Five Braves nazwani 2022 NL All-Stars

„Zdecydowanie jestem bardzo szczęśliwy i dumny z kolegów z drużyny i sztabu szkoleniowego. Myślę, że wspaniale jest mieć tam wszystkich” – powiedział Acuna przez tłumacza zespołu Franco Garcia.

„Chcę zabrać ze sobą cały zespół” – powiedział Swanson. „Czuję, że każdy facet ma duży udział w tym, dlaczego odnosimy sukcesy w tym roku. Oczywiście Travis jest fenomenalny, Willie miał przełomowy rok dla siebie, Ronnie to oczywiście Ronnie, więc to jest całkiem wyjątkowe. A potem Fried, jak powiedziałem wcześniej elita faceta, on najlepszy

Acuna nie będzie musiał się martwić o swoje miejsce w Midsummer Classic 2022, ponieważ prawy obrońca został ogłoszony jako główny zdobywca głosów w National League 30 czerwca. Zdobyto automatyczne miejsce startowe.

Swanson został pokonany przez Dodgers’ Trea Turner w ostatnim plebiscycie fanów, od 52% do 48%. Ale Swanson nie straci doświadczenia, ponieważ został wybrany jako rezerwowy. W ciągu ostatnich 30 meczów 28-latek zaatakował .341/.370/.589 z 44 trafieniami, ośmioma home runami i 24 RBI.

„To oczywiście ogromny zaszczyt, coś, na co zdecydowanie pracujesz przez całe życie” – powiedział Swanson o byciu wymienionym w swojej pierwszej grze All-Star. „Jestem bardzo doceniany i wdzięczny, jestem bardzo błogosławiony, że jestem na tym stanowisku. „

William Contreras Dołączy do swojego brata Wilsona w grze All-Star, 15. bracia, którzy dotarli do Midsummer Classic. Według Elias Sports Bureau, Aaron i Brett Boone byli ostatnimi braćmi, którzy zrobili All-Star Game w tym samym roku 2003. Gdy Bryce Harper jest kontuzjowany, William zajmuje pozycję startową Harpera, podczas gdy jego brat zaczyna od łapacza. Według Elias Sports Bureau, Sandy i Roberto Alomar byli ostatnimi braćmi, którzy rozpoczęli wspólnie mecz All-Star w 1992 roku. Williams grał w tym sezonie zaledwie 43 mecze, dzieląc czas za daniem z d’Arnaudem, ale był bardzo skuteczny, gdy wszedł na stół.

READ  NCAA Tournament 2022: Symulacja przewiduje zaskakujące niepokoje, wybory March Madness, najlepsze osoby śpiące

„To coś, o czym jeszcze nie rozmawialiśmy” – powiedział Contreras o grze w All-Star Game ze swoim bratem. „To spełnienie marzeń, myślę, że to coś, o czym zawsze marzyliśmy, ale to szalone, że to się dzieje. Jestem naprawdę szczęśliwy, podekscytowany, nie mogę się doczekać tego dnia.

Contreras tnie .273/.358/.566 i jest remisem wśród łapaczy na piątym miejscu w tym sezonie (11), ale każdy łapacz powyżej niego grał w 20 lub więcej meczach. Contreras ma 11 homerów w 143 nietoperzach, około 1 na 13 AB, co byłoby ósmym najlepszym wskaźnikiem w majors, ale nie ma wystarczającej liczby występów na talerzach, aby się zakwalifikować.

Braves złapią obu w Los Angeles 19 lipca, ponieważ d’Arnaud zdobył miejsce rezerwowe. Yogi Berra i Yankees Elston Howard byli ostatnimi dwoma łapaczami z co najmniej 20 meczami w drużynie All-Star w latach 1957-60 i 1962. Zdarzyło się to jeszcze raz wcześniej, w 1942 roku, z Billem Dickeyem i Buddym Roserem z Yankees.

D’Arnaud był prawdziwym liderem weterana dla Atlanty podczas udanego sezonu zespołu i był czynnikiem w pudłach i za daniem. W ciągu ostatnich 15 meczów obniżył .293/.359/.534, wyrzucając już dziewięciu biegaczy w sezonie, zajmując piąte miejsce wśród zakwalifikowanych łapaczy w głównych turniejach.

„To, co czyni go wyjątkowym, to fakt, że znajduje się w moim rodzinnym mieście, gdzie dorastałem, ucząc się baseballu. Będzie fajnie.” powiedział d’Arnaud. „Wspaniale, jestem bardzo wdzięczny nie tylko kibicom, ale także moim kolegom, którzy uważają mnie za dobrego zawodnika.”

„[Fried’s] – Przez ostatnie trzy lata był jednym z najlepszych miotaczy w grze, a zdobycie pierwszej selekcji All-Star w jego rodzinnym mieście jest dla niego naprawdę wyjątkowe – powiedział d’Arnaud.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *