Mead Lough, piosenkarz i aktor „Bad Out of Hell”, zmarł w wieku 74 lat

Meat Lough, debiutant z 1977 roku „Bad Out of Hell” – rockman większy niż gamby mieszanego życia hard rocka i bombastu w stylu Broadwayu, zmarł w czwartek. Ma 74 lata.

Jego śmierć potwierdził jego menedżer Michael Green. Przyczyna śmierci nie była od razu znana.

Mead Lough urodził się w Marvin Le Ade i wziął swój pseudonim sceniczny od pseudonimu z dzieciństwa, mając karierę, która niektórym odpowiadała. Był wyszkolonym filcem Broadwayu i megagwiazdą sprzedającą multiplatynę, której największe hity przez dziesięciolecia to „Bad Out of Hell” i „Paradise by the Dashboard Light” w Radio Staples i Broom Singalongs.

Mimo swojego sukcesu nie cieszył się szacunkiem krytyków rockowych. „Nutritional Audio Lunch Meat” odrzucił „Bad Out of Hell” Rolling Stone’a – który sprzedał się w co najmniej 14 milionach egzemplarzy w Stanach Zjednoczonych – w wydaniu albumu Guidebook z 1993 roku. Jednak niektórzy krytycy go nienawidzili. A 1977 Recenzja W The New York Times John Rockwell Meat Loaf napisał, że „dobry, intensywny, niski rockowy tenor i wystarczająco duża prezencja sceniczna, by obejść się bez reflektorów”.

Meat Lough pojawił się w „The Rocky Horror Picture Show”, „Fight Club” i innych filmach.

Jego śmierć nastąpiła rok później Nazywa się Jim Steinman, autor piosenek, który napisał „Bad Out of Hell”, przyniósł publiczności opereckiego rocka w stylu Broadwayu, w czasach, kiedy nie mógł być tak niecywilizowany w obliczu disco i punka. Był współautorem musicalu „More Than You Deserve”, który był wystawiany w New York Public Theatre w 1973 i 1974 roku. Para poznała się, gdy został mianowany Steinman. Mead Lough wziął udział w przesłuchaniu do serialu, a później dołączył do obsady.

Jego płyta obwodowa była częstym źródłem kpin ze strony dżokejów i autorów tytułów czasopism, chociaż Mead Lough był komikiem.

READ  Obchody Bożego Narodzenia w katedrze w Dżakarcie przebiegły bezpiecznie i sprawnie: Policja

W brytyjskim magazynie muzycznym Mojo z 2017 roku Mr. Opisując swoje spotkanie ze Steinmanem, Mead Lough powiedział, że brał udział w przesłuchaniu do piosenki „(I Want to Be Heavy Like Jesus)”. Pan. Steinmann, zafascynowany nim, powiedział: „Wy dwaj jesteście tak ciężcy jak Jezus”.

„To mój rodzaj żartu”, wspomina Mead Lough.

Później, panie Steinmann próbował napisać postapokaliptyczną muzykę na podstawie „Petera Bonna”, ale nie mogąc uzyskać praw do historii, zamienił utwór w „Bad Out of Hell”. Piosenki to styl i energia, dzięki którym odniosły sukces.

Album, wyprodukowany w dużej mierze przez Todda Rundgreena, zawierał hardrockowe Power Courts, gumę balonową w stylu lat 50. i błyski disco w kilku częściach; Utwór tytułowy trwa około 10 minut. Pod pewnymi względami album przypominał brodwayowskie musicale w stylu rockowym, takie jak „Hair”, w wykonaniu Meada Lougha na początku jego kariery.

Lista muzyków pomocniczych była imponująca, w tym takich muzyków, jak perkusista Bruce’a Springsteena z E Street Band Max Weinberg i klawiszowiec Roy Pitton. Przyczynili się do tego członkowie Filharmonii Nowojorskiej i Filharmonii; Ośmioipółminutowy „Paradise by the Dashboard Light” zawiera również spiker Yankees, Bill Rissudo, przedstawiający grę w baseball, co stanowi złudzenie.

Po „Bad Out of Hell” Meat Lof starał się powtórzyć swój sukces. Chwilowo stracił głos śpiewający i zaangażował się w procesy sądowe. Kolejne albumy, takie jak „Dead Ringer” (1981) i „Midnight at the Last and Found” (1983) nie powiodły się. Później ogłosił bankructwo osobiste.

W 1993 roku pan do Rolling Stone. Steinman powiedział: „Jego menedżer, jego prawnicy, jego struny głosowe, jego mózg – miał problem z milionem różnych mocy. Stracił głos, stracił dom, był piękny i bardzo przygnębiający”.

„Bad Out of Hell III: The Monster is Loose”, wydany w 2006 roku przez Mr. Zawiera niektóre piosenki Steinmanna. Muzyka na podstawie „Bad Out of Hell” Premiera odbyła się w Wielkiej Brytanii w 2017 roku.

Pan. Steinman Zmarł w kwietniu 2021 73. Chleb mięsny Powiedział Toczący Kamień Wkrótce potem, panie Steinman był „centrum” jego życia.

Meatloaf w końcu wydał 12 albumów studyjnych, ostatni w 2016 roku to „Brewer Than VR”.

Jego pierwsza poważna rola filmowa miała miejsce w 1975 roku w „The Rocky Horror Picture Show”, w którym zagrał Edię, dostawcę, któremu wyprano mózg na śmierć przez przebranie dr. Franka-n-Fertera. Mead Lough pojawił się także w „Win World” (1992), „Spice World” (1997) i „Fight Club” (1999). Ostatnio grał rolę w kilku odcinkach serialu „Ghost Wars” w 2017 i 2018 roku.

Marvin Lee Ade urodził się i wychował w Dallas, syn byłego policjanta Arvisa Wesleya Ade i nauczyciela angielskiego Wilmy R.R. Hugle. „Często przebywałem w domu mojej babci”, napisał Meat Lough w swojej autobiografii z 1999 r. „Do piekła i z powrotem”, mówiąc, że nie wiedział, czy te pobyty były spowodowane tym, że jego matka była zajęta pracą, czy też nie lubiła go. Zobacz jego ojca „na zakręcie”.

Według jego autobiografii i akt urodzenia z Teksasu, Mead Lough urodził się 27 września 1947 r., ale doniesienia prasowe na temat jego wieku zmieniały się na przestrzeni lat. W 2003 roku Pokazane reporterowi The Guardian Paszport z datą urodzenia 1951; Później powiedział o konflikcie: „Nadal kłamię”.

Często powtarzał, że zmienił swoje imię na Michael, kiedy osiągnął pełnoletność, ponieważ w dzieciństwie drażnił się z jego wagą. W swojej autobiografii twierdzi, że od dzieciństwa był nękany reklamą, która zawierała hasło „Biedny gruby Marvin Levy nie może tego nosić”, chociaż cyberprzemoc wzbudziła podejrzenia co do historii.

READ  85-latka zabita przez krokodyla na Florydzie

Mead Lough przez całe życie miał problemy zdrowotne. On miał Kardiochirurgia w 2003 r. Po upadku na scenie w Wembley Theatre w Londynie, powiedział publiczności w Newcastle w Anglii w 2007 roku, że „może być ostatnim przedstawieniem, jakie zagram” po kolejnym strachu o zdrowie.

Jego ocaleni to jego żona Deborah i córki Pearl i Amanda. Według Oświadczenie na tej stronie na Facebooku, Trio było z nim, kiedy umarł.

W 2013 r. pieczywo mięsne Powiedział strażnikowi Że na pewno wycofa się z muzyki po kolejnej pożegnalnej trasie. „Miałem 18 wstrząsów mózgu” – powiedział. „Wtedy to po prostu dotarło do nas. Miałem operację wymiany stawu kolanowego. Muszę zmienić coś innego. „Chciał” bardziej skupić się na aktorstwie, „ponieważ” zacząłem tam, gdzie skończyłem” – dodał.

Jako pomysł „Bad Out of Hell” Mr. Mimo Steinmanna jego sukces nie byłby możliwy bez uroku Meat Loaf, o którym piosenkarz czasami opowiadał dziennikarzom.

„Jim to dr Frankenstein. Wiem, że są ludzie, którzy myślą, że jestem potworem Frankensteina, ale tak nie jest” – powiedział Mead Lof. The New York Times powiedział: W 2019 roku, kiedy do Nowego Jorku zawitała produkcja „Bad Out of Hell – The Musical”.

„Nie robię niczego tak, jak myśli pisarz” – dodał. „Jim to napisał, ale stała się moją piosenką”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *