Covit-19, wiadomości o próbach i maskach: ogłoszenia na żywo

Obrazek
dług…Shannon Stapleton / Reuters

Pracownicy służby zdrowia w 24 stanach USA muszą zostać w pełni zaszczepieni przeciwko koronawirusowi do 15 marca, po orzeczeniu Sądu Najwyższego z zeszłego tygodnia. Systemy szpitalne, w których już i tak brakuje personelu, prawdopodobnie stracą pracowników, podobnie jak bardzo zaraźliwy wariant Omigran ich zagłuszył. Z pacjentami.

ten Nowe wskazówki, który został wydany w piątek przez Centrum Usług Medycznych i Medycznych po sądzie Prezydent Biden poparł mandat szczepień dla pracowników służby zdrowia, Około 10 milionów osób w około 76 000 placówkach ochrony zdrowia uczestniczących w programie Medicare i Medicare, w tym w szpitalach i placówkach opieki długoterminowej.

Eksperci twierdzą, że nakazy będą skuteczne w zmuszaniu większej liczby osób do zaszczepienia, co według nich jest konieczne, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa.

Rzecznik Centrum Medycyny i Usług Medycznych powiedział we wtorek, że pracownicy służby zdrowia w 24 stanach, w których nakaz szczepień nie został jeszcze wdrożony, musieli otrzymać co najmniej jedną szczepionkę przeciwko koronawirusowi w ciągu 30 dni od piątkowych wytycznych i muszą. Szczepienia zostaną w pełni zakończone do 15 marca.

Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, Georgia, Idaho, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Luizjana, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, New Hampshire, Północna Dakota, Ohio, Oklahoma, Południe. Utah, Wirginia Zachodnia i Wyoming. W tych stanach federalny wymóg szczepień został zablokowany przez sąd niższej instancji.

Wytyczne nadal nie mają zastosowania do Teksasu, gdzie wstępny nakaz nadal wyklucza takie wymagania.

Decyzja Sądu Najwyższego nie wpłynie na terminy już obowiązujące w pozostałych 25 stanach, Waszyngtonie i Stanach Zjednoczonych oraz w lutym. Ośrodki medyczne i medyczne twierdzą, że pracownicy służby zdrowia powinni zostać w pełni zaszczepieni do 28 czerwca.

Ponieważ szpitale w całym kraju są zmuszane do granic możliwości przez wzrost liczby przypadków, pojawia się potrzeba, ponieważ wielu pracowników służby zdrowia zostaje zarażonych wirusem, a inni, którzy pozostali pod presją infekcji, nie zostali zastąpieni.

READ  Aktualizacje Imrana Khana na żywo: wiadomości parlamentu w Pakistanie i najnowsze

Szpitale lokalne i wojewódzkie oraz sieci szpitali wielopaństwowych, Rząd zmagał się z oporem niektórych pielęgniarek i innych pracowników na szczepionkę. Wiele dużych grup, w tym Cleveland Clinic i HCA Healthcare Zawieszony Ich własne nakazy szczepień w zeszłym miesiącu, kiedy czekali na orzeczenie Sądu Najwyższego.

Kiedy Badanie Federalni naukowcy odkryli, że 30 procent personelu szpitalnego nie zostało w pełni zaszczepionych w połowie września, a ogólny wskaźnik szczepień wzrósł w kolejnych miesiącach, gdy nakazy weszły w życie.

Niektóre organizacje opieki zdrowotnej, takie jak HCA Healthcare, przyznają, że nakaz może być wyzwaniem. HCA Healthcare, który zatrudnia około 275 000 pracowników, powiedział w oświadczeniu z zeszłego tygodnia, że ​​jeśli pracownicy odmówią szczepienia, może to „zagrozić naszej zdolności do służenia naszym społecznościom i zapewniania opieki pacjentom w ramach programów pomocy medycznej i medycznej”.

Rzecznik HCA powiedział, że ponad 90 procent pracowników zostało zaszczepionych lub kwalifikowało się do zwolnień.

Chociaż w niektórych stanach północno-wschodnich pojawiają się oznaki nowych przypadków, Takich jak Nowy Jork, Niebezpiecznie podniosły się w całym kraju. A osoby przyjmowane do szpitali w całym kraju biją rekordy.

Dr Johns Hopkins jest prodziekanem Bloomberg School of Public Health, koncentrując się na promowaniu strategii zdrowia publicznego. Josh Sharfstein powiedział, że polityka może stworzyć „potencjalne wyzwania w perspektywie krótkoterminowej” w szpitalach o małej liczbie personelu.

„Przejście przez ten okres może wymagać pewnej elastyczności, ale to nie sprawia, że ​​podstawowa zasada jest dobrym pomysłem” – powiedział.

Dr Peter Hodes, pediatra i naukowiec z Baylor Medical College, który bada szczepionki, powiedział, że zamówienie było najlepszym sposobem na utrzymanie zdrowia ratowników medycznych.

„Szczepionki stanowią bardzo określony sposób na zatrzymanie pracowników służby zdrowia w środowisku pracowników służby zdrowia” – napisał w e-mailu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *