Zgony w kurorcie z sandałami Bahama: Władze przeprowadzają sekcję zwłok zmarłych gości. Oto co wiemy

Patolog „zgodził się na przeprowadzenie sekcji zwłok” w poniedziałek, powiedział komisarz policji Bahamów Paul Roll, dodając, że więcej informacji zostanie podanych, gdy będą dostępne.

Autopsja może pomóc odpowiedzieć na pytania o to, jak trzech Amerykanów – dwóch z Tennessee i jeden z Florydy – zmarło tego wieczoru. Żona zmarłego czwartego Amerykanina z Florydy jest w dobrym stanie Po tym, jak została załadowana do samolotu Przed przeprowadzką do stanu wyjechał do NASA, stolicy kraju, na dalsze leczenie.

Na ciałach nie znaleziono żadnych śladów obrażeń, poinformowały Królewskie Siły Policyjne Bahamów w oświadczeniu dla CNN, a okoliczności są w trakcie dochodzenia policyjnego.

Jak rozwinęła się sytuacja?

Według raportu policyjnego, policja w Georgetown otrzymała telefon od personelu tuż po 9 rano w piątek, że w jednej z willi kurortu był nie reagujący mężczyzna.

W drodze na miejsce zdarzenia policja została powiadomiona, a mężczyzna i kobieta, oboje nie reagujący, zostali znalezieni w innej willi na terenie posiadłości.

W pierwszej willi policja znalazła „kaukaskiego mężczyznę leżącego na ziemi i nie reagującego” bez śladów obrażeń. Lekarz stwierdził jego zgon, podała policja. Kobieta, która została przyjęta do szpitala, została z nim znaleziona, powiedział Roll w sobotę.

W drugiej willi znaleźli mężczyznę „upadającego bez odpowiedzi na ścianę w łazience”, a kobietę „znaleziono leżącą w łóżku w sypialni” – czytamy w raporcie policyjnym.

„Oba wykazywały oznaki napadów” – napisano w komunikacie i nie wykazywały żadnych oznak szoku.

„Wczoraj wieczorem wszyscy powiedzieli, że nie czują się dobrze” – powiedział Roll i „byli widziani przez lekarzy”. Powiedział, że byli leczeni w różnym czasie i wcześniej jedli w różnych miejscach.

Zapytany na konferencji prasowej, jak długo goście mogli być martwi, zanim zostali znalezieni, Roll powiedział: „Zeszłej nocy widzieli ich lekarze, było około 11 rano, znaleziono ich następnego ranka. ..od 23:00 od 8:30 do 21:00″

Trzy osoby zostały znalezione martwe w Sandals Emerald Bay Resort na wyspie Great Exuma na Bahamach.

Kim są ofiary?

Mąż Michael Phillips (68), żona Robbie Phillips (65) Zidentyfikowane przez władze Para z Tennessee, która zginęła w ośrodku.

Vincent Paul Ciarella, 64 lata, z Florydy, był trzecią osobą, która zmarła.

Pochodzi od żony Tonis, 65 Zmieniono Z Nassau do szpitala Kendall w Miami Według Jennifer Currie, rzeczniczki Hospital Corporation oddziału wschodniej Florydy w Stanach Zjednoczonych, stan jest dobry.
Policja wymienia zmarłych gości z Tennessee i Florydy w ośrodku Sandals na Bahamach
Ich syn Austin Ciarella. Powiedziano ABC News Jej mama „wstała, tata leżał na podłodze, nie mogła się ruszyć. Miała opuchnięte nogi i ręce, nie mogła się ruszyć, krzyczała, żeby ktoś podszedł do drzwi”.

Tonis Ciarella powiedział swojemu synowi, że źle się czuje w czwartek, ale po wyjściu z kliniki, według ABC, „myślał, że wszystko w porządku”.

READ  Cowboys vs. Buccaneers Highlights: Dak, Dallas Brady, Tampa Dominate

Powiedział, że był załamany śmiercią ojca. „Mój tata jest dla mnie wszystkim” – powiedział ABC.

Próby dotarcia do Austina Ciarelli przez CNN nie powiodły się.

Córka Philipsa, Carolyn Phillips Fortenbury, wysłała w poniedziałek oświadczenie do CNN.

„Nasze serca są złamane smutkiem, ale pełne nadziei” – napisał. „Wiemy, że nasza mama i tata cieszą się pełną radością w obecności naszego Ojca Niebieskiego. Już bardzo za nimi tęsknimy. Nasi rodzice opuścili wiarę w Jezusa i hojnie kochali swoją rodzinę i przyjaciół”.

Władze pracują nad planami repatriacji ciał zmarłych i czynione są przygotowania do przekazania ich rzeczy ich przedstawicielom w Stanach Zjednoczonych, powiedział Roll.

Na czym polega śledztwo?

Premier Bahamów Chester Cooper powiedział, że nie ma podejrzeń o wprowadzenie w błąd w sprawie piątkowych zgonów.

Roll odmówił odpowiedzi na konkretne pytania dziennikarzy w poniedziałek o to, czy funkcjonariusze przestrzegali określonych procedur, mówiąc, że kilka próbek zostało pobranych z lokalu i że ich badanie kryminalistyczne pomoże ustalić, czy są jakieś chemikalia.

Roll mówi, że laboratorium w Filadelfii współpracuje z bahamskimi patologami, aby ułatwić testy toksykologiczne i uzyskać wyniki w ciągu siedmiu dni.

Departament Ochrony Środowiska był wystawiony w ośrodku w poniedziałek, powiedział Roll.

Departament Stanu USA powiedział w oświadczeniu, że „ściśle monitorujemy śledztwo władz lokalnych w sprawie przyczyny śmierci i jesteśmy gotowi udzielić wszelkiej możliwej pomocy dyplomatycznej”.

Sandals Resorts powiedział w sobotę CNN, że „kurorty obuwnicze nie są ważniejsze niż bezpieczeństwo naszych gości” i wyraził „głęboki smutek” z powodu śmierci.

Ośrodek pracował nad „wspieraniem zapytań i rodzin gości na wszystkie możliwe sposoby”, ale nie był w stanie ujawnić dodatkowych informacji „z poszanowaniem prywatności naszych gości”.

Ray Sanchez z CNN, Carlos Suarez, Carol Alvarado, Sara Smart, Hira Humayun, Jason Hanna, Theresa Waldrop, Rebekah Riess, Eliott C. McLaughlin, Steve Almasy, Sarah Jorgensen i Susannah Cullinane przyczynili się do powstania tego raportu.

READ  Indonezja otrzymuje 15,68 biliona rupii podatku od handlu elektronicznego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *