Jameela Jameel krytykuje Met Galę po uhonorowaniu Karla Lagerfelda za „kulturę selektywnego anulowania” – Deadline

Jameela Jameel jest gospodarzem tegorocznej Met Gala na cześć zmarłego projektanta Karla Lagerfelda.

W przejmującym poście na Instagramie The Złe daty Prowadząca podcast dzieli się swoimi przemyśleniami na temat „kultury selektywnego anulowania”.

„Hollywood i moda zeszłej nocy, kiedy tak wiele znanych feministek zdecydowało się świętować na najwyższym poziomie,​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ma ma ma ma ma trwa. „Wszystkie publikacje dla kobiet i publiczność online z radością postanowiły to zignorować”.

Jameel kontynuował: „Nagle chęć znalezienia czyichś tweetów z czasów, gdy mieli 12 lat, zniknęła. Nikt nie ma doskonałych zasad moralnych, a już najmniej ja, ale miał rok, by poprawić tutaj Jezusa Chrystusa i nie oddawać wysokiego honoru znanej herezji.

Ładne miejsce Starr wyjaśniła, dlaczego dzieli się swoim tematem w mediach społecznościowych i dlaczego ważne jest, aby o tym myśleć, zwłaszcza w związku ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi.

„Nie chodzi o kulturę uchylenia. Nie chodzi o Carla. Chodzi o pokazanie, w najbardziej rażący sposób, wybranej kultury uchylenia w ramach liberalnej polityki. Pokazuje, dlaczego ludzie nie ufają liberałom. Z powodu tych śliskich taktyk i podwójnych standardów, „dodał. .

„Nie tylko Hollywood tutaj, ale także opinia publiczna online, była całkowicie współwinna zniszczenia prawdy zeszłej nocy. Zeszłej nocy zastąpili widły łyżkami, to gówno na kolanach… Jeśli tak dalej pójdzie, nie zdziw się, jeśli przegramy następne wybory.

To nie pierwszy raz, kiedy Jameel wyraził swoje niezadowolenie z tegorocznego tematu na Met Gala. W październiku 2022 r. Jameel Udostępnił serię zrzutów ekranu artykułów Z przykładami obrzydliwych wybryków Lagerfelda.

„Dlaczego świętujemy, skoro jest tak wielu niesamowitych projektantów, którzy nie są białymi mężczyznami? Co się stało z zasadami wszystkich i „rzecznictwem”. Nie można walczyć o sprawiedliwość w tych obszarach, a następnie przyłączać się do świętowania kogoś, kto ma wyraził swoją publiczną pogardę dla ludzi zmarginalizowanych” – napisał Jameel w zeszłym roku. „Przepraszam, ale nie. To nie lata 90. Nie walczymy z tym wszystkim tylko po to, żeby to wszystko wyrzucić, bo jakiś biały facet zrobił fajne ciuchy dla szczupłych preferencji ludzi… daj spokój.

READ  Akcje Virgin Galactic rosną, gdy sprzedaż biletów ponownie otwiera 150 000 $ depozytu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *