Broncos kontra Strzelcy zdobywają punkty, na wynos: Dustin Hopkins kontuzjowany walk-off FG podnosi LA Denver

Zajęło to prawie dodatkowy kwartał, ale Chargers pokonali rywala AFC West Broncos w poniedziałkową noc. Żaden z klubów nie odniósł większych sukcesów z piłką w rękach pod światłami, z Justinem Herbertem rzuconym prawie 60 razy, a Russellem Wilsonem, który miał problemy z połączeniem w dół pola po świetnym starcie z Denver. Ostatecznie jednak drużyna Brandona Staleya pokonał Nathaniela Hacketta, dając Los Angeles piłkę głęboko na terytorium Broncos. Kicker Dustin Hopkins przypieczętował umowę, kopiąc 39 jardów bramkę z pola w zwycięstwie Chargers w 19-16, nawet po zaostrzeniu kontuzji podczas pierwszego rzutu w nocy.

Obie drużyny weszły do ​​afery primetime z głównymi znakami zapytania. Denver miał problemy z ustaleniem ofensywnego rytmu pomimo długo oczekiwanego zespołu Wilson-Hockett, przegrywając gwiazdę biegającą z powrotem Javonte Williamsa z powodu kontuzji kończącej sezon w tygodniu 4. Wilson rozpoczął poniedziałkowy mecz. 10 na 10, a następnie pojawia się ponownie.

Tymczasem Chargers nie zdołali przeprowadzić spójnej gry w obronie, mimo że Staley nadchodził z tej strony piłki. Ich wysiłki poprawiły się w meczu z Denver, mimo że zawodnik podań Joey Bosa został wykluczony z gry z powodu kontuzji, ale JC prowadził w przerwie po oddaniu kilku głębokich strzałów Wilsona.

Oto kilka dodatkowych wniosków z poniedziałkowego starcia AFC West:

Dlaczego ładowarki wygrały

Dustina Hopkinsa. Cóż, było w tym coś więcej, ale nikt nie zasługuje na większe uznanie niż doświadczony kicker, który doznał kontuzji ścięgna podkolanowego w tygodniu 5, pogorszył tę kontuzję podczas swojego pierwszego dodatkowego punktu w nocy, a następnie wyszedł 4. -4 na bramkach z pola, w tym 39-jardowy, aby dać szarżującym pierwsze i ostatnie prowadzenie. Wyraźnie odczuwał ból, ale wyszedł.

Justin Herbert pochwalił Hopkinsa za to, że był rozsądniej bliższy w ostatniej serii, chociaż rozgrywający był bardziej nieobliczalny i nieprzewidywalny niż zwykle, w pozornie konserwatywnym planie gry i bez kilku kluczowych starterów, a mianowicie odbiornika Keenana Allena i środkowego Coreya Linsleya. Austin Ekeler, mimo że był w butelce przez całą noc, przynajmniej służył jako stały punkt sprzedaży, rejestrując 10 chwytów, aby pomóc przenieść piłkę na wsady i wsady.

READ  ASEAN może uzyskać 1 miliard dolarów z zielonej gospodarki: Indonezja

Obrona była jeszcze lepsza, w najbardziej imponującym meczu roku przeciwko drużynie Broncos, która ugrzęzła w błocie. Jednostka straciła siedem wślizgów, podczas gdy Wilson pokonał Wilsona w kilku kluczowych upadkach, zmuszając linebackera Drew Tranquila do grzebania nietykalnego w czwartej kwarcie. Pojawiły się też specjalne zespoły, a Ja’Zar Taylor sprytnie zmusił specjalnego zawodnika Broncos, PJ Locke’a, do swojego własnego rozgrywającego, Montrell Washington; Sztuka wymusiła przechwycenie, aby ustawić ostatni podjazd Chargers na terytorium Denver.

Dlaczego Broncos przegrali?

Łatwo byłoby to zmieścić w Waszyngtonie. Jeśli nie więcej z przestępstwa Hacketta. Wilson miał wygodniejszy rok poza bramką, oddając strzały w dół pola podczas ruchu, ale głębokie piłki KJ Hamlera – a przynajmniej o to chodzi – były krótkotrwałe. Pomiędzy 10 rzutami karnymi, Denver strzelił 4 do 14 w trzecim upadku, nie mogąc zaangażować Cortlanda Suttona ani Jerry’ego Judy’ego, gdy miało to znaczenie. Nie pomogło to, że Wilson miał mało czasu na rzucanie lub dotykanie piłki długo pod koniec zawodów, ani to, że Mike Boon Hackett, który wyglądał na najbardziej dynamicznego obrońcę, który zastąpił Javonte Williamsa, był rzadko używany.

Szkoda, że ​​Denver nie mógł ponownie przesunąć piłki i/lub zakończyć jazd po obiecującym początku, ponieważ obrona zespołu groziła wygraną. Z sześcioma własnymi workami, dziewięcioma ugięciami podań i świetnym występem gwiazdorskiego obrońcy Patricka Surtaina II, który skutecznie wymazał Mike’a Williamsa z pola widzenia Herberta, Denver „D” mógł oglądać tylko, gdy skończył się czas. t umieszcza kropki na planszy.

punkt zwrotny

Bez wątpienia Ja’Zar Taylor zablokował swojego człowieka w Montrell Washington podczas powrotu puntem OT. Ale można też powiedzieć, że 39-jardowy zwycięzca Hopkinsa przyszedł, gdy Herbert wyszedł z kieszeni, by uderzyć z 9 jardów Mike’owi Williamsowi. Herbert znowu nie miał miłej nocy, zwłaszcza po tym, jak kontrolował go przez ponad 10 minut, kiedy został znokautowany przez barona Browninga. Ale strzelił gola w słabnących minutach OT i tylko to się liczy.

READ  Rosja najeżdża Ukrainę, szef NATO ostrzega, że ​​wojna może trwać lata

Gra w grę

Znowu Taylor. Daj trochę uznania zespołowi specjalnemu! Gdyby sędziowie przejrzeli jedną z nielicznych bramek Mike’a Williamsa w dół boiska, w której położył się i trafił dwie stopy w drodze w dół boiska, mogłoby to być punktem kulminacyjnym tego wieczoru. Ale świadomość Taylora była kluczem do powstrzymania gracza Broncos na puntie.

Co dalej

Broncos (2-4) wracają do domu w tygodniu 7 na pojedynek z rozgrzanymi do czerwoności Jets (4-2), którzy zdenerwowali Packers w Green Bay w niedzielę. W międzyczasie Chargers (4-2) pozostaną w Los Angeles, gdzie będą gościć Seahawks (3-3), którzy pokonali rywali Cardinals, aby pozostać zremisowani w NFC West.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *