Arizona Cardinals zamienili się na skrzydłowego Robby’ego Andersona z Panterami po tym, jak Marquise Brown doznała poważnej kontuzji stopy.

Kingsbury, mierzący 6 stóp i 4 metry Anderson, będzie miał ograniczony pakiet, jeśli zagra przeciwko Świętym w czwartek, ponieważ przybędzie, a kardynałowie nie odbędą prawdziwych treningów w ciągu krótkiego tygodnia.

Andersonowi pozostało około 700 000 dolarów z jego pensji w 2022 roku. Jest związany kontraktem do 2023 roku na prawie 12 milionów dolarów wynagrodzenia i premii, ale nic nie jest gwarantowane.

Anderson ma 13 chwytów na 206 jardów i przyłożenie w tym sezonie, chociaż miał 1000 jardów dla Panter w 2020 roku.

Po tym, jak Wilkes wysłał go w niedzielę do szatni po dwóch kłótniach słownych z asystentem trenera, Anderson powiedział, że jest „zdezorientowany” sytuacją.

„Nie wiem (dlaczego)” Anderson powiedział. „Robię jedną rzecz, opowiadam się za jedną rzeczą, daję z siebie wszystko, co robię. Nie gram w tę grę dla pieniędzy, nie gram w tę grę dla sławy, ponieważ gram w tę grę. gry w piłkę nożną. Cokolwiek wydarzy się w ostatnich tygodniach, trzymaj głowę spuszczoną i bierz się do roboty. Robię to. Chcemy tylko pomóc tej drużynie wygrać Super Bowl.

Hopkins został oficjalnie przywrócony do składu w poniedziałek. Jak wiele może zrobić w czwartek po tak długim czasie, pozostaje do ustalenia, powiedział Kingsbury.

Trener dodał, że biorąc pod uwagę, że Hopkins nie grał w żadnym meczu od grudnia, nie uważa, że ​​powinien być ograniczony w liczbie rozegranych meczów.

– Zobaczymy – powiedział Kingsbury. – Wiem, że się martwi. Był tu dzisiaj, słuchając planu gry.

READ  Kość słoniowa Mastoton ujawnia wzorce migracji w Ameryce Północnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *