Julio Rodriguez wygrywa AL Rookie of the Year

Polowy centrum marynarzy Julius Rodriguez Zdobył nagrodę Rookie of the Year w American League za 2022, według Baseball Writers Association of America. Łapacz wilgi Atlee Rutchman Zajęła drugie miejsce w głosowaniu, podczas gdy zapolowy Strażnicy Steven Kwan Sprawdzony trzeci.

Klasa debiutantów była w tym roku godna uwagi na torze juniorów, prowadzona przez Rodrigueza i Rutchmana. Dwóch najlepszych prospektów uderzyło w ziemię, walcząc z pitchingiem MLB. Seattle przeniosło Rodrigueza jako środkowego obrońcę Dnia Otwarcia, chcąc zbudować imponującą kampanię 90 zwycięstw w 2021 roku. Młody zapolowy miał trudny początek dzięki kilku wątpliwym wezwaniom do strajku na początku. szedł, ale w końcu okazał się świetnym graczem na pozycji w dobrym klubie z Seattle.

W ponad 560 występach na płytach, Rodriguez opublikował linię .284/.345/.509. Połączył się w 28 home runach i zdobył 25 baz w 32 próbach, jeden z czterech graczy (Kyle Tucker, Adolis Garcia I Marcus Semien będąc innymi), aby osiągnąć 25 długich piłek i każdy kradnie. Rodriguez był szczególnie elektryzujący w drugiej połowie, umieszczając linię .303/.361/.576 po przerwie All-Star, aby pomóc Seattle w pierwszym występie poza sezonem od ponad dwóch dekad.

Rodriguez również zaimponował po drugiej stronie piłki, rozpoczynając 130 meczów i wykonując 1126 2/3 inningów w polu środkowym. Uratowano przebiegi defensywne, a Statcast przypisuje mu ponadprzeciętną obronę, co jest niemałym wyczynem dla gracza, który sugerowali niektórzy potencjalni oceniający, który lepiej pasowałby do właściwego pola. 21-latek na razie zadał pytania dotyczące swojego domu obronnego.

Rutschmanowi brakuje sprzętu, choć jest to bardziej kwestia wyczucia czasu niż potencjalnego oskarżenia jego wydajności. Pierwszy ogólny wybór w drafcie 2019, uderzający w przełączniki mechanizm ochronny, który pojawił się podczas wiosennego treningu i ostatecznie rozpoczął rok w nieletnich. Zagrał 20 mniejszych meczów ligowych, zanim otrzymał swoje pierwsze powołanie do wielkiej ligi pod koniec maja, kiedy to Rodriguez już ugruntował się w gronie faworytów AL.

READ  Pierwsze zdjęcia zniszczeń wywołanych erupcją wulkanu Tonga pokazują społeczności pokryte gęstym popiołem

Gdy osiągnął poziom wielkiej ligi, Rutchman wyłonił się jako pierwszy baseman Baltimore. Zdobył .254/.362/.445 z 13 home runami w 470 występach. Spośród 29 łapaczy z co najmniej 300 występami na tablicy, Rutchman śledzi tylko Toronto. Alejandro Kirk Miejsce ósme pod względem procentowym i spowolnienia. Była gwiazda stanu Oregon zaatakowała 11 z 36 złodziei baz, została oceniona 18 powyżej średniej dzięki rękawicy, oszczędzając biegi w defensywie i ogólnie wkroczył natychmiast, aby poprowadzić młody personel pitchingowy.

Rutschman był już jednym z trzech najlepszych łapaczy w meczu, a jego przybycie pomogło O’s dokonać niesamowitego zwrotu w środku sezonu. 16-24 podczas awansu, Baltimore po powołaniu przeszedł 67-55 lat i zaszokował większość baseballowego świata, flirtując z rywalizacją o dzikie karty we wrześniu. Nie przeszli poza sezonem, ale byli znacznie lepsi niż oczekiwano i przygotowali się na znacznie bardziej aktywny sezon poza sezonem niż wtedy, gdy zaczynali odbudowę. Rutschman jest nie tylko odpowiedzialny za zmianę sytuacji w Orioles, ale bez wątpienia będzie ogromną częścią coraz bardziej obiecującego zespołu.

Dużo więcej w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *