Ładowarki vs. Punkty Chiefs, dania na wynos: Patrick Mahomes, rajd Chiefs obok Chargers; Justin Herbert został ranny

Dużo się mówiło o tym, kto może wyprzedzić Kansas City Chiefs w nowym AFC West. Pozostałe trzy drużyny z dywizji wprowadziły duże dodatki do swoich składów. W czwartek wieczorem Patrick Mahomes i spółka. Los Angeles pokonało Chargers 27-24.

Mahomes i Justin Herbert zaczęli powoli, ale w końcu znaleźli swoje własne rytmy. Mahomes zbudował na swoim imponującym występie w pierwszym tygodniu, wykonując 24 z 35 podań na 235 jardów, dwa przyłożenia i zero przechwytów. Z drugiej strony Herbert wykonał 33 z 48 podań na 334 jardy, trzy przyłożenia i jedno przechwycenie. Mike Williams złapał osiem podań na 113 jardów i przyziemienie do nieaktywnego Keenana Allena. W końcu to nie wystarczyło.

The Chiefs podjęli interesującą decyzję, aby kopnąć gola z pola z linii Chargers 1 jard, aby rozpocząć czwartą kwartę, remisując mecz 17 za sztukę. Fani nie kwestionowali tej decyzji przez długi czas, ponieważ podczas następnego przejazdu zabrał Herberta z linii 1 jarda i oddał mu 99 jardów w drugą stronę, co dało pierwsze prowadzenie Chiefs.

Herbert doznał kontuzji klatki piersiowej i żeber, które wykluczyły go z gry, gdy próbował ponownie zagrać. Kiedy wrócił, nie wydawał się komfortowy. Nadal prowadził 9-play, 73 jardów, które zakończyło się podaniem przyziemienia do Josha Palmera na czwartej bramce, ale LA nie było w stanie odzyskać kopnięcia z piłki.

Dlaczego wodzom się udało?

Chiefs nie zaczynali od silnych, ale nigdy nie tracili tempa, nawet gdy walczyli. Wyglądało na to, że Chargers powinni mieć dużą przewagę w pierwszej połowie, ale trzymali się tego i wykonali dobrą robotę. Tempo zmieniło się w drugiej połowie z 20 punktami bez odpowiedzi w pierwszej połowie, aby przejść z 14-7 na 27-14.

Szefowie mieli trochę szczęścia z szarżownikami, zwłaszcza niektóre przechwycenia przez Asante Samuela Jr. Prawie otarli się o linię bramkową, gdy piłka wyślizgnęła się z rąk Travisa Kelce’a po uderzeniu ciałem Derwina Jamesa, ale został obalony przez kontakt.

READ  BPBD wysyła 82 osoby do ewakuacji ofiar powodzi w Bandar Lamphan

Gdyby któryś z tych przewrotów okazał się przewrotami prawdziwych liderów, to byłaby inna historia.

Mówiąc o obrotach, okazało się, że to obrót, który zrobił różnicę. Chargers zapukał do drzwi strefy końcowej, ale 99 jardów 6 Chiefs Jaylen Watson dał Kansas City pierwsze prowadzenie. Kolejne trzy punkty przypieczętowały transakcję, a Chargers nie mieli czasu na nadrobienie zaległości.

Dlaczego ładowarki przegrały

The Chargers prowadzili przez większą część meczu, ale niestety dla nich i ich fanów to nie był lider. Bardzo czasu.

W pierwszej połowie był mocny i atrakcyjny, ale nie objął dużego przewagi. Kiedy grają Mahomes i Chiefs, lepsza jest bliższa przewaga niż brak przewagi, ponieważ to zespół, który wie, jak wrócić.

Błędy ładujących, walczące na trzecim miejscu, Mahomes i spółka. W drugiej połowie po obronie dała dobrą pozycję w polu, a wybór 6 zrobił różnicę.

Druga połowa była inną historią niż pierwsza, ponieważ Chiefs odpadł na prowadzenie, gdy Chargers nie zdołał zamontować napędu punktowego. The Chargers strzelili przyłożenie na początku trzeciej kwarty i nie zdobyli go ponownie, dopóki nie było za późno.

Herbert nie był zbyt grał przez Mahomesa i powstrzymywał go, gdy presja rosła, ale w pojedynku dwóch elitarnych drużyn czasami przechwycenie robi różnicę.

punkt zwrotny

Drugim przyłożeniem tego dnia dla The Chiefs było 41-jardowe podanie Justina Watsona z Mahomes, które dało im 20 punktów bez odpowiedzi. Do tego czasu Charges kontrolowali, a Chiefs wyglądali, jakby potrzebowali iskry, i to była ta iskra, aby rozpocząć swój bieg. Następne przyłożenie wyszło od Watsona – Jaylena Watsona – którego szóstka dała Chiefsowi niezłą przewagę.

Gra w grę

Niekwestionowanym sposobem gry był wybór 99 jardów Jaylena Watsona 6. Według statystyk nowej generacji„Wybór Herbert’s Watson’s Pick 6, wzrost o 54%, zwiększył prawdopodobieństwo zwycięstwa Chiefs z 31% do 85% w wyniku największych wahań prawdopodobieństwa wygranej w Pick 6 w ciągu ostatnich trzech sezonów”.

READ  WSCHODNIA PALESTYNA, Ohio: Urzędnicy z Teksasu i Michigan narzekają, że woda i ziemia z wraków pociągów nie zostały poinformowane, że zostaną przetransportowane do ich jurysdykcji.

Sprawdź długie zwroty przechwytywania:

Co dalej

Jako następni w Indianapolis Colts 25 września, Chiefs uda się na Lucas Oil Stadium, aby zmierzyć się z drużyną AFC South, która obecnie jest 0:0 w weekend po meczu z Houston Texans. .

The Chargers będą gospodarzem Jacksonville Jaguars 25 września na stadionie Sophie. Jaguary przegrały z Washington Commanders 28-22 w tygodniu 1. Zmierzą się z Colts w niedzielę.