Mega Liga „GTA 6” zalała internet materiałami z rozgrywki i zrzutami ekranu

Który może być największy? gra Bomby wszechczasów, nadchodzą Rockstar Games GTA 6 Pojawił się ogromny przeciek, ujawniający materiał filmowy z wczesnych etapów premiery i mnóstwo niedokończonych gier. Chociaż ten nowy przeciek wydaje się potwierdzać niektóre z wcześniej plotkowanych elementów, podważa wszystkie niespodzianki, jakie twórcy przygotowali dla graczy. Grand Theft Auto 6 Jeden z najbardziej ekscytujących i o których mówiono Gry wideo Na planecie spekulacje na temat fabuły, postaci i daty premiery krążyły na długo przed jej istnieniem. Pewny siebie.

związany z: Grand Theft Auto VI” zostało potwierdzone przez Rockstar Games

Zdjęcie: Gry Rockstar

gry Rockstar Cały projekt był bardzo tajny i do niedawna nie wiedzieliśmy ani nie widzieliśmy nic o grze, ale teraz to się całkowicie zmieniło dzięki ponad 90 filmom i zrzutom ekranu. Fora GTA. Ostatnio użytkownik o nazwie „tepotuberhacker” dużo przesyłał GTA 6 Twierdzili, że materiał na forum był eksperymentalną kompilacją Grand Theft Auto 6, biegnie z”GTA 5 I 6 Kod źródłowy i zasoby”.

Wyciekły zrzuty ekranu i nagrania wideo już przejęły YouTube, Twitter, Reddit i inne fora społecznościowe i dołączają do wcześniejszych informacji z przeszłości. GTA 6 Przecieki, takie jak gra z wieloma grywalnymi postaciami, W tym żeńska bohaterkaI miejsce takie jak Miami? Podmiasto. Bloomberg Korespondent Jason Schreyer potwierdził autentyczność ujawnionych klipów i zdjęć, powiedzieć„Nie ma wątpliwości, ale potwierdziłem, że ten weekend był ogromny dzięki zasobom Rockstar. Grand Theft Auto VI Przeciek jest rzeczywiście prawdziwy. Sceny są oczywiście wstępne i niedokończone. Był to jeden z największych przecieków w historii gier wideo i koszmar dla Rockstar Games.

Wyciek GTA 6 3

Zdjęcie: Gry Rockstar

Chociaż kilka źródeł twierdzi, że filmy są autentyczne, internet jest podzielony w kwestii autentyczności klipów. Jednak prawdziwe potwierdzenie przyszło kilka dni później, kiedy Rockstar Games oficjalnie zabrało się do Twittera, aby wyrazić swoje rozczarowanie.

READ  Nadmierna drzemka może być oznaką demencji, wynika z badań

„Niedawno mieliśmy do czynienia z włamaniem do sieci, w którym nieupoważniona strona trzecia nielegalnie uzyskała dostęp i pobrała poufne informacje z naszych systemów, w tym wczesne scenariusze rozwoju dla następnej fazy. Grand Theft AutoRockstar Games potwierdzone na Twitterze. „W tej chwili nie spodziewamy się żadnych zakłóceń w naszych usługach sportowych na żywo i nie będziemy mieć żadnego długoterminowego wpływu na rozwój naszych istniejących programów”.

„Jesteśmy bardzo rozczarowani, że możemy w ten sposób podzielić się z wami jakimikolwiek szczegółami naszej następnej gry. Następna jest nasza praca Grand Theft Auto Gra będzie kontynuowana zgodnie z planem i zawsze staramy się zapewnić naszym graczom wrażenia, które przekroczą Twoje oczekiwania, wkrótce zaktualizujemy wszystkich i oczywiście przedstawimy Wam tę następną grę we właściwy sposób. Dziękujemy wszystkim za nieustające wsparcie w tej sytuacji.

Wycieki GTA 6

Zdjęcie: Gry Rockstar

W jednym Wyciekły filmy, widzimy kobiecą postać o imieniu Lucia, która rabuje restaurację i bierze NPC do niewoli. Ponieważ te sceny zostały zaczerpnięte z wczesnych etapów gry, zobaczysz wiele cytowanych tekstów, takich jak „Czas na wysłanie gliniarzy” i tekst dialogowy, taki jak „Jason: GENERIC_CURSE_TO_SELF”. W innym filmie widzimy grywalną postać w pociągu „Vice City Metro”, który wydaje się weryfikować informacje, że gra odbędzie się w fikcyjnej reprezentacji Miami. Jest inny klip Rozmowa przy basenie — Och, on nie żyje, prawda? Jakby istniał kraj zwany Finlandia”. Inne klipy pokazują, że Vice City ucieka przed policją i rozgrywa strzelaninę.

Take-Two Interactive już zaczął zgłaszać wiele żądań usunięcia treści GTA 6 W wielu filmach przesłanych do YouTube czytamy teraz: „Ten film nie jest już dostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich przez Take-Two Interactive”. Jednak wciąż jest kilka w Internecie.

Wszystkie wyciekające filmy i obrazy pochodzą wyraźnie z wersji alfa gry i wydaje się, że jest to niedokończona wersja rozwojowa używana przez deweloperów do testowania niektórych aspektów gry. Nie mamy pojęcia ani potwierdzenia, ile lat ma ten materiał ani jak daleko w rozwoju jest Rockstar. GTA 6 Jest mało prawdopodobne, aby odszedł do końca 2024 r. lub początku 2025 r. Jednak te nowo ujawnione filmy i zrzuty ekranu potwierdzają różne informacje dotyczące lokalizacji i postaci w grze.

READ  Texas Air Show: Sześciu zabitych po katastrofie pary zabytkowych samolotów wojskowych w Dallas

Podobała Ci się historia w Grand Theft VI? Sprawdź niektóre z naszych najnowszych relacji z GTA 6:


Współpracownik

Subendu Vatsa

Subendu Vatsa jest doświadczonym reporterem specjalizującym się w grach wideo, eSportach i technologiach. Absolwent BTech IT, Subendu pisał wcześniej dla publikacji rozrywkowych, takich jak GiveMeSport, Touch, Tap, Play, Attack of the Fanboy, EssentiallySports, Twinfinite i The Load Out.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *