„Mamy nie ma”: Cher mówi fanom, że zmarła jej matka, Georgia Holt

Komentarz

Matka piosenkarki Cher, Georgia Holt, zmarła w wieku 96 lat, zgodnie z tweetem, który Cher opublikowała krótko po północy w niedzielę czasu wschodniego.

„Mamusia odeszła” – napisała supergwiazda, a odpowiedzi zaczęły napływać od wielu fanów Cher i sławnych przyjaciół, w tym byłego sekretarza stanu. Hillary Clinton. Cher nie podała dalszych informacji o czasie ani przyczynie śmierci; Jego rzeczniczka Liz Rosenberg potwierdziła tę wiadomość dla The Washington Post. Jego śmierć następuje trzy miesiące później Tweetowane Jego matka trafiła do szpitala z zapaleniem płuc i „źle się poczuła”.

Chad Michaels, zwycięzca „RuPaul’s Drag Race” i odtwórca roli Cher; Tweetowane „Słowa nie wystarczą.” Cher często używa wielu emotikonów w swoich tweetach, aby przekazać, jak się czuje, a wiele celebrytów wyraziło swoje współczucie, w tym Don Lemon z CNN, aktor Seth Green i gospodarz Bravo Andy Cohen. „[T]Niszczycielsko stracił twoją mamę”, napisała na Twitterze aktorka „Community”, Yvette Nicole Brown. „Niech twój bohater #RIP”.

76-letnia Cher od dawna mówi o swoim podziwie i szacunku dla swojej matki oraz o bliskości, jaka ich łączyła. Fani Cher z niecierpliwością czekają na regularne wieści od piosenkarki na temat zdrowia jej matki, jej aktywności oraz dzielenia się poczuciem humoru i mądrością. Ser Wspomnienia jej matki i przyjaciół jej matki, które były „bardzo piękne” w dzieciństwie. „Kiedy oni Wszedł do pokoju i wszystko się zatrzymało. Była też niesamowitą garderobianą. Kostiumy w „Syrenach” oparliśmy na jej filmach z lat 50 powiedział Jej mama w wywiadzie dla Beeb w 2013 roku.

Duet matka-córka dał fanom intymne spojrzenie na ich związek w filmie dokumentalnym Lifetime z 2013 roku „Dear Mom, Love Cher”. Film zawiera wywiady z Holt, jej córkami Cher i Georgen Lapierre oraz synami Cher, Chasem Bono i Elijahem Blue Allmanem – dając widzom szersze spojrzenie na historię życia Holt, wykraczającą poza bycie matką Cher. Cher rozpoczął projekt po tym, jak Holt odkrył taśmy z własnym niewydanym albumem z sesji nagranych w 1980 roku. Z okazji 86. urodzin swojej matki Cher zremasterowała taśmy, a następnie sfilmowała swoją matkę śpiewającą i opowiadającą o swoim życiu i wczesnych ambicjach życiowych.

READ  Izrael i Liban osiągają historyczne porozumienie, rozwiązując trwający od dziesięcioleci spór morski

Holt urodził się jako Jackie Gene Crouch w wiejskim Arkansas i po raz pierwszy odkrył swoją miłość do muzyki, śpiewając w salonach w Oklahomie. Zdeterminowany, by wykorzystać swój talent, przeniósł się do Hollywood. Holt był krótko żonaty z ojcem Cher, Johnem Sarkisianem; Jako samotna matka walczyła Finansowo i krótko Cher została umieszczona w katolickim sierocińcu. Po tym, jak codziennie widziała płaczącą córkę, musiała stawić czoła rosnącej presji, by ją adoptować. Holt był kilkakrotnie żonaty i rozwiedziony.

„Nie dała rady mnie i mojej siostrze, ponieważ, szczerze mówiąc, wiedziała, że ​​nigdy jej nie przyjmiemy” – powiedziała Cher. Powiedz ludziom. „Zamiast tego uczyliśmy się o życiu, słuchając, jak mówi o błędach, które popełniła i rzeczach, które zrobiła”.

Holt stanął na nogi i dostał role w Hollywood. Wystąpił w „Watch the Birdie”, „I Love Lucy”, „The Mike Douglas Show” i „The Merv Griffin Show”.

„Dear Mom, Love Cher” zbiegło się w czasie z wydaniem „Hongy Donk Woman”, zawierającego 10 odrestaurowanych i zremiksowanych utworów, które pierwotnie nagrał Holt, w tym duet z Cher, który Holt pierwotnie napisał, „I’m Your Yesterday”.

„To dobry dodatek na Dzień Matki, ale to nie jest znak rozpoznawczy” — ser powiedział Wtedy. „Po 80 latach miała sen. … Kobiety nigdy nie powinny myśleć, że mają datę przydatności do spożycia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *