Mike Lindell przegrywa sprawę arbitrażową i musi zapłacić 5 milionów dolarów

Mike Lindell, założyciel MyPillow i sojusznik Trumpa, który był wiodącym głosem w promowaniu teorii spiskowych dotyczących wyborów prezydenckich w 2020 roku, zapłaci 5 milionów dolarów ekspertowi ds. ” konkursu, stwierdziło w środę jury.

Na „Cyber ​​Sympozjum” 2021 w Południowej Dakocie Mr. Lindell rzucił wyzwanie, mówiąc, że ma dane na poparcie swoich twierdzeń o chińskiej ingerencji w wybory i oferując siedmiocyfrową nagrodę każdemu, kto może udowodnić te dane. Nie ma to nic wspólnego z wyborami w 2020 roku.

Trzyosobowy panel Amerykańskiego Stowarzyszenia Arbitrażowego, p. Lindel nakazał zapłatę.

„Prawie wszyscy tam byli za Trumpem i wszyscy mówili:„ Te dane to bzdury ”- powiedział. Zeidman powiedział w czwartkowym wywiadzie, że były prezydent Donald J. Przedstawił się jako republikanin, który dwukrotnie głosował na Trumpa. „Fałszywa narracja o oszustwach wyborczych jest bardzo szkodliwa dla tego kraju”.

Pan. O wyroku przeciwko Lindelowi informowano już wcześniej Washington Post.

63-letni pan z Las Vegas. Zeitman, w listopadzie 2021 r., po tym, jak organizatorzy konkursu odrzucili jego ustalenia, Mr. złożył pozew arbitrażowy przeciwko Lindelowi. Pozew został złożony w Minnesocie, rodzinnym stanie Lindella.

Arbitrzy nakazali panu Zeitmanowi zapłatę w ciągu 30 dni.

Pan.

– To obrzydliwe – powiedział. on jest panem Zakwestionował referencje Seidmana i zastanawiał się, w jaki sposób został dopuszczony do sympozjum.

Opisując siebie jako „dobrze znanego” pioniera w dziedzinie informatyki śledczej, Mr. Seidmann, Mr. Trump powiedział, że wykorzystał swoje koneksje na świecie, aby otrzymać zaproszenie na sympozjum Lindella.

„Moi przyjaciele powiedzieli:„ Powinieneś iść, ponieważ możesz wygrać 5 milionów dolarów ”- powiedział.

Organizatorzy konferencji p. Biorąc pod uwagę dane Seidmana i innych uczestników, które mają zostać wyodrębnione, powiedział, że spodziewa się, że analiza zajmie tygodnie. Ale kiedy zaczął przeglądać pliki, powiedział, szybko doszedł do wniosku, że dane są fałszywe. Przedstawił swoje ustalenia w 15-stronicowym raporcie p. przedstawione przedstawicielom firmy Lindlin.

READ  Uważaj na oszustwa internetowe w okresie świątecznym

Pan. Roszczenie w wysokości 5 milionów dolarów przeciwko Lindelowi było niepoważne. W tym tygodniu firma osiągnęła porozumienie z Fox News w wysokości 787,5 miliona dolarów w ramach podobnego pozwu o zniesławienie.

Pan. Adwokat Zeitmana, Brian Glaser, powiedział, że Lindal wątpił, czy mógłby to zrobić. Pan. Powiedział, że Lindel musi udowodnić „oczywistą niesprawiedliwość”, prawny termin określający zbyt surową konsekwencję.

Pan. Szklarz, Mr. Lindel zauważył również, że Regulamin Konkursu przewiduje wiążący arbitraż w przypadku sporu.

Jednakże, panie Lindel nalegał: „To skończy się w sądzie”.

Pan. Seidman powiedział, że planuje przekazać część pieniędzy organizacjom non-profit, wykorzystać je na start-up i wesprzeć program uczciwości wyborców.

Uważa, że ​​w 2020 roku doszło do oszustwa wyborczego. „Pytanie brzmi, ile i rzeczywiście wystarczyło, aby wpłynąć na wybory. Nie mogę tego powiedzieć – mówi ks. — powiedział Seidmann.

Wstąpił do ponadpartyjnej organizacji politycznej No Labels i kandyduje na prezydenta w 2024 roku. Powiedział, że nie będzie popierał Trumpa.

„Chciałbym zobaczyć nieekstremistycznego kandydata na prezydenta” – powiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *