18 akrów w South Patina uwolniono od ingerencji

Muskat – Gmina South Patina z powodzeniem usunęła ingerencje z 76 000 metrów kwadratowych (18 akrów) ziemi w Musanna’s wilayam.

W oświadczeniu gmina poinformowała, że ​​jej eksperci stwierdzili kilka naruszeń w Musannie. Gmina podjęła wszelkie niezbędne kroki prawne i proceduralne, aby zaradzić tym naruszeniom i zapewnić ich wyeliminowanie.

Aby przystąpić do usuwania ingerencji, gmina sprawdziła, czy nie ma dokumentów potwierdzających tytuł prawny do spornych gruntów.

Organ obywatelski powiedział, że procedury postępowania w przypadku ingerencji różnią się w zależności od przypadku. Początkowo osoby naruszające prawo są powiadamiane i doradzane im opuszczenie terenu. Jeśli jednak sprawca nie zastosuje się do przepisów, podjęte zostaną natychmiastowe działania w celu usunięcia nieupoważnionych naruszeń ze strony gminy lub z udziałem zainteresowanych władz.

Na miejscu ustawiono drogowskaz informujący intruzów, wzywający ich do stawienia się przed gminą z dokumentami potwierdzającymi ich własność gruntu.

Jeśli okupant pojawi się i nie dostarczy wymaganych dokumentów, skontaktuje się z szejkiem terenu, który pomoże zidentyfikować i skontaktować się z prawowitym właścicielem. Jeśli próby skontaktowania się z intruzem nie powiodą się, dział kontrolny właściwej dyrekcji składa raport o naruszeniu wobec nieznanej osoby. Następnie sprawa została skierowana do prokuratury w celu wydania orzeczenia usuwającego wtargnięcie.

READ  11 linii pasażerskich odwołanych z powodu powodzi w Dżakarcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *