Indonezyjski wulkan Kawa Igen wypluwa elektryzującą błękitną lawę i płomienie w dół góry, oszałamiające powierzchnie wideo

Na X (dawniej Twitterze) duże zainteresowanie budzi zapierający dech w piersiach film przedstawiający elektrycznie błękitne płomienie wydobywające się z wulkanu. Mówi się, że miejscem ujęcia tego niedatowanego klipu jest wulkan Kawa Ijen w Indonezji. Kawa Ijen to wspólny wulkan po wschodniej stronie indonezyjskiej wyspy Jawa. Jest to godna uwagi kopalnia siarki. Wzrosła w ostatnich latach liczba gości, którzy podróżowali w pobliże terenu kopalni, aby zobaczyć nocny widok na „niebieski” wulkan siarkowy. Wulkan wypluwa błękitną lawę i płonie, spalając gazy siarkowe. Indonezja: Góra Marabi ponownie wybucha, niebo pokrywa popiół (obejrzyj filmy)

Wulkan w kraterze Ijen w Indonezji wyrzuca elektryzujące błękitne płomienie

(Social zapewnia najświeższe informacje, trendy wirusowe i informacje ze świata mediów społecznościowych, w tym Twittera, Instagrama i YouTube. Powyższy post jest osadzony bezpośrednio na koncie użytkownika w mediach społecznościowych i nowi pracownicy nie mogą modyfikować ani edytować treści Poglądy i fakty pojawiające się w poście w mediach społecznościowych (nie odzwierciedlają opinii Latest i Latest nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności).


READ  FMD jest monitorowana w Indonezji, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się w Sarawak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *