Giełda dzisiaj: aktualizacje na żywo

8 godzin temu

Rebecca Patterson patrzy defensywnie na bony skarbowe pod kątem krótkoterminowych ubezpieczeń rynkowych

Rebecca Patterson, znana ze swojego poprzedniego kierownictwa w Bridgewater, przygotowuje się na zbliżający się kryzys na rynku.

Patterson powiedział, że aby Rezerwa Federalna złagodziła kampanię podwyżek stóp procentowych, musiałoby dojść do znacznie większej słabości gospodarczej, a inflacja musiałaby być na poziomie docelowym banku centralnego lub poniżej tego poziomu – oba scenariusze są „niskie”. ”.

„Myślę, że gdy zobaczymy odbicie na giełdzie w tym roku, przyjrzę się interakcjom między konsumentami, firmami i rynkiem pracy oraz, oczywiście, Fed i kosztami pożyczek” – powiedział były przewodniczący Patterson. powiedział we wtorek strateg inwestycyjny w Bridgewater Associates w programie „Fast Money” CNBC.

Strateg powiedział, że konsumenci stają się coraz bardziej ostrożni, co może być niekorzystne dla firm – zwiększając ryzyko zwolnień i zmniejszając zarobki, jeśli zaczną wydawać mniej.

Jeśli chodzi o ubezpieczenia krótkoterminowe, Patterson powiedział, że zainwestuje w sześciomiesięczne amerykańskie bony skarbowe i zacznie skromnie inwestować w akcje defensywne. Rentowność sześciomiesięcznych obligacji skarbowych wzrosła we wtorek do 5,14%, osiągając najwyższą stopę zwrotu od 2007 roku.

Patterson opublikował we wtorek artykuł na CNBC.com na temat trzech czynników, które jego zdaniem mogą kształtować przyszłość amerykańskiej gospodarki.

— Biya Singh

9 godzin temu

Jak zachowywały się główne indeksy w lutym

Wtorkowe zamknięcie oznaczało koniec lutowego miesiąca handlowego. Oto jak zachowywały się trzy główne indeksy w tym miesiącu:

Oznacza to odwrócenie od styczniowego rajdu, ponieważ inwestorzy chcą otrząsnąć się ze spowolnienia w 2022 r. Lutowy spadek zepchnął Dow w dół z miejsca, w którym zaczął rok, podczas gdy S&P 500 i Nasdaq Composite nadal utrzymują część tego, co zyskały w styczniu.

– Alexa Haringa

9 godzin temu

READ  Amerykański wirus korony: przypadki Covit-19 rosną bardziej niż plany wakacyjne, testy trudne do znalezienia

Akcje, które robią największe ruchy po godzinach

Akcje, które wykonały największe ruchy po dzwonku to:

  • First Solar – Akcje Solar wzrosły o 3,6%. Według FactSet, firma odnotowała stratę 7 centów na akcję w czwartym kwartale, w porównaniu z 17-procentową stratą na akcję przewidywaną przez analityków. Zgodnie z oczekiwaniami przychody wyniosły 1 miliard dolarów. Firma wydała całoroczne prognozy, które przebiły oczekiwania dotyczące zysku na akcję i przychodów.
  • Akcje AMC Entertainment — ulubieńca giełd memów — spadły o mniej niż 1%. Firma odnotowała lepszą niż oczekiwano stratę 26 centów na akcję w czwartym kwartale, w porównaniu ze stratą 21 centów na akcję przewidywaną przez analityków ankietowanych przez Refinitiv. AMC odnotowało przychody w czwartym kwartale w wysokości 991 mln USD, podczas gdy analitycy spodziewali się przychodów w wysokości 978 mln USD.
  • Novavax — firma biotechnologiczna spadła o 24%, budząc wątpliwości co do zdolności firmy do utrzymania się na rynku. Firma straciła 2,28 USD na akcję, znacznie więcej niż strata 1,01 USD na akcję oczekiwana przez analityków ankietowanych przez FactSet. Przychody również wyniosły 357,4 mln USD, w porównaniu do oczekiwanych 383,1 mln USD.

Zobacz pełną listę tutaj.

– Alexa Haringa

9 godzin temu

Kontrakty terminowe na akcje są otwarte

Wszystkie trzy główne indeksy kontraktów terminowych otworzyły się na czerwono.

Kontrakty futures na Nasdaq 100 spadły o 0,3%, prowadząc w dół. Złożone kontrakty terminowe na S&P 500 i Dow spadły odpowiednio o 0,2% i 0,1%.

– Alexa Haringa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *