborach do Senatu.

„Chcieliśmy głosować w prawyborach republikanów w tym roku. Nie możemy” – mówi felietonista. Apolityczne kwalifikacje obiektywnie godne pochwały.

„Bardzo w zasadzie: wszyscy działaliśmy w tej samej rzeczywistości” – pisze zarząd. „Nie można tego powiedzieć w 2022 roku”.

Kiedy wysłaliśmy sondaż wśród kandydatów republikańskich w Senacie, aby poznać ich stanowisko w różnych kwestiach, dowiedzieliśmy się, że wszyscy w tej dziedzinie uważają, że nasze pytania są stronnicze i nierozsądne.

Ich zdaniem jednym z najtrudniejszych pytań, jakie zadaliśmy, było: kto wygrał wybory prezydenckie w 2020 roku? Dwie opcje w formacie wielokrotnego wyboru to Joe Biden lub Donald Trump. Tylko jeden kandydat – Jeff Bardos – zgodził się przyznać do rzeczywistości.

Jeśli jeden z tych republikanów wygra wybory powszechne, będzie reprezentował Pensylwanię na następnym orędziu o stanie państwa. Gwarantujemy, że Donald Trump nie przyjedzie wygłosić przemówienia do Kapitolu. Wybory 2020 dobiegły końca. Jeden kandydat wygrał, mieszka na 1600 Pennsylvania Avenue i nazywa się Joe Biden.

Kiedy nie możesz zająć ogólnego stanowiska w sprawie podstawowych faktów, które można wykorzystać w teście pokusy terenowej, jak znaleźć punkty do porozumienia?

Oliver O’Connell13 maja 2022 18:52

1652463259

Don Jr. mówi, że Pompeo jest wystarczająco „inteligentny”, by wiedzieć, że nie powinien występować przeciwko Trumpowi w 2024 r.

Donald Trump Jr. Powiedział w wywiadzie Mike Pompeo Musi być „mądry”, żeby wiedzieć, czy może biec przeciwko ojcu Donald TrumpJeśli były prezydent chce ponownie startować w wyborach w 2024 roku.

Trump nie ogłosił formalnie, czy będzie startował w kolejnych wyborach prezydenckich.

Oliver O’Connell13 maja 2022 18:34

1652462557

Jen Zhaki, sekretarz prasowy Białego Domu, wyjaśniła ostatnio

Rzeczniczka Białego Domu Jen Psaki powiedziała w oświadczeniu, że nie planuje rezygnacji. To jego 224 prezentacja.

Oto zbiór klipów z jego kluczowych momentów za wykładem w sali prezentacyjnej.

Najważniejsze wydarzenia z czasów Jen Zaki jako sekretarza prasowego Białego Domu

Oliver O’Connell13 maja 2022 18:22

1652462135

Hannity nadal atakuje kandydata PA „ultra-maga”

Gdy hardkorowa prawicowa Kathy Barnett awansuje w prawyborach Senatu Pensylwanii, zwolennicy Donalda Trumpa i jej wybranego kandydata, dr Mohameda Oza, zaczynają się od niej zwracać. Sean Hannity, redaktor Fox News, ujawnia niezwykły woreczek żółciowy atakujący panią Bornet:

Andrzej Natty13 maja 2022 18:15

1652460919

Trump mówi, że Elon Musk nie kupi Twittera za tak „absurdalną cenę”

Donald Trump ogłosił, że zawiesi zakup swojej 44 miliardowej platformy po tym, jak miliarder Elon Musk ogłosił, że nie kupi Twittera „po tak absurdalnej cenie”.

Szef Tesli mówi, że „nadal jest zdeterminowany”, aby kupić Twittera, ale umowa została wstrzymana do czasu, gdy platforma zbierze więcej informacji o spamie i fałszywych kontach.

Oliver O’Connell13 maja 2022 17:55

1652459855

ICYMI: Pro-Trump Netflix może stanąć Ci na drodze

Witryna społecznościowa na zamówienie (choć wyłączona) jest w porządku, ale wygląda na to, że Donald Trump podejmuje teraz kolejną próbę zaoferowania „schronienia” fanom prezydenta: prawicową alternatywę dla Netflix.

Trump Media and Technology Group (TMTG) zatrudnia pracowników do nowego przedsięwzięcia. W ogłoszonej w środę reklamie grupa ogłosiła, że ​​usługa przesyłania strumieniowego, nazwana TMTG+, będzie „platformą „wielkiego namiotu”, która oferuje szeroką gamę rozrywki opartej na wolności słowa”.

Dodał: „Oprócz serwisu społecznościowego Truth Social, nasz SVOD [Subscription Video on Demand] System operacyjny TMTG + jest interfejsem dla różnorodnych niepisanych, oskryptowanych i oryginalnych treści.

Śrivastava Dasgupta to za dużo.

Oliver O’Connell13 maja 2022 17:37

1652459168

Trump myśli o zamiarze Elona Muska, aby kupić Twitter

Były prezydent Donald Trump podzielił się swoimi przemyśleniami na swoim portalu społecznościowym Truth Social na temat zamiaru zakupu Twittera przez Elona Muska.

Napisał (Naprawdę?): „Elon Musk nie kupi Twittera po tak absurdalnej cenie, zwłaszcza że zdaje sobie sprawę, że jest to głównie firma oparta na BOTSach lub kontach spamowych. Sfałszować kogoś?

Były prezydent kontynuował: „Zanim się ich pozbędziesz, jeśli w ogóle możesz to zrobić, co masz? Niewiele? Gdyby nie absurdalna opłata za zerwanie w wysokości miliarda dolarów, do Elon byłby już bardzo długi czas. Moim zdaniem, ale prawdziwa społeczność jest znacznie lepsza niż Twitter i totalnie eksploduje, niesamowicie zaangażowana!

Oliver O’Connell13 maja 2022 17:26

1652458535

Kevin McCarthy wstaje…

Po sapowaniu przez komisję specjalną 6 stycznia, przywódca mniejszości, Kevin McCarthy, wydaje się mieć niższy profil niż zwykle, ponieważ spędza dzień na Kapitolu:

Andrzej Natty13 maja 2022 17:15

1652456735

Musk twierdzi, że sprzedaż na Twitterze nadal istnieje

Elon Musk tweetował z dnia na dzień na Twitterze, mówiąc, że zawiesił swoje plany zakupu firmy, szacując, ile kont było fałszywych lub spamowych.

Od tego czasu jednak starał się uspokoić:

Musk powtórzył, że chce odzyskać konto Donalda Trumpa na Twitterze, chociaż były prezydent (na razie) powiedział, że chce, aby jego własna strona, Truth, była w tarapatach.

Andrzej Natty13 maja 2022 16:45

1652455005

Sugestia Lindsay Graham z 6 stycznia, że ​​Pita powinna być prezydentem, jest „błędna”

Senator z Południowej Karoliny, Lindsay Graham, nie był zadowolony z ostatnich nagrań audio po zamieszkach 6 stycznia, mówiąc, że Donald Trump był odpowiedzialny za wydarzenia dnia, a Joe Biden był „prawdopodobnie najlepszą osobą”. Biały Dom.

Teraz pan Graham wycofał swoje komentarze Fox News Redaktor Jesse Waters Powiedział, że „mylił się” co do pana Pittona.

„Znam Joe od 30 lat. To dobry facet, ale jako prezydent jest katastrofą ”- powiedział. „Nikt nie boi się Joe Bidena za granicą, a jego polityka w kraju zawodzi”.

Eric Garcia Historia jest tam.

Andrzej Natty13 maja 2022 16:16

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *