Harrison Ford mówi, że ponowne spotkanie z gwiazdą Mosquito Coast z 1923 roku, Helen Mirren, było „zachwytem”

Harrison Ford jako Jacob Dutton i Helen Mirren jako Cara Dutton w 1923 transmitowana na Paramount + 2022. Źródło zdjęcia: James Minchin III/Paramount+

James Minchin III/Paramount+

Po pojawieniu się razem na ekranie 36 lat temu, Harrison Ford I Helena Mirren wrócili do Żółty kamień Prawidłowynajnowsza oferta, 1923.

The Żółty kamień W prequelach obsada ponownie łączy się dziesiątki lat po filmie Petera Weira z 1986 roku. Plaża Moskitów. Jak wyjaśnił 80-letni Ford podczas premiery serialu Hollywood Legion Theatre Post 43 w piątek wieczorem, jego szacunek dla 77-letniej Mirren nie zachwiał się od tamtej pory.

„Podziwiam jej pracę i osobę [now]Mam taki sam podziw jak wtedy” – powiedział Ford wielu mediom, w tym „People”. „Jest niesamowity, jest piękną osobą, więc praca z nim była zarówno zawodową, jak i osobistą przyjemnością. Znowu ją”.

Nigdy nie przegap historii — zasubskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Bądź na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od soczystych wiadomości o celebrytach po interesujące historie ludzi.

Tylko do użytku redakcyjnego.  Brak aplikacji na okładkę książki.  Obowiązkowe źródło: Saul Zaentz Company/Gopal/Shutterstock Zdjęcie (5881093h) Harrison Ford, Helen Mirren Wybrzeże Moskitów — 1986 Reżyseria: Peter Weir Saul Zaentz Company USA Scena Kadr z akcji/Przygoda Mosquito Coast

Tylko do użytku redakcyjnego. Brak aplikacji na okładkę książki. Obowiązkowe źródło: Saul Zaentz Company/Gopal/Shutterstock Zdjęcie (5881093h) Harrison Ford, Helen Mirren Wybrzeże Moskitów — 1986 Reżyseria: Peter Weir Saul Zaentz Company USA Scena Kadr z akcji/Przygoda Mosquito Coast

Firma Saul Zaentz/Gopal/Shutterstock

Związane z: Poradnik dla każdego Żółty kamień Seria prequeli i spinoffów, m.in 1883, 1932, 6666

W 1986 roku Ford pojawił się już w oryginale Gwiezdne Wojny Trilogy i miał dwóch znokautowanych Indiana Jones kino. Tymczasem Mirren nazwała siebie „nikim” – zdobywając Oscara za swoją rolę dwie dekady temu. królowa.

„Kiedy po raz pierwszy pracowaliśmy razem, on był wielką gwiazdą filmową, a ja byłem jak nikt inny” — wyjaśnił. „Byłem bardzo onieśmielony, bardzo onieśmielony”.

READ  Po śmierci królowej Elżbiety król Karol III ogłosił się królem Anglii

„Ale także” – kontynuowała – „dużo się od niego nauczyłam, ponieważ niewiele robiłam. W tamtym czasie dużo grałam w teatrze, nie robiłam wielu filmów. Więc go obserwowałam. i nauczył mnie wiele o aktorstwie filmowym do dziś.” [that] Nadal go używam”.

Muszę zdobyć największe historie Ludzie Każdy dzień tygodnia? Subskrybuj nasz nowy podcastCodziennie, od poniedziałku do piątku, ludzie otrzymują najważniejsze wiadomości o celebrytach, rozrywce i zainteresowaniach ludzi.

W 1923Aktorzy wcielają się w Jacoba i Karę Dutton, parę, która na początku XX wieku prowadziła rodzinne ranczo w Montanie, mierząc się z wyzwaniami, takimi jak epidemie, historyczne susze, koniec prohibicji i Wielki Kryzys.

Ford powiedział dziennikarzom w piątek, że to stworzenie projektu ostatecznie zwabiło go do tej roli. „List i jego ambicje wynikają z jego zakresu i skali, [drew me to the role,]”Wyjaśnił.” oraz dokładność i charakter jego języka i dialogu”.

Związane z: 1923 Pierwsze spojrzenie: zobacz Harrisona Forda i Helen Mirren Żółty kamień Odkręcić

Mirren potwierdziła przemyślenia Forda, szczególnie chwaląc twórczość twórcy serialu Taylora Sheridana i jego pracę jako „niezwykłą”. Sheridan wyreżyserował także serial 1883Jakiekolwiek gwiazdy Tim McGraw I Góra Nadziei Jako James i Margaret Dutton śledzi ich historię podczas podróży do Montany.

„Amerykańska rozrywka musi być częścią czegoś, co jest naprawdę ekscytujące na świecie, ale także być częścią czegoś, co bada amerykańską historię w ten szczególny sposób. [is great]”, powiedziała Mirren. „Nie da się tego zrobić w ciągu dwóch godzin, a wiesz, wspaniale jest mieć tak ogromną przestrzeń i myślałem wcześniej, że to jest jak świetna rosyjska powieść. Tak Wojna i pokój, wiesz, prawdziwe poczucie wielkiej historii. To bardzo ekscytujące być postacią w tym.”

W najnowszej serii pojawiają się również nazwiska takie jak Marley Shelton, Jennifer Ehle, Sebastian Roach i Darren Mann.

READ  Jak podaje BMKG, w Panda Sea doszło do kolejnego trzęsienia ziemi

1923 Premiera w specjalnym wydarzeniu simulcast 18 grudnia w Paramount+ i Paramount Network.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *