Fumble Jaguarów powraca TD późno vs. Tytani wygrali AFC Południe

Jacksonville, Floryda. – The Jaguars zakończyli ciężki początek sezonu wygraną 20:16 nad Tennessee Titans w sobotnią noc na TIAA Bank Field, wygrywając AFC South i wracając do playoffów po raz pierwszy od 2017 roku.

Jaguars (9-8), którzy zajęli ostatnie miejsce w AFC South z rekordem 3-14 w 2021 roku, zajmują 2. 4 rozstawiony i zagra mecz play-off w następny weekend z 5 rozstawionym.

Jaguary są teraz piątą drużyną, która wygrała swoją dywizję w jednym sezonie, notując najgorszy wynik w lidze od fuzji w 1970 roku. Ostatni raz Miami Dolphins dokonali tego w 2008 roku.

Jaguary przegrywały z obroną prawie przez całe spotkanie Rayshawna Jenkinsa Tytani zwolnili rozgrywającego Josha Dobbsa Blitz i obrońca narobili bałaganu Josha Allena Wrócił 37 jardów z 2:51 do gry.

Był to czwarty tytuł dywizji w historii franczyzy. Jaguars wygrali AFC Central w 1998 i 1999 roku oraz AFC South w 2017 roku, ostatni raz, kiedy franczyza przeszła do playoffów. Po raz pierwszy od 2005 roku Jaguary wygrały serię sezonową przeciwko Tytanom.

Sobotnie zwycięstwo nad Tytanami było piątym z rzędu zwycięstwem Jacksonville, co uczyniło Jaguars piątą drużyną w historii NFL, która miała passę pięciu lub więcej meczów przegranych i wygranych w tym samym sezonie. Jaguars przerwali passę pięciu porażek w październiku, ale od tego czasu osiągnęli bilans 7-2.

Jaguars wycofali się po przegranej 21-17 z Denver Broncos 30 października na londyńskim stadionie Wembley. Lawrence grał tego dnia słabo – dwa razy przechwytując piłkę, w tym jedną w polu punktowym i notując trzecią najgorszą ocenę podań. W swojej karierze Jaguary przegrały piąty mecz z rzędu. Lawrence powiedział, że porażka „przełączyła” dla niego i zaczął grać z żetonem na ramieniu.

Od tego momentu do 17. tygodnia Lawrence był jednym z najlepszych rozgrywających w NFL; Prowadził w lidze pod względem procentu ukończenia i był drugi pod względem liczby przechodniów.

READ  NASA toczy mega rakietę Artemis I moon na wyrzutnię

Jaguary były najgorszą drużyną w NFL w ciągu poprzednich dwóch sezonów, uzyskując łączny wynik 4-29 i zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej w kolejnych draftach, a także wygrali 15 meczów od 2018 do 2021 roku.

Jacksonville zatrudnił trenera Urbana Meyera w 2020 roku po rekordzie 1-15, ale jego kadencja trwała tylko 11 miesięcy z powodu dysfunkcji, którą stworzył w budynku.

Jaguars osiągnęli 2-11 pod wodzą Meyera przed jego zwolnieniem i 1-3 pod wodzą tymczasowego głównego trenera Darrella Bevella, kończąc 3-14 w 2021 roku. Po poszukiwaniach, które trwały ponad miesiąc, właściciel zespołu Shad Khan wybrał byłego zwycięzcę Super Bowl. Trener Doug Pederson wystąpi po raz czwarty w ciągu sześciu sezonów jako główny trener.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *