„Heir” Sezon 4 Odcinek 6 Podsumowanie: „Living+” Roy zmienia chłopców w żądnych władzy królów (spojlery)

Uwaga redaktora: (Poniższy tekst zawiera główne spoilery dotyczące „Living+”, szóstego odcinka czwartego sezonu „Heir”).

(CNN) Było tak wiele do kochania w szóstym odcinku „Heir” na tak wiele przerażających sposobów, że trudno zdecydować, od czego zacząć. Jednak z przeprosinami „Game of Thrones”, jeden z chłopców Roy stał się żądnym władzy królem po śmierci ojca, ale jakoś udało mu się wyrwać zwycięstwo ze szczęk porażki, bardzo nieśmiertelny obraz.

Odcinek rozpoczął się od znajomej twarzy Logana Roya (Wciąż płacą Briana Coxa(W końcu czemu nie?) Living+, marka nieruchomości, chciała zaprezentować swój Dzień Inwestora pośmiertnym filmem. Ich przyszły właściciel Lucas Matson (Alexander Skarsgård, wznawiający kampanię Emmy) wykorzystuje siostrę Shivę (Sarah Snook) jako tylny kanał, by dać upust swojemu niezadowoleniu po kontrowersyjnych negocjacjach rodzeństwa z Kendallem. (Jeremy Strong) i Romana (Kieran Culkin).

Podczas przesadnych scen „Sukcesu” Madson spaceruje boso po asfalcie od jednego prywatnego odrzutowca do drugiego, gdzie nazywa Shivę swoją „wewnętrzną dziewczyną”.

Nawet po wzbogacającej ofercie Matssona, by kupić Waystar Royco, Kendall i Roman nadal próbują podważyć umowę i, co niezwykłe, wykazać, że potrafią zastąpić ojca.

W jednym z najbardziej oczywistych przejawów tego gniewu Roman wyjeżdża do Hollywood, pod wpływem impulsu strzela do szefa studia filmowego firmy (gościnnie Annabeth Gish) podczas spotkania, a potem pęka, gdy Jerry (J. Smith-Cameron) mówi mu, że może . Nie rób tego.

„Musisz uwierzyć, że jestem tak dobry jak mój tatuś”, warknął Roman, na co Jerry powiedział: „Powiedz mi czy uwierz mi?”

Podczas gdy Roman zmagał się z pozornymi iluzjami luksusu, Kendall tworzył własne, chwytając Living+ jako koło ratunkowe, które podniosłoby cenę akcji firmy i pozwoliło mu zachować kontrolę nad firmą.Jeremy Strong, Sarah Snook i Kieran Culkin w odcinku 6 „Heir”.

Podniecony tym pomysłem, Kendall próbował zrobić prezentację w ostatniej chwili, wraz z wątpliwymi spiralnymi prognozami zysków i wizją wyreżyserowanej wersji Living+, której nie dałoby się sfabrykować na czas.

READ  Indonezja upamiętnia Dzień ASEM 2024 azjatyckimi i europejskimi wydarzeniami kulturalnymi w Surakarcie

Shiv kwestionuje „królicze plany” Kendalla, przez co Roman wycofuje się z poparcia tego pomysłu, a wszyscy w hierarchii Waystar przygotowują się na najgorsze, zwłaszcza gdy Kendall włącza materiał filmowy przedstawiający swojego zmarłego ojca podczas jego jąkającego się debiutu.

Potem, co szokujące, prezentacja rzeczywiście poszła dobrze, powodując, że zaufanie do mózgu Waystar nagle zmieniło ton, a Kendall był zachwycony oczyszczającą kąpielą w oceanie, która nie cierpiała z powodu braku symboliki. To było tak, jakby zmył plamę klęski i ostatecznie ugruntował swoją pozycję.

Nawet to podsumowanie nie oddaje sprawiedliwości odcinka, który zawiera kilka mądrych momentów, w tym konserwatywny dział informacyjny Waystar, ATF, tworząc toksyczne środowisko przyciągające talenty do studia filmowego. powstał w przeszłości Podczas kierowania Fox przez Ruperta Murdocha.

Scenarzyści nadal badali skomplikowaną relację między Shivem i Tomem (Matthew Macfadyen).

Poza tym była krótka wypowiedź Jerry’ego na temat Mattsona: „Nikt nie dba o genialnego dziwaka”, która ma wiele niedawnych ech w świecie rzeczywistym i „wyznaczyła cenę na jego reputację”.

Dokąd zmierzają chłopcy Roy i Mattson? To się dopiero okaże, ale już teraz jest mnóstwo geniuszu, a cogodzinne nagrody „następcy” tylko podnoszą cenę akcji.

HBO, podobnie jak CNN, jest jednostką Warner Bros. Discovery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *