Kanchar Pranovo podczas debaty prezydenckiej obiecuje dostęp do dobrej, włączającej edukacji

Tempo.co, Djakarta – Kandydat na prezydenta Kanjar Pranovo podczas dzisiejszej debaty prezydenckiej zauważył, że należy wspólnie pielęgnować edukację i kulturę. Kanjar obiecał ułatwić dostęp do edukacji włączającej, jeśli wygra wybory prezydenckie w 2024 roku.

„Musimy więc wspólnie budować edukację i kulturę. „Dobry dostęp do edukacji, większe włączenie” – powiedział Kanjar podczas debaty kandydatów na prezydenta w niedzielę 4 lutego 2024 r. w Jakarta Convention Center lub JCC, Senayan, Dżakarta.

Poza tym Kanjar ulepszy program nauczania i lepsze zaplecze. Dotyczy to nie tylko studentów, ale także nauczycieli i wykładowców – powiedział Kanjar.

„Potem istnieje solidny program nauczania i z pewnością oferowane udogodnienia mogą zapewnić dobry dostęp naszym uczniom, w tym nauczycielom i wykładowcom” – powiedział Kanjar.

Mało tego, Kanjar wspomniała także o wizerunku działaczki feministycznej Khalis Martiasi, która wysłała wiadomość do grup uznawanych za marginalizowane.

„Panie Kanchar, proszę zwrócić uwagę na osoby marginalizowane. „Istnieją dwie główne grupy: grupy kobiet i osoby niepełnosprawne” – powiedział Kanjar, powtarzając słowa Khalis.

Zdaniem Kanjara szkoły włączające są potrzebne, aby nie było dyskryminującego traktowania, a uczniowie mogli pracować zgodnie ze swoimi możliwościami.

„W rzeczywistości szkoły są bardziej włączające i nie są dyskryminowane, wtedy mogą pracować, a umiejętności, które zdobywają dzięki dobrej edukacji, będą przekładać się na dobre dochody i płace” – powiedziała Kanjar.

Podczas dzisiejszej debaty prezydenckiej Kanjar miał na sobie kurtkę uniwersytecką

Kandydat na prezydenta Kanjar Pranovo przybył do Centrum Kongresowego w Dżakarcie, czyli JCC, około godziny 18:00 czasu lokalnego. Początkowo Kanjara towarzyszył kandydatowi na wiceprezydenta Mahfudowi Md, ubranego w czarną koszulę i spodnie, podczas gdy Mahfud miał na sobie białą koszulę i czarne spodnie. Jednak Kanjar po wejściu na arenę debaty wyglądał inaczej.

Kanjar miał na sobie czarną kurtkę w białe paski, na której widniały niektóre z jego najlepszych projektów. Mahfud założył tę kurtkę podczas dzisiejszej wieczornej debaty z Kanjarem.

READ  Tamar Hamlin ponownie dołącza do zespołu Buffalo Bills 12 dni po zawale serca

Zwycięska narodowa drużyna Ganjar-Mahfud (TPN), zależny kanał medialny Karaniya Dharmasaputra, wyjaśniła, że ​​strój Ganjara stanowi komplement dla niedawnej fali oświadczeń prezydenta Jokowiego wyrażanych przez prezydentów i uniwersytety krytykujących rząd i stan demokracji. Karania powiedziała, że ​​poza tym, że jest formą uznania, podobnie jak poprzedni strój debaty, ten styl jest ściśle powiązany z tematem debaty.

„Noszenie typowej dla studentów kurtki uniwersyteckiej dodaje masowym kongerom więcej duszy, ponieważ tematem tej końcowej debaty jest: Ale nadal Kanjar będzie dużo omawiał HR (zasoby ludzkie) i przyszłość naszego młodego pokolenia” – powiedziała Karania 4 stycznia 2024 r., cytowana w pisemnym oświadczeniu.

Poza tym Karania stwierdziła, że ​​kurtka uniwersytecka jest symbolem osiągnięć, szacunku i ducha zespołowego. Garania powiedziała, że ​​nosząc ją, Kanjar-Mahfud chce inspirować ludzi, jak ważna jest ciężka praca, poświęcenie i jedność w osiąganiu wspólnych celów.

„Nie chodzi tylko o styl, ale także o zaangażowanie w pracę dzieci w całym kraju. Ponieważ są to zamieszki o surowym charakterze, kreatywny pomysł wyszedł od studentów z akademików na kampusie” – mówi Karania.

Adila Al Hasana

Wybór nauczyciela: Wśród 25 najlepszych wysp na świecie na wakacje w 2024 r. znajduje się Bali

Kliknij tutaj dostać Najnowsze aktualności Tempo w Google News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *