Biura podróży Umrah są podekscytowane ponownym otwarciem bezpośredniego lotu Palembang-Medina 9 sierpnia

Tempo.co, Djakarta – Biura podróży Umrah w Palembang na Sumatrze Południowej są zadowolone z wiadomości o ponownym otwarciu bezpośredniego lotu Palembang-Medina.

„Na podstawie informacji z lotniska Sultan Mahmud Badarudin (SMB) II w Palambang bezpośrednie loty do Arabii Saudyjskiej zostały ponownie otwarte 9 sierpnia 2023 r., co jest dobrą wiadomością i ułatwi podróż osobom planującym podróż na Umrah” — powiedziała 2 lipca Anita Lovina, biuro podróży Anita Lovina Management.

Biuro podróży powiedziało, że przed pandemią odbywały się bezpośrednie loty do Dżuddy i Medyny.

W ciągu ostatnich dwóch lat pielgrzymi Umrah z Sumatry Południowej musieli lecieć na lotnisko Soekarno-Hatta w Dżakarcie, a następnie do Singapuru, zanim udali się do Jeddah lub Medyny w Arabii Saudyjskiej.

Ponowne otwarcie bezpośredniego lotu Palembang – Medyna z pewnością ułatwi podróże na Umrah, ponieważ będzie bardziej wydajne i praktyczne pod względem finansowym i czasowym podróży.

Według zarządzania Umrah Travel Agency oczekuje się, że więcej linii lotniczych otworzy bezpośrednie loty do Arabii Saudyjskiej, ponieważ liczba pielgrzymów Umrah wyjeżdżających z regionu może sięgnąć tysięcy osób.

Stanowy operator lotniska w Palembang, PT Angkasa Pura II, wcześniej poinformował gubernatora Sumatry Południowej 9 sierpnia o ponownym otwarciu bezpośredniej trasy z Palembang do Arabii Saudyjskiej. Gubernator Herman Deru z zadowoleniem przyjął tę decyzję, mówiąc, że ułatwi ona podróżowanie mieszkańcom prowincji do Umrah.

„Bezpośrednie loty do Arabii Saudyjskiej i sąsiadów ASEAN powinny zostać wkrótce otwarte, co ułatwi Umrah i podróże służbowe oraz inne zajęcia ludzi” – zauważył gubernator Sumatry Południowej.

pomiędzy

Wybór nauczyciela: Lion Air uruchamia bezpośredni lot Umrah z Yogyakarty do Arabii Saudyjskiej

Kliknij tutaj dostać Najnowsze wiadomości Tempo w Google News

READ  Ekipa astronautów wraca do domu po pięciu miesiącach spędzonych na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *