Kontrakty terminowe na akcje spadają nieco przed świeżym zestawem danych ekonomicznych

Wall Street ma się otworzyć ze skromnymi zyskami

Kontrakty terminowe na amerykańskie akcje spadły w czwartek rano, ponieważ inwestorzy oczekiwali na kilka raportów ekonomicznych, które miały się pojawić rano.

Kontrakty terminowe dla średniej przemysłowej Dow Jones spadły o 41 punktów, czyli 0,1%. Kontrakty na S&P 500 spadły o 0,3%, a kontrakty Nasdaq 100 o 0,5%.

Sprzedaż detaliczna, ceny importu i liczba bezrobotnych, a także badanie przemysłu Philadelphia Fed i badanie Empire State dla przemysłu mają zostać opublikowane o godzinie 8:30 czasu wschodniego. Te raporty pojawią się później w środę Raport indeksu cen producentów Ceny ogółem spadły w sierpniu o 0,1%.

Wall Street wychodzi z burzliwej sesji, w której główne średnie odnotowały niewielkie wzrosty. Dow zakończył środę nieco wyżej o 30 punktów, po spadku o ponad 200 punktów w jednym punkcie. Indeks S&P 500 wzrósł o 0,3%, a Nasdaq Composite o 0,7%.

Akcje szukały stabilności po cieplejszym niż oczekiwano raporcie o inflacji we wtorek, który był najgorszym dniem od 2020 roku. Sierpień Raport Indeksu Cen Konsumpcyjnych Inflacja wzrosła o 0,1% w ujęciu miesięcznym, pomimo spadku cen gazu.

„Trudno ekstrapolować wydarzenia jednego dnia”, powiedział Jeff DeGraff, założyciel i prezes Renaissance Macro Research, w programie CNBC „Closing Bell: Overtime”. „To jeden z tych ekstremalnych przypadków, w których nie ma dalszych działań i byłaby to dobra wiadomość, a nie zła”.

„Inflacja jest naprawdę ciemną chmurą nad akcjami, ale myślę, że jest naprawdę ważne, aby ludzie pamiętali, że na rynku jest dobro i zło, a nie dobro i zło” – dodał. Jest coraz lepiej.”

READ  Szlak przyprawowy dobrej woli kulturalnej zachęca Oś Morską Status: Rząd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *