Kim jest doktor Terry Sanderson? Lekarz z Utah pozywa Gwyneth Paltrow za kolizję z nartami w Park City

Gwyneth Paltrow, hollywoodzka aktorka, która stała się wpływową postacią stylu życia, musi stanąć przed sądem ze strony mężczyzny, którego oskarża o to, że siedem lat temu potrącił ją w wypadku narciarskim.

26 lutego 2016 r. na zboczach góry Flagstaff, część Deer Valley Resort w pobliżu Park City w stanie Utah, Paltrow i emerytowany optometrysta, dr Terry Sanderson, wybrali się na kurs dla początkujących znany jako Bandana Run.

76-letni Sanderson złożył wniosek o odszkodowanie w styczniu 2019 roku i zażądał 300 000 dolarów odszkodowania za odniesione obrażenia, co skłoniło Paltrow do złożenia pozwu wzajemnego, w którym prosi o symboliczny 1 dolar i koszty prawne, jeśli wygra.

Aktor nazwał sprawę „nieuzasadnionym roszczeniem” i „próbą wykorzystania jego sławy i fortuny”, twierdząc, że „bardzo wyraźnie pamięta, co się stało”.

Sprawa ostatecznie trafiła do sądu we wtorek, 21 marca, a obie strony argumentowały, że wina leży po drugiej stronie.

Pan Sanderson zmiażdżył gwiazdę filmową na stoku po zjechaniu w dół. „Poza kontrolą” według Court TV.

Twierdził, że zostawiła go z „trwałym urazowym uszkodzeniem mózgu, czterema złamanymi żebrami, bólem, cierpieniem, utratą radości życia, udręką psychiczną i oszpeceniem”.

W swojej skardze powódka twierdzi, że Paltrow „wstała, odwróciła się i poślizgnęła” bez wzywania pomocy, pozostawiając ją „oszołomioną, leżącą na śniegu i poważnie ranną”.

„Instruktor narciarstwa z Deer Valley, który instruował panią Paltrow, ale nie był świadkiem wypadku, jeździł na nartach, widział kontuzjowanego Sandersona, jeździł na nartach i fałszywie oskarżył Sandersona o spowodowanie wypadku” – argumentuje.

W swoim kontrpozewie Paltrow twierdzi, że instruktor Eric Christiansen w rzeczywistości widział incydent i wierzył, że nie jest winna, że ​​​​otrzymała „uderzenie całego ciała” podczas zderzenia, a następnie porzuciła jazdę na nartach na cały dzień. w smutku

READ  Ministerstwo Rybołówstwa Rozwoju Zasobów Ludzkich, Uniwersytet Amerykański

(twardy)

podczas mówienia Konferencja prasowa w styczniu 2019 r W towarzystwie swoich prawników po złożeniu skargi Sanderson wyjaśnił, że kilka sekund przed katastrofą „usłyszał ten szalony krzyk… jak King Kong w dżungli czy coś takiego”.

Powiedział, że w następstwie tracił i tracił przytomność, że jego „żebra tak bardzo bolały” i że „czuł się, jakby wstrzyknięto mu Novocaine do mózgu”.

Zapytany przez reportera, w jaki sposób „drobna” kobieta, taka jak Paltrow, mająca 5’8 i ważąca 160 funtów, może go skrzywdzić, Sanderson odpowiedział: „Speed ​​​​to wyjaśnia”.

Doktorze, mówi się, że spędził swoją karierę Prywatna praktyka w Soda Springs, Idahoi twierdził, że jest 30-letnim weteranem narciarstwa, którego relacja z wypadku została poparta przez znajomego Craiga Ramone, który powiedział w raporcie wideo, że był świadkiem incydentu i że Paltrow „wylądował na nim”. , potem przewraca się na bok”.

Pan Raman powiedział, że gwiazda „nie powiedziała ani słowa” podczas spotkania i nie szukała pomocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *