Jackpot Mega Millions o wartości 1 miliarda dolarów osiąga szczyt, gdy nikt nie wygra głównej nagrody w wysokości 830 milionów dolarów

The Mega miliony Jackpot przekroczył 1 miliard dolarów. Urzędnicy loterii powiedzieli, że główna nagroda w piątkowym losowaniu wyniesie 1,02 miliarda dolarów, choć z pewnością wzrośnie, ponieważ w miarę zbliżania się losowania kupowanych jest więcej losów.

Opcja gotówkowa dla tej puli złota wynosi 602,5 miliona dolarów.

Nie sprzedano zwycięskich kuponów na wtorkowe losowanie, w którym pula nagród wyniosła 830 milionów dolarów. Byłaby to czwarta co do wielkości nagroda w loterii wszechczasów w kraju i trzecia co do wielkości nagroda w wysokości megamilionów.

Zwycięskie liczby we wtorkowym losowaniu to: 29, 63, 66, 7, 60 oraz „Mega Ball” 15.

„Dojście tego typu jackpota do tego poziomu zajmuje dużo czasu, więc jesteśmy podekscytowani” – powiedziała CBS News rzeczniczka Mega Millions, Maria Kilbane.

Na tym etapie odbyło się 29 kolejnych losowań bez zwycięzcy jackpota. Od 15 kwietnia nikt nie trafił sześciu liczb w grze.

Największa wypłata w loterii w historii A 1.58 miliarda dolarów puli Powerball Wygrana w 2016 roku.

Ludzie chcieli dowiedzieć się, czy są zwycięzcy, co prowadzi do „bezprecedensowego” ruchu Witryna Mega MillionsGilbane powiedział w oświadczeniu. Kilka prób dotarcia do witryny spowodowało wyświetlenie komunikatów o błędach, zanim ustalono, że nie ma zwycięzców głównej nagrody.

Ruch zwolnił, gdy wyniki mapy zostały opublikowane we wtorek wieczorem, ale Kilbane powiedział, że w ciągu 24 godzin doszło do 62 milionów prób dotarcia do witryny.

Widziany w tym roku Trzy duże wygrane jackpot: Mega Millions donosi o puli 426 milionów dolarów w Kalifornii w styczniu, kuponie o wartości 128 milionów dolarów w Nowym Jorku w marcu i nagrodzie 110 milionów dolarów w Minnesocie w kwietniu.

Szanse na wygranie jackpota są znikome – 1 na 302,5 miliona. Masz większe szanse na otrzymanie niewielkiej wypłaty, takiej jak wygranie 1 miliona dolarów za trafienie pięciu zwykłych liczb, ale przegapienie Mega Ball. Ale to też jest jeden na 12,6 miliona.

READ  Nusantara Arts zaprasza na nowe zajęcia z tańca balijskiego w Buffalo!

Według organizacji non-profit National Safety Council, szansę na śmierć w wypadku samochodowym – coś, co należy wziąć pod uwagę, idąc do minimarketu po los na loterię – można postrzegać jako jedną na 101 w ciągu całego życia.

Ile wynosi płatność po opodatkowaniu?

Tymczasem, nawet jeśli jakoś pokonasz szanse, nie otrzymasz pełnej zapłaty. Po pierwsze, kwota dla zwycięzców, którzy skorzystają z opcji renty, zostanie wypłacona przez 30 lat. Jednak zwycięzcy zazwyczaj wybierają gotówkę, której wartość szacuje się na 602,5 miliona dolarów za to losowanie.

„Niektórzy ludzie lubią pomysł posiadania czegoś spójnego w czasie”, powiedział Kilbane, ale w ostatnich latach „wszyscy wybrali pieniężny prezent uznaniowy”.

Następnie są podatki federalne, które jeszcze bardziej zmniejszają wypłatę. W zależności od miejsca zamieszkania zwycięzcy od tej kwoty można również odliczyć podatki stanowe. Wciąż fortunę, ale małą fortunę.

Nie uwzględnia również możliwości, że ktoś inny dopasuje zwycięskie liczby, co oznacza, że ​​w zależności od tego, jak szczęśliwi są gracze, muszą podzielić małe wygrane na pół lub więcej.

W Mega Millions gra się w 45 stanach, a także w Waszyngtonie i na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych. Gra jest koordynowana przez loterie państwowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *