Braves podpisali kontrakt z Austinem Rileyem na dziesięć lat przedłużenia

Braves ogłosili podpisanie swojego gwiazdorskiego trzeciego basemana Austina Rileya Przedłużenie kontraktu na dziesięć lat o wartości 212 mln USD. Riley 15 milionów dolarów w przyszłym sezonie, 21 milionów dolarów w 2024 roku, a następnie 22 miliony dolarów rocznie do 2032 roku. Umowa obejmuje również opcję klubu 2033 o wartości 20 milionów dolarów. Riley jest klientem agencji sportowej ALIGND.

To oszałamiający, nieoczekiwany rozwój, który od dawna utrzymuje franczyzę. Umowa wykupuje ostatnie trzy sezony uprawnień sędziowskich 25-latka i wydłuża okres kontroli klubu do ośmiu lat. Ponieważ Riley nie trafi do wolnej agencji po swojej kampanii w wieku 35 lat, to zamyka go w Atlancie na resztę swojej świetności.

Riley, były współpracownik pierwszej rundy, szybko wyrósł na jednego z najlepszych kandydatów w firmie. Do głównych kierunków dotarł w 2019 roku po swoich 22. urodzinach. Riley osiągnął majors w pierwszych dwóch sezonach swojej wielkiej ligowej kariery, zwłaszcza gdy pojawił się w ponad 36% jako debiutant. Jednak pomimo wczesnych szans, Atlanta trzymała się go, a oni zostali nagrodzeni od zeszłorocznego wybuchu Rileya.

Wystąpił w 160 meczach, trafiając 33 home runy z linią .303/.367/.531. Do tej pory oznacza to karierę w długiej piłce, ale ten marker nie będzie jego osobistym rekordem na długo. Jest już połączony z 29 osobami korzystającymi z domów w 436 występach w tym sezonie i ogólnie osiąga .301/.360/.604. Czysta linia cięcia Rileya nie zmieniła się od 2021 do 22, ale jego wyniki końcowe nieznacznie się poprawiły w czasie, gdy spadły ofensywy w całej lidze. Zgodnie z metryką wRC+, ofensywny wynik Rileya skoczył z już doskonałego 35 punktów powyżej średniej do 63 punktów.

Tylko wśród kwalifikowanych hitterów Jordan Alvarez, Sędzia Aarona, Paweł Goldschmidt, Rafał Devers I Mike Pstrąg W tym sezonie ma świetne wRC+. Jest to wzmocnione pomiarami odbitej piłki, a nie umieszczaniem przekaźników na elitarnych podkładkach w grze. Jego średnia prędkość wyjściowa 93,7 mil na godzinę jest o ponad pięć mil na godzinę wyższa od średniej ligowej. Jego wskaźnik twardego kontaktu wynoszący 55,9% jest jednym z najlepszych w lidze, podobnie jak wskaźnik baryłek 17,6%. Mówiąc najprościej, niewielu pałkarzy uderza piłkę tak mocno, jak często robi to Riley.

READ  Tylko 40% turystów zapłaciło podatek turystyczny na Bali: Uno

Oczywiście moc Rileya nigdy nie jest tak naprawdę kwestionowana. Wcześniej w jego karierze problemem było nawiązanie kontaktu, ale mieszkaniec Missisipi poczynił wielkie postępy w tej dziedzinie. Po nawiązaniu kontaktu na zaledwie 63% swingów jako student pierwszego roku, Riley miał 73% at-bat w każdym z ostatnich trzech sezonów. To nie jest najlepsze, ale jest wystarczająco dobre dla gracza ze względu na jego moc. Riley nadal ma agresywne podejście i dość często wychodzi poza strefę strajku, ale jego najlepsze wyniki odbitej piłki są zawsze nieco poniżej średniej szybkości chodzenia.

Wchodząc na początek 2021 r., Riley posiada slash .302/.364/.560 w 1100 występach płytowych. Wygląda jak prawdziwy głupek, a Braves z pewnością są szczęśliwi, że mają go w środku składu przez następną dekadę. Riley zdobył Srebrną Nagrodę Sluggera i zajął siódme miejsce w zeszłorocznym głosowaniu NL MVP, zdobywając swoją pierwszą z tego, co klub ma nadzieję, że będzie to kilka nagród All-Star w tym sezonie.

Odważni są teraz w 75% pewni swojego pola bramkowego na dłuższą metę. Atlanta podpisana Matt Olson Ośmioletnia umowa o wartości 168 milionów dolarów pojawiła się w ciągu kilku dni po tym, jak lekkoatletyka podpisała z nim wiosenny trening. Byli wcześniej Ozzy Albies Podpisano tanio do 2025 r. (z opcjami klubowymi na 2026 i ’27). To pozostawia to Dansby Swanson Atlanta nie ma kontraktu jako samotny członek pola bramkowego w najbliższej przyszłości, ponieważ krótki przystanek trafi do wolnej agencji jeszcze w tym roku.

Dostępne również w Atlancie Ronald Acuna Junior W ramach kontraktu przez większość dekady dostali młody rdzeń do zbudowania. W ocenie Jasona Martineza Zasób katalogu, lista płac klubu w 2023 r. wzrasta do około 113 mln USD (nie wliczając wynagrodzeń graczy uprawnionych do arbitrażu). Wyniosą one 87 mln USD w 2024 r. i 60–70 mln USD przez następne dwa lata. Wynagrodzenie Atlanty w 2022 r., zgodnie z kontraktami baseballowymi Cote, wynosi Rejestracja praw autorskich 177,7 mln USD Powinno to dać im pewną elastyczność w ponownym podpisaniu lub przeniesieniu Swanson, szczególnie w przypadku kluczowych współtwórców, takich jak Michael Harris II, Kyle Wright, Spencer Strider I Ian Anderson Arbitraż nie może zostać osiągnięty co najmniej do 2024 r. To silna, długoterminowa pozycja dla prezesa operacji baseballowych Alexa Anthopoulosa i jego personelu, aby wykorzystać zeszłoroczny tytuł World Series i zbudować długofalowego molocha.

READ  Po wizycie w Chinach prezydent-elekt Indonezji Prabowo udaje się do Japonii

Jak wskazuje Buster Olney z ESPN (Link do Twittera), rozszerzenie Rileya staje się największą inwestycją w historii franczyzy Atlanty. Było to drugie duże rozszerzenie dla gracza z dwu-trzyletnim stażem w MLB Fernando Tadis Junior 14-letnia mega umowa o wartości 340 mln USD. Spośród innych graczy w tym segmencie usług, tylko przyszły Hall of Famers Mike Pstrąg I Buster Posey Dziewięć podpisanych kontraktów, które były nawet numerem jeden. Jest to silny gest zaufania ze strony organizacji, ale niesie ze sobą również potencjał do negocjacji. Płaska pensja Rileya w wysokości 22 milionów dolarów w ciągu siedmiu sezonów z wolnym agentem byłaby bardzo przyjazna zespołowi, biorąc pod uwagę, że gracze jego kalibru często zbliżają się lub wygrywają 30 milionów dolarów rocznie na umowach z wolnymi agentami.

Taka jest natura wczesnego przedłużania kariery. Riley poświęca część długoterminowych przychodów na gwarantowane z góry pieniądze, a w 2023 r. otrzyma nieco więcej niż otrzymałby, gdyby kontynuował postępowanie w drodze arbitrażu. Riley po raz pierwszy trafił do arbitrażu jako gracz Super Two zeszłej zimy i zarobił 3,95 mln dolarów. Pokaz kalibru MVP przyniósłby mu znaczną podwyżkę następnej zimy, ale przyszłoroczna pensja z pewnością nie zbliżyłaby się do 15 milionów dolarów. Płacąc trochę więcej z góry, odważni zapewniają sobie większą długoterminową elastyczność.

Chociaż nie jest to odbiór z zewnątrz, przedłużenie Rileya prawdopodobnie spadnie jako największy ruch w sezonie ostatecznym Braves. Zobowiązali się, że inny młody gwiazdor wzmocni długoterminowy rdzeń, który powinien być konsekwentnymi rywalami na NL East przez wiele lat.

Zdjęcie dzięki uprzejmości USA TODAY Sports.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *