Aaron Rodgers wdzięczny „za odpowiedź Green Bay Packers” na problemy z zeszłego sezonu, wciąż niezdecydowany w sprawie przyszłości

Aaron Rodgers nie podjął jeszcze decyzji, czy chce wrócić do Green Bay Packers w przyszłym sezonie, ale dał jasno do zrozumienia, że ​​wrogość, jaką czuł do organizacji w zeszłym roku, zniknęła.

Po przyjęciu swojego czwartego w karierze NFL MVP w czwartek na NFL Honors w Los Angeles, Rodgers powiedział, że zdecyduje, co chce robić w 2022 roku, „w najbliższej przyszłości i nie będę kazał wielu ludziom czekać”.

W pozostałej części swojej konferencji prasowej po rozdaniu nagród pozornie przedstawił przypadki prawie każdego możliwego scenariusza – chociaż wydawało się, że bagatelizuje ideę gry dla innej drużyny, kiedy poprawił się po pierwszym wspomnieniu, co jest najlepszym „miejscem dla niego byłoby.

„Myślę, że musisz wydobyć z tego trochę emocji, a potem trochę pochylić się nad zrozumieniem, czego potrzeba, aby przerobić i poczuć się jak najlepsze miejsce”, powiedział Rodgers, zatrzymując się na chwilę. „Najlepsza decyzja dla mnie, by iść naprzód – nie do końca – bardziej po prostu, jak to jest zaangażować się w sezon, jeśli to jest to, co chcę zrobić? Dobrą rzeczą jest to, że nadal czuję, że moje ciało jest w dobrym miejscu”.

Rok temu Rodgers przyjął swojego trzeciego MVP, ale prywatnie był niezadowolony z kierunku, w jakim zmierzali Packers. Doszło do tego w okresie poza sezonem, a kiedy Adam Schefter z ESPN zrelacjonował niektóre szczegóły swojego nieszczęścia w kwietniu, zaczęło się miesiące spekulacji na temat tego, czy Rodgers w ogóle zagra w 2021 roku.

Kiedy w końcu zakończył przerwę poza sezonem i zgłosił się na obóz treningowy w lipcu, przedstawił listę skarg i powiedział, że chociaż wrócił do zespołu, nie jest pewien, w jaki sposób – ani nawet czy – jego skargi zostaną rozpatrzone przez prezesa zespołu, Marka. Murphy, wiceprezes Russ Ball i dyrektor generalny Brian Gutekunst.

READ  ASEAN musi przewodzić zmianom w polityce klimatycznej: ONZ

„Oczywiście było kilka rzeczy, które zostały wypowiedziane poza sezonem, prywatnie między nim a mną, i jestem po prostu wdzięczny za odpowiedź” – powiedział Rodgers w czwartek Gutekunst. „Zrobiono wiele rzeczy, które sprawiły, że poczułem się naprawdę wyjątkowy i ważny, w teraźniejszości, przeszłości i przyszłości serii. Muszę powiedzieć, że szczególnie Russ i Brian mieli w tym duży udział .I nie pozostało to niezauważone.”

Rodgers powiedział krótko po przegranej w zeszłym miesiącu dywizji NFC z 49ers, że przejście na emeryturę jest możliwe, i powtórzył to w czwartek.

„Rozmawiałem długo o tym, jak wygodnie odejść i po prostu nie grać, i nie chcę tworzyć więcej pytań niż prawdopodobnie już mam, ale nie boję się przejścia na emeryturę; powiedział. „Jestem bardzo dumny z tego, co osiągnąłem, dumny z tego, że osiągnąłem to w Green Bay w ciągu ostatnich 17 lat i podekscytowany przyszłością, bez względu na to, jak się to stanie lub będzie wyglądać.

„Również nadal bardzo konkurencyjny i nadal [have] ten gorzki smak z gry dywizyjnej, więc zdecydowanie dużo do ważenia, ale wdzięczny za organizację Packers i rozmowy, które odbyliśmy pod koniec sezonu i tak jak przebiegł cały sezon. Byłem oczywiście sfrustrowany niektórymi rzeczami poza sezonem. Odbyliśmy mnóstwo rozmów i po prostu czułem, że nastąpił tak duży wzrost i jestem za to bardzo wdzięczny. Jestem wdzięczny za relacje – z Brianem tak samo jak z każdym.”

Rodgers ma jeszcze rok na kontrakcie z Packers, którzy w tym poza sezonem borykają się z poważnymi problemami z ograniczeniami płacowymi. To skłoniło go do stwierdzenia po sezonie, że nie chce być częścią zespołu odbudowującego. Trener Matt LaFleur odpowiedział na to, mówiąc, że Packers mają plan przeładowania, a nie odbudowy.

„Myślę, że jest tam dużo do zbudowania, niezależnie od tego, czy tam jestem, czy nie” – powiedział Rodgers. „Myślę, że mają naprawdę dobre jądro. Jeśli powinienem wrócić, jest prawdopodobnie kilka rzeczy, które należy zrobić, aby zespół znalazł się tam, gdzie musi iść. i zrobię coś innego, będę niezmiernie wdzięczny organizacji Green Bay Packers, fanom i wszystkim niesamowitym 17-letnim wspomnieniom, przyjaźniom i wyjątkowym, wyjątkowym chwilom, którymi mogłem się podzielić z członkami organizacji, moim kolegom z drużyny, ludziom, którzy tam pracują, a także fanom. Jestem po prostu bardzo wdzięczny za każdą chwilę w podróży.

READ  Rząd tworzy przepisy mające na celu promowanie krajowej branży gier

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *