Kirk Cousins ​​podpisuje roczne, 35 mln dolarów przedłużenia z Vikings do 2023

Kirk Cousins ​​pozostaje w Minnesocie co najmniej do 2023 roku.

Wikingowie podpisują kontrakt z kuzynami na roczne, w pełni gwarantowane 35 milionów dolarów przedłużenia, które daje mu kontrakt do 2023 r., poinformował Tom Pelissero z NFL Network. Minnesota ogłosiła później, że zasadniczo zgodziła się na przedłużenie z Cousins.

Kuzyni otrzymują podwyżkę do 40 milionów dolarów w 2022 roku, z 55 milionami do zapłaty do marca przyszłego roku i klauzulą ​​o zakazie handlu, dodał Pelissero. Nowa umowa pozwala również Minnesocie zaoszczędzić prawie 14 milionów dolarów na limicie wynagrodzeń.

Chociaż Wikingowie cieszyli się zainteresowaniem handlowym Cousins ​​w ostatnich tygodniach, nowy główny trener Kevin O’Connell jasno powiedział, że chce pracować z weteranem przechodzącym, mówiąc w połowie lutego, że spodziewa się Cousins ​​”będąc częścią tego, co robimy”.

Trzykrotny Pro Bowler, z dwoma z tych selekcji zdobytych podczas czterech sezonów z Wikingami, Cousins ​​kończy sezon, w którym rzucił na 4221 jardów, 33 przyłożenia i tylko siedem przechwytów. Jednak Wikingowie poszli 8-9 w zeszłym roku i nie zdołali awansować po sezonie po raz trzeci w czterech sezonach z Cousinsami w centrum.

Mimo to kuzyni nadal rozbijają bank. Tak jak odnotowane przez Pelissaro, między dwoma tagami franczyzowymi podczas swojego pobytu w Waszyngtonie i trzema umowami w Minnesocie, Cousins ​​ma zapewnione w pełni gwarantowane kontrakty na osiem kolejnych sezonów. A jeśli kombinacja Cousins-O’Connell doprowadzi do wielkiego sezonu 2021, Cousins ​​może wrócić do pracy nad kolejną nową umową mniej więcej o tej samej porze w przyszłym roku.

READ  Wynik Bills vs. Bengals: aktualizacje na żywo, statystyki meczów, najciekawsze momenty, analizy dotyczące play-offów NFL 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *