Misrach Ewunetie znaleziony martwy – NBC New York

Ciało Zaginiony student studiów licencjackich Uniwersytetu Princeton, Mizrach Eveneti Została odzyskana w czwartek, prawie tydzień po tym, jak zaginęła w pobliżu akademika, w którym mieszkała, twierdzą prokuratorzy.

Prokuratorzy hrabstwa Mercer powiedzieli, że pracownik placówki znalazł Evenetti na obrzeżach kampusu za kortami tenisowymi około godziny 13:00. Źródła organów ścigania opisały ten obszar jako stosunkowo odległy i ograniczony do autoryzowanych pojazdów. Źródła wskazały, że nie było wczesnych oznak traumy.

Prokuratorzy potwierdzili, że Evenetti nie miał wyraźnych śladów obrażeń i powiedzieli, że jego śmierć nie wydaje się podejrzana ani kryminalna. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok w celu ustalenia przyczyny i sposobu jej śmierci.

Wcześniej w czwartek ochrona kampusu poradziła studentom, aby wypatrywali dronów, helikopterów i jednostek pływających, które przeczesują uniwersytet dla Ewunetie.

Na kilka godzin przed ogłoszeniem ponurego odkrycia gubernator Bill Murphy Rozprawa w czwartek Powiedział, że jest w kontakcie z kilkoma funkcjonariuszami organów ścigania na różnych szczeblach władzy. Demokrata powiedział, że wszystkie zespoły robią wszystko, co w ich mocy, aby ją znaleźć i bezpiecznie sprowadzić do domu.

20-letni Evenetti, członek Princeton Class z 2024 roku, był ostatnio widziany około 3 nad ranem w zeszły piątek w pobliżu Scully Hall, gdzie mieszkał, zgodnie z alertem uniwersyteckim, który pojawił się na początku tego tygodnia.

E-mail wysłany do studentów mieszkających na terenie kampusu wskazywał, że rodzina i przyjaciele Evenetti nie mieli od niej wiadomości od kilku dni.


Wiadomość 4

Misrach Ewunetie, 20 lat, klasa 2024 na Uniwersytecie Princeton, nie był widziany od piątkowego początku.

Według jego profilu na LinkedIn, Ewunetie jest najmłodszą absolwentką socjologii z certyfikatem aplikacji komputerowych ze szkoły Ivy League. W ciągu ostatnich kilku lat odbył staże w McKinsey & Company i Bank of America oraz uczęszczał do Villa Angela-St. Józefa w Cleveland w stanie Ohio.

Ewunetie była również stypendystką LEDA Career Fellow 2021 i przez lata pracowała jako wolontariuszka w Greater Cleveland Food Bank w swoim rodzinnym stanie, zgodnie z jej profilem.

Po tragicznym przebiegu odkrycia ciała Ewunetie, W. Rochelle Calhoun, wiceprezes Uniwersytetu Princeton ds. Campus Life, wysłała list do swoich studentów i pracowników: „Śmierć Mizrach to niewyobrażalna tragedia. przyjaciele i ci, którzy ją znali i kochali. Wielu.”

Zgodnie z listem, uczelnia planuje „umożliwić studentom spotkanie się i uczczenie pamięci Mizraka”. Informacje o tym wydarzeniu zostaną udostępnione później.

Uniwersytet zachęca studentów, wykładowców i personel dotknięty tymi niszczycielskimi wiadomościami, aby skontaktowali się ze źródłami wsparcia, poradnictwa i doradztwa.

READ  James Gordon opuszcza „The Late Late Show” w 2023 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *