Mike Myers powraca do wieloznakowej komedii w swoim programie Netflix The Pentaverate

Mike Myers powraca do komedii w nowym, sześcioodcinkowym programie Netflix pod tytułem Pentaweratpo latach rzadkich występów filmowych. Jeśli zwiastun, który miał premierę w środę to coś, przez co można przejść, będzie to rodzaj projektu, w którym Myers stanowi prawie połowę obsady – gra osiem różnych postaci, według Termin ostateczny.

W programie, który rozpocznie się 5 maja, wystąpią także komicy tacy jak Ken Jeong, Keegan-Michael Key i Jennifer Saunders. Koncentruje się na mrocznym i prawdopodobnie kontrolującym świat, tajnym stowarzyszeniu zwanym Pentaverate. Zgodnie z narracją w zwiastunie, który możesz obejrzeć poniżej, rozpoczęło ją pięć osób, które zostały oznaczone jako heretycy po odkryciu, że Czarna Plaga została spowodowana przez pchły i szczury (co wyjaśnia wszystkie maski lekarza zarazy).

Koncepcja serialu pochodzi z żartu z innego filmu z Myersem w roli głównej, Więc poślubiłem mordercę z siekierą. Możesz obejrzeć tę scenę poniżej (nie martw się, nie ma w niej morderstw z siekierą – tylko oszczerstwo pułkownika Sandersa).

Minęło sporo czasu, odkąd widzieliśmy komediowy projekt Mike’a Myersa – to pierwsza wielka rzecz, jaką widzieliśmy, napisana przez niego od 2008 roku Guru Miłości, w którym Myers napisał i zagrał wiele postaci. Od tego czasu zagrał w kilku filmach, na przykład Bękarty wojny i 2018 Czeska rapsodia oraz Terminal ale te projekty to nie to samo, co, powiedzmy, Austin Powers filmy Myers jest znany.

Netflix ma dobrą passę, tworząc treści komediowe o charakterze ogólnym z wielkimi nazwiskami, takimi jak Siła Kosmiczna ze Stevem Carellem, Czerwone zawiadomienie (zaczynający The Rock, Ritu Arya i Ryan Reynolds) i wielka premiera z zeszłego tygodnia Projekt Adam (z udziałem Marka Ruffalo, Jennifer Garner i Ryana Reynoldsa).

Trochę przypomina ten czas w 2014 roku, kiedy Netflix zamówił cztery filmy Adama Sandleraa potem przysiągł, że byli tak popularny to tylko musiałem zamówić jeszcze cztery. Nie próbuję zaciemniać tego projektu Myers, zanim wyjdzie (proszę nie krzywdź mnie, Myers Stans, kochałem Szpieg, który mnie przeleciał oraz Shrek), ale wydaje się, że Netflix podąża za podobnym podręcznikiem, w którym gwiazdy komedii z lat 90. i początku XXI wieku tworzą treści zgodne ze stylem ich starych hitów. Hej, musi coś zrobić, żeby ludzie patrzyli, kiedy to podnosi ceny oraz rozważa sprawienie, by ludzie płacili za udostępnianie haseł.

READ  Ministerstwo współpracuje z innymi agencjami w zakresie finansowania Banku Światowego

Ujawnienie: Pogranicze obecnie produkuje serial z Netflix.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *