Gwiazda „Kimmel Live” Guillermo przeprasza psy ratownicze ze schroniska

Ekskluzywny

Gwiazda „Jimmy Kimmel Live” Guillermo

Jego psy ratownicze trafiły do ​​schroniska błagając o przebaczenie…

Domniemane nieporozumienia w rodzinie

Jimmy’ego KimmelaSąsiad z północy Guillermo RodriguezaDwa szczeniaki, które adoptowała, są w psim domu z ratunkiem, który mówi, że schronisko się skończyło, ale mówi, że cała ta męka zaczęła się od nieporozumienia w jej rodzinie.

Mutt Scouts, grupa ratująca psy z siedzibą w SoCal, mówi TMZ… W 2021 roku Guillermo adoptował dwa chihuahua, Chase’a i Raya. Był podekscytowany dodaniem do swojej rodziny i publikował zdjęcia na IG, gdy tylko je otrzymał.

Jednak Mutt Scouts mówi, że niedawno otrzymali telefon ze schroniska dla zwierząt w rejonie Los Angeles… że psy zostały im przekazane przez anonimową kobietę. Schronisko nazwano Mud Scouts, ponieważ dwa szczenięta zostały zaczipowane i zarejestrowane w RG, zanim Guillermo je adoptował.

Mutt Scouts dostarczył TMZ kopię umowy podpisanej przez Guillermo przed adopcją – mówiąc, że ratunek był pierwszym punktem kontaktowym, aby pomóc odzyskać psy, jeśli już nie chciał lub nie mógł się nimi opiekować.

W tym tygodniu Arc potrzebował mediów społecznościowych, aby go wezwać, a niektórzy fani „Kimmel” byli oburzeni i zwrócili uwagę, że poprzedni post Guillermo z psami nie znajduje się już na jego stronie.

Guillermo mówi TMZ… chodzi o to, by został poproszony o zaopiekowanie się dużym psem swojej babci, która walczy z demencją. W tym samym czasie poszedł na operację kolana… więc jego przyrodnia siostra Chase musiała pilnować dużego psa Raya i babci.

Mówi, że jej przybrana siostra spanikowała, że ​​duży pies zrobi krzywdę dwóm chihuahua, i wtedy zdecydowała się zabrać je do schroniska. Mówi, że kiedy Guillermo się dowiedział, od razu powiedział jej, że popełni wielki błąd. Wiedział, że powinni byli udać się do Mud Scouts i skontaktował się z grupą w piątek, aby powiedzieć, że „przeprasza z całego serca”.

Mud Scouts twierdzą, że sprawa Guillermo jest pouczającym momentem dla każdego, kto chce adoptować zwierzaka. Jeśli właściciel jest w stanie opiekować się adoptowanym zwierzęciem wystarczająco długo, powszechną praktyką jest zwracanie go do agencji ratunkowej.

Chase i Ray są teraz w Mud Scouts, mając nadzieję, że znajdą im nowy dom. Mud Scouts mówi nam, że Guillermo przekazał 5 000 dolarów na pomoc w opiece nad młodymi w międzyczasie.

Jeśli chcesz dać Chase’owi i Rayowi nowy dom na zawsze… Odwiedź Mud Scouts Ich strona internetowa i wypełnić wniosek.
READ  Pogoda na play-offy NFL 2023: oto najnowsza prognoza na cztery mecze rundy dywizji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *